تشکر وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از رهنمودهای مقام معظم رهبری به مناسبت روز کارگر

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 54 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 25%
  • Publisher: 63%

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از رهنمودهای مقام معظم رهبری به مناسبت روز کارگر تشکر و قدردانی کرد

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، متن پیام قدردانی محمد شریعتمداری وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی از رهبر معظم انقلاب اسلامی به این شرح است:اینجانب، همه کارکنان خدوم وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی ، جامعه کارگران سخت کوش و پرتلاش کشور از این که علیرغم وجود شرایط کرونائی در کشور امسال نیز حضرت مستطاب عالی سنت دیرینه نشست با کارگران را تدبیر فرمودید و این جامعه محترم را مورد تفقد و لطف خود قرار دادید، سپاسگزار و مسروریم‌.

اوامر و سیاست‌های حکیمانه حضرت عالی در خصوص الزامات مورد نیاز جهش تولید به بنگاه‌های صنعتی، کشاورزی و اقتصادی، ضرورت همکاری دوجانبه‌ واقعی میان نیروی کار و سرمایه‌گذار، وظایف دولت در هر دو زمینه و مسئله‌ی مهم رعایت حقّ نیروی کار و رفع مشکلات قشر زحمت‌کش کارگر از سوی کارفرمایان محترم و دولت را با اهتمامی مضاعف و در چارچوب سه جانبه گرایی و گفتگوهای اجتماعی با کارگران و کارفرمایان بحول قوه الهی پیش خواهیم برد.

همراه با همه مدیران وزارتخانه‌ای که مهم‌ترین مسئولیت خود را تلاش برای گسترش عدالت، مبارزه با فقر، حمایت از اقشار آسیب‌پذیر و کمک به توانمند شدن توانخواهان، افزایش سطح مهارت و مردم و توسعه اشتغال پایدار و اجرای سیاست‌های فعال بازار کار و‌ توسعه تعاون و نظارت بر روابط کار می‌داند، با تلاش مجاهدانه و با تکیه بر فکر و‌ عمل جوانان نخبه، مبتکر و کاربلد و در تعامل با همه گروه‌های ذیربط و ذی‌نفع، امیدوارانه به سمت تحقق هدف مهم جهش تولید و‌ تولید ثروت و تقسیم عادلانه‌ آن بین احاد مردم پیش...

ضمن آرزوی توفیقات الهی برای آن رهبر فرزانه، سلامت و تندرستی برایتان از درگاه حضرت حق مسئلت داشته و امیدواریم همواره از رهنمودهای حضرت عالی بهره‌مند باشیم.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

کاشکی هیچ وقت ماسکشو بر نمی داشت

خدایا شر این نظام و دولت و مسولان رو از سر مردم ایران راحت کن

دمش گرم که همههههه موشکلات رو هل کرد اقا

ینی رو میخوادا

چاپلوس مفتخور

رهنمود که حالا هفت ساله دارن می گن کی عمل می کنی؟

خایه مالو سگ میگاد دینگ دیرین دیرین دیران

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

فیروز الدین فیروز، وزیر بهداشت افغانستان به کرونا مبتلا شدسخنگوی وزارت بهداشت افغانستان تأیید کرد که تست کرونای وزیر بهداشت افغانستان این کشور مثبت شده و اکنون در قرنطینه خانگی به سر می‌برد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

رای اعتماد به نخست وزیر جدید عراق؛ آمریکا از دولت جدید در این کشور استقبال کرد🔺رای اعتماد به نخست وزیر جدید عراق؛ آمریکا از دولت جدید در این کشور استقبال کرد ⚡️مصطفی الکاظمی، رئیس پیشین سازمان اطلاعات ملی عراق، شامگاه چهارشنبه ۱۷ اردیبهشت ماه، با رای اکثریت پارلمان این کشور به عنوان نخست_وزیر رای اعتماد گرفت. چرا استقبال نكنه راپورت حاج قاسم سليماني رو همين خائن به انريكا داد استقبال امریکا، یعنی دولت جدید به نفع مردم عراق نیست و پازل تجزیه عراق در حال تکمیله البته که ایران عمرا اجازه عملی شدن همچین نقشه ای رو نمیده الکاظمی در کتلت شدن شاش قاسم کمک شایانی نموده است. برای کتلت بیشتر به کمک ایشان نیاز داریم
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

گوگل و فیسبوک به کارمندانشان اجازه دادند تا آخر سال دورکاری کنندمسئولان این شرکت همچنین برای «کار از خانه» و نیز هزینهٔ فرزندان، در این دوران ۱۰۰۰ دلار به هر یک از کارکنان پاداش داده‌اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

استقبال ترکیه از دولت جدید عراقوزارت امور خارجه ترکیه از کابینه جدید عراق به رهبری مصطفی الکاظمی که از پارلمان این کشور رای اعتماد گرفت، استقبال کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

وام یک‌میلیونی به حساب بیش از 20میلیون خانوار یارانه‌بگیر واریز شد/ اتمام واریز وام به خانوارهای جامانده تا پایان اردیبهشت- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnimمدیرکل اعتبارات بانک مرکزی از پرداخت تسهیلات 10میلیون‌ریالی به 20میلیون و 184هزار و 368 سرپرست خانوار (جمعاً به‌مبلغ بیش از 201هزار میلیارد ریال) طی مراحل اول و دوم تاکنون خبر داد.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

از سرگیری مذاکرات برای آغاز پروازهای اروپایی به ایرانمدیرکل دفتر نظارت بر عملیات هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری از برگزاری جلسات متعدد و اقدامات این سازمان در راستای اعتمادسازی به منظور از سرگیری پروازهای اروپایی به ایران خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »