تشکر رییس جمهور از رهبری بخاطر اعتمادشان به رویکردها و تلاش‌های دولت

03/01/1401 06:06:00 ب.ظ

در نخستین جلسه هیات دولت در سال ۱۴۰۱ مطرح شد تشکر رییس جمهور از رهبری بخاطر اعتمادشان به رویکردها و تلاش‌های دولت

رئیس جمهور در نخستین جلسه هیات دولت در سال ۱۴۰۱، در سخنان مهمی با امیدبخش و مسئولیت‌آفرین توصیف کردن فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری اظهار داشت: اعتماد رهبری به دولت سرمایه بزرگی برای ما محسوب می‌شود و باید همه تلاش خود را برای افزون شدن این اعتماد به کار بگیریم. رئیسی اظهار داشت: اولین نکته‌ای که در سخنان مقام معظم رهبری مورد تأکید قرار داشت این بود که دولت باید تلاش کند در همه حوزه‌ها جلوه مردمی بودن خود، در میان مردم بودن و با مردم بودن را تقویت کند.

وی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری ریل‌گذاری این دولت را متفاوت با ریل‌گذاری دولت‌های قبل توصیف کردند، خاطرنشان کرد: این ریل‌گذاری را باید به شکل شفاف‌تر و در ضمن با پایبندی بیشتر به دیدگاه‌های ایشان که مورد نیاز جامعه هست، به پیش برود.

وی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری تحرک را ویژگی مثبت دیگر دولت برشمردند و لذا باید تحرک دولت در حوزه‌ها و بخش‌های مختلف بیشتر شود، افزود: ایشان همچنین فرمودند که امید به اجرای سیاست‌های کلی و اعلامی در این دولت وجود دارد. راه افزون کردن این امیدواری این است که دولت حقیقتاً در جهت اجرای سیاست‌ها و از جمله سیاست و شعار سال ۱۴۰۱ تلاش مضاعف کرده و گزارش عملکرد روشنی هم خدمت ایشان و هم برای مردم داشته باشد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

در مورد موضوعات اندک باقی مانده در مذاکرات وین،ابتکاراتی را به آمریکا ارائه کرده‌ایموزیر امور خارجه کشورمان در گفتگوی تلفنی امشب خود با «فواد حسین» وزیر امور خارجه جمهوری عراق، با تبریک عید نوروز، در خصوص موضوعات مورد علاقه دو کشور به گفتگو و تبادل نظر پرداخت.

نماینده استان فارس در مجلس خبرگان رهبری درگذشتامام‌جمعه نی‌ریز درگذشت حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمد فقیه، نماینده مردم فارس در مجلس خبرگان رهبری و امام‌جمعه نی‌ریز در ۸۰ سالگی درگذشت دومین کفتاردراول۱۴۰۱به جهنم رفت😅 ایسنا شیخپول درا فانی رو لبیک گوید برایش توئیت درگذشت میزنی به درک

کدام کشورهای اتحادیه اروپا در سال ۲۰۲۰ بیشترین و کمترین شهروندی را به خارجی‌ها اعطا کردند؟مرکز آمار اتحادیه اروپا، «یوروستات» در گزارشی اعلام کرد که ۷۲۹ هزار نفر در سال ۲۰۲۰ شهروندی یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا را به دست آوردند که در آن کشور زندگی می‌کردند.

جنگ در اوکراین؛ پنتاگون نیروهای روسیه را به ارتکاب جنایت جنگی متهم کردجنگ در اوکراین در شرایطی وارد بیست و هفتمین روز خود شده است که حملات شدید نیروهای مهاجم روسی برای تصرف شهرها به ویژه ماریوپل ادامه داشته است. جزئیات بیشتر را در صفحه پوشش زنده خبرهای حمله روسیه به اوکراین در وب‌سایت یورونیوز بخوانید: وزارت دفاع بریتانیا: نیروهای روسیه در اوکراین «تا حد زیادی متوقف شده‌اند» آخرین اخبار و گزارش‌ها از جنگ اوکراین را در یورونیوز فارسی دنبال کنید🔽

دسترسی به تلویزیون و وبسایت یورونیوز در روسیه قطع شددولت روسیه از شامگاه دوشنبه پخش تلویزیون یورونیوز در سراسر این کشور را قطع و دسترسی به وبسایت یورونیوز را مسدود کرد. پیش از این پخش تلویزیون یورونیوز در بلاروس قطع شده بود. نه به منیپول فیک‌نیوزا به 🥚م

'کلاهبرداری‌های اینترنتی' بیشترین جرائم سایبری در سال ۱۴۰۰/ اولویت‌های پلیس فتا در سال جدیدرییس پلیس فتا تهران بزرگ با بیان اینکه پیشگیری از وقوع جرائم از اولویت‌های پلیس فتا در سال ۱۴۰۱ است، گفت: بیشتر پرونده‌های تشکیل شده در پلیس فتا در سال ۱۴۰۰ مربوط به پرونده‌های مالی و کلاهبرداری‌های اینترنتی بوده است.