تشریح ایرادات شورای نگهبان به لایحه حمایت از محیط‌بانان

28/04/1398 02:58:00 ب.ظ

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست توضیحاتی درباره ایرادات شورای نگهبان در خصوص لایحه حمایت از محیط‌بانان ارائه کرد.

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست توضیحاتی درباره ایرادات شورای نگهبان در خصوص لایحه حمایت از محیط‌بانان ارائه کرد. وی ادامه داد: یکی از ایرادات شورای نگهبان نیز به همین موضوع بود که چرا این لایحه برای مابقی یگان‌های حفاظتی نیز تعمیم داده شده است و باید فقط برای محیط‌بانان و جنگل‌بانان باشد.

همچنین در پیشنهاد دولت جبران خسارت برای همیار محیط‌بان و داوطلبان مردمی موضوعی پیش‌بینی نشده بود، اما در حال حاضر که این مطلب در این لایحه آمده و ممکن است همیار جنگلبان یا محیط زیست به ۸۰ میلیون نفر هم برسد، این بار مالی ایجاد می کند و از همین رو شورای نگهبان به آن ایراد وارد کرده است.

فرمانده یگان حفاظت محیط‌زیست خاطرنشان کرد: بعد از رفع ایرادات شورای نگهبان لایحه دیگر در نوبت بررسی قرار نگرفته و بلافاصله در مجلس مطرح و تعیین‌تکلیف می‌شود. وی درباره ایرادات برخی محیط بانان به لایحه حمایت از محیط بانان گفت: بیشترین ایراد محیط بانان به عدم افزایش حقوق آنهاست. البته در طی دو سال اخیر نزدیک به ۶۰ درصد به حقوق محیط بانان اضافه شده است.

سرهنگ محبت‌خانی تصریح کرد: البته ما همچنان پیگیر این افزایش حقوق هستیم. صحبت‌های اولیه‌ای نیز در این خصوص صورت گرفته و قرار است با ارسال نامه به سازمان امور استخدامی، پرداختی حقوق محیط‌بانان را با نیروهای مسلح تطبیق دهیم، چراکه محیط‌بانان نیز نیروهای شبه نظامی محسوب می‌شوند. چنانچه این اتفاق بیفتد، مشکلات برطرف می‌شود. headtopics.com

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »
Loading news...
Failed to load news.

نسل‌های جدید به آشنایی بیشتر با امام بزرگوار نیازمندند/امام را نمی‌شود تحریف کرد

رهبر انقلاب تاکید کردند: همه ما نیازمندیم با ابعاد شخصیت چندبعدی و باعظمت حضرت امام خمینی بیشتر آشنا شویم. ادامه مطلب >>

اعضای جدید شورای نگهبان دارای سوابق درخشان در خدمت به انقلاب هستنددبیر شورای نگهبان با اشاره به انتخاب اعضای جدید این شورا گفت: همگی این آقایان دارای سوابق حسنه و درخشان در خدمت به انقلاب هستند که در همین زمینه باید از حُسن انتخاب رهبر انقلاب و از رئیس قوه قضائیه و نمایندگان مجلس تشکر و قدردانی کنم.

سخنگوی شورای نگهبان: تحریم انتخابات در ایران خنده‌آور است | DW | 18.07.2019عباسعلی کدخدایی برخورد جناحی شورای نگهبان در بررسی صلاحیت‌ها را تکذیب کرد و تحریم انتخابات را مضحک خواند. او می‌گوید مردم به این مسائل توجهی ندارند و مطابق آمار مشارکت در انتخابات عموما بالای ۵۰ درصد بوده است.

مشاور میرحسین موسوی: امنیت شاهدان تقلب در انتخابات ۸۸ را تضمین کنید تا شهادت بدهنداردشیر امیرارجمند، مشاور میرحسین موسوی گفته است که پس از انتخابات ریاست جمهوری ۱۳۸۸ بیش از ۸۰ گزارش و‌ شکایت را شخصا به شورای نگهبان فرستاده اما سخنگوی شورای_نگهبان دریافت هر گزارشی را انکار کرده است. تقلب انتخابات بیشتر بخوانید:

لایحه توافق‌نامه پاریس و دلواپسی‌های نمایندگان مجلس

روحانی تخصیص بودجه صداوسیما را به تایید نمایندگانش در شورای نظارت مشروط کردحسن_روحانی، رییس‌جمهوری ایران، در دستوری به سازمان برنامه‌ و بودجه اعلام کرد تخصیص بودجه سازمان صداوسیما مشروط به تایید دو نماینده او در شورای نظارت بر این سازمان است.

انتخاب دژپسند به عنوان رئیس شورای وزیران صندوق توسعه اوپک- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnimوزیر امور اقتصادی و دارایی کشورمان در چهلمین نشست اوفید به عنوان رئیس شورای وزیران صندوق توسعه اوپک انتخاب شد.