تشریح برنامه‌های گرامیداشت نخستین سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهید ابومهدی المهندس

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 66 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 30%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

امیرعبداللهیان: آمران و عاملان اصلی ترور سردار شهید سلیمانی به ۴۸ تن افزایش پیدا کرده امیدواریم در کوتاه مدت شاهد صدور حکم قضائی این افراد باشیم انتقام سخت در زمان خود و به شیوه مناسب خود انجام خواهد شد؛هرچند چند سیلی مقتدرانه به گوش متجاوزین زده شده است

به گزارش ایسنا، حسین امیرعبداللهیان، سخنگوی ستاد سالگرد مردمی سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در این نشست با تشریح برنامه‌های مراسم گرامیداشت نخستین سالگرد شهادت فرماندهان شهید سردار حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس اظهار کرد: اولین سالگرد شهادت سردار سپهبد سلیمانی عزیز با ورود به ایام شهادت حضرت فاطمه همزمان شده است. سردار سلیمانی در حسینیه خودشان در زادگاهشان کرمان همیشه مراسم عزاداری این ایام را برگزار می‌کردند.

امیرعبداللهیان گفت: در این بازه زمانی مراسم‌ها در ایران ادامه پیدا خواهد کرد. اقشار مختلف اعم از کارگری، کارمندی، دانشگاهیان و فرهنگیان و همچنین هنرمندان و ورزشکاران و سایر دوستداران سردار سلیمانی با اجرای برنامه‌های مختلف در بزرگداشت یاد و خاطره این شهید نقش آفرینی خواهند کرد. امیرعبداللهیان، طرح سپاه و بسیج برای پایش سلامت مردم در دوران کرونا را یکی از برنامه‌های ستاد برگزار نخستین سالگرد شهادت سردار سلیمانی خواند و افزود: این برنامه با مشارکت نیروهای بسیج و نیروهای مدافع سلامت و در آستانه سالگرد سردار سلیمانی انجام شده و در حال برگزاری است. همچنین در طرح کمک مؤمنانه، تاکنون ۲۰۰۰ نفر از زندانیان قتل غیرعمد که توانایی مالی نداشتند آزاد شدند که طی روزهای آینده مرحله دوم و سوم این کمک‌ها نیز انجام خواهد شد.

سخنگوی ستاد سالگرد مردمی سردار سلیمانی میهمانان از برگزاری یک کنگره بین‌المللی در روز ۱۲ دی ماه در تهران خبر داد و گفت: مسئولان و شخصیت‌های بلندپایه داخلی و خارجی در این مراسم حضور داشته و سخنرانی خواهند کرد. سخنگوی ستاد سالگرد مردمی شهید سردار سلیمانی تاکید کرد:علیرغم اینکه در فضای مجازی محدودیت‌هایی برای استفاده از عکس و نام سردار سلیمانی ایجاد شده است اقداماتی در حال انجام است. با وجود تلاش قوه قضائیه برای برخورد با عاملان ترور شهید سردار سلیمانی، امیدوار هستیم زودتر شاهد مجازات آنها باشیم. به ۶ کشور نیابت قضائی داده شده است و دستگاه قضائی با جدیت در حال پیگیری این پرونده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

مگه پارسال انتقام سخت نگرفتید

آرزو دارم به زودی فلاکت شما را ببینم.

باشه قبول !

من فکر میکنم همه دولتی ها بعد ساعات اداری یجایی تالاری چیزی جمع میشن بعد براشون جنس میارن همه با هم یه جنس میکشن. ریشه صحبت هاشون یچیزه که ما همه تخم سگیم بیشرف تو کجا به آمریکا سیلی زدی؟ هواپیمای مسافربری رو زدی اسمشو گذاشتی چند سیلی مقتدرانه؟

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها