فیلم جنگ ستارگان, برزیل, واکسن کووید-۱۹

فیلم جنگ ستارگان, برزیل

تشویق به زدن واکسن کرونا در برزیل با لباس شخصیت فیلم‌های جنگ ستارگان

تشویق به زدن واکسن کرونا در برزیل با لباس شخصیت فیلم‌های جنگ ستارگان

05/05/2021 09:40:00 ب.ظ

تشویق به زدن واکسن کرونا در برزیل با لباس شخصیت فیلم‌های جنگ ستارگان

در برزیل بازیگری که لباس «دارث ویدر» یکی از شخصیت‌های خیالی فیلم‌های جنگ ستارگان را پوشیده است، افراد حاضر در صف واکسن کووید-۱۹ را تشویق می‌کند و به آن‌ها خوشامد می‌گوید.

ادامه مطلب: euronews فارسی »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

تولید مشترک واکسن روسی کرونا در ایران به تعویق افتاد | DW | 04.05.2021به گفته کیانوش جهانپور 'چند هفته تا دو ماه دیگر' نخستین واکسن‌های اسپوتنیک ساخت داخل وارد چرخه واکسیناسیون می‌شود. وزیر بهداشت اول اردیبهشت وعده داده بود: این کار 'هفته آینده یا هفته بعد' آغاز می‌شود.

مشکل تامین واکسن کرونا در ونزوئلا؛ بازار سیاه و سفر به خارج برای واکسیناسیون داغ شدونزوئلا از ماه مارس تحت تاثیر موج دوم شیوع بیماری کووید-۱۹ قرار گرفته است به طوریکه بیمارستان‌ها این کشور مملو از بیمار است. میلیون‌ها ونزوئلایی در جست‌وجوی راه حلی در کشوری هستند که دچار رکود اقتصادی است و واکسیناسیون سراسر پیشرفتی نمی‌کند.

سازمان جهانی بهداشت اولین واکسن چینی برای پیشگیری از ابتلا به کرونا را تائید کردسازمان جهانی بهداشت پیش از این با استفاده اضطراری از واکسن‌های «فایزر-بیون‌تک»، «مدرنا»، «آسترازنکا» و «جانسون اند جانسون» موافقت کرده بود. خب طبق قرارداد ۲۵ ساله باید چندتا از اینا بهمون بدن گوه تو واکسنتون به نظرم آمپول پناه دیواری از چینی مفید تره 🤣

شهریاری: واکسن برای افراد بالای ۸۰ سال به اندازه کافی است، عجله نکنیدرییس کمیسیون بهداشت مجلس: *واکسن برای افراد بالای ۸۰ سال به اندازه کافی است، عجله نکنید *حتی آنهایی که پرونده هم ندارند واکسن برایشان محفوظ خواهد ماند *مردم رعایت کنند و به جای ایستادن در صف به تدریج به مراکز واکسیناسیون مراجعه کنند *واکسن به همه می‌رسد

اروپا نسبت به تاثیر تعلیق انحصار واکسن خوشبین نیست | DW | 08.05.2021تصمیم آمریکا مبنی بر رفع انحصار واکسن کرونا، در اجلاس اتحادیه اروپا با تردید و بدبینی روبروست. رهبران دولتی اتحادیه می‌گویند تعلیق حق انحصار، مشکل کمبود، صادرات کند و توزیع عادلانه واکسن در سطح دنیا را حل نمی‌کند.