تشریح جزییات برخط شدن بازار متشکل ارزی/ بعید است، توافق در وین تکانه ارزی ایجاد کند

14/12/1400 09:30:00 ق.ظ

در گفت‌وگو با ایلنا مطرح شد: تشریح جزییات برخط شدن بازار متشکل ارزی/ بعید است، توافق در وین تکانه ارزی ایجاد کند

رییس شورای عالی کانون صرافان با اشاره به روند بر خط شدن بازار متشکل ارزی اظهار داشت: این فاز اول بازار متشکل ارزی بوده و در فاز بعدی، برخط و انلاین شدن صرافی‌ها تعریف شد و در این فاز به ارایه خدمات انلاین به مشتریان رسیده‌ایم. این مراحل تکامل ادامه خواهد داشت تا بتوان تمام نیازهای مشتریان را به صورت انلاین ارایه داد و مردم بتوانند تا کمترین هزینه زمانی و ریالی ارز مورد نظر خود را تامین کنند. وی درباره اثر عامل مذاکرات ادامه داد: این مذاکرات آنقدر فرسایشی شده که تاثیری خود را در بازار ارز پیش خور کرده و اثر خود را پیش از این بر بازار گذاشته است، بنابراین بعید به نظر می‌رسد که هر خبری از مذاکرات تکانه یا نوسان شدیدی بتواند بر بازار...

وی درباره اثر عامل مذاکرات ادامه داد: این مذاکرات آنقدر فرسایشی شده که تاثیری خود را در بازار ارز پیش خور کرده و اثر خود را پیش از این بر بازار گذاشته است، بنابراین بعید به نظر می‌رسد که هر خبری از مذاکرات تکانه یا نوسان شدیدی بتواند بر بازار بگذارد.

رییس شورای عالی کانون صرافان با اشاره به راه اندازه سامانه برخط بازار متشکل ارز ایران و فروش انلاین ارز به مشتریان گفت: موضوع مهم این است که با توجه به مشکلاتی که وجود دارد ارایه خدمات صرافی‌ها به مردم به صورت غیر حضوری انجام شود و در واقع موضوع استفاده از ابزار نوین برای افزایش رفاه مشتریان است و تا جایی که امکان دارد وقت مشتریان در صرافی‌ها تلف نشود و با یک مدیریت هوشمند کار انجام شود. اما باید نقاط ضعف شناسایی شود از جمله اینکه در موعد مقرر تحویل ارز صرافی مدعی شود که آن میزان ارز را نمی تواند به مشتری ارایه دهد.

لواسانی افزود: تا زمانی که این زیر ساخت‌ها و نرم افزار قابلیت خود را بروز ندهد به طور قطع خدماتی که در حال حاضر در صرافی‌ها ارایه می‌شود مانند روال سابق ارایه خواهد شد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »
Loading news...
Failed to load news.

Anadolu Ajansı

Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

انفجار مسجد شیعیان در پاکستان منجر به کشته و زخمی شدن ۲۵۰ نفر شدانفجار بمب انتحاری در مسجد شیعه شهر پیشاور پاکستان در روز جمعه، ۱۳ اسفندماه منجر به کشته شدن ۵۶ نفر و زخمی شدن ۱۹۴ نفر دیگر شد. وضعیت یک سوم از زخمی‌ها «بسیار وخیم» گزارش شده... وای چه جنایتی انجام دادن به درک مبارک است! این عمل نشون میده دو گروه مسلمان باستناد یک کتاب این جنایات را مرتکب میشوند! نتیجه: مشکل از عدم پرورش مغز مسلمانان است!!

روند نزولی بستری‌های کرونا در عمده استان‌ها / افزایش فوتی‌ها در ۱۹ استاندر هفته ۱۰۶ همه‌گیری کووید۱۹ در کشور، روند بستری‌های ناشی از این بیماری در عمده استان‌ها نزولی یا ایستاست، اما فوت همچنان در اکثر استان‌های کشور روندی افزایشی داشته و در برخی استان‌ها از جمله تهران، کرمان، خراسان جنوبی، آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی نیز افزایش بارز فوتی‌ها را در هفته اخیر شاهد بوده‌ایم.

افزایش تنش میان مستاجران و صاحبان‌ خانه‌ها در ترکیه در پی افزایش تورمدر پی افزایش تورم در ترکیه طی ماه‌های اخیر، اختلافات میان صاحبخانه‌ها و مستاجران به شدت افزایش یافته است. امری که تبعات گوناگونی را در پی داشته است.

گروه‌های وابسته به جمهوری اسلامی تابلوهای تبلیغاتی در حمایت از پوتین در بغداد نصب کردنددر زیر همه این تابلوهای تبلیغاتی عبارت «دوستانِ رئیس‌جمهوری» به چشم می‌خورد و بر روی آن‌ها به زبان انگلیسی نوشته شده است: «ما از روسیه حمایت می‌کنیم». Nobody surprised terrorist supporting Putin same as Muslims leaders supported Hitler طرفداری حزب الله لبنان و وابستگان ج.ا از پوتین طبیعیه، غیر از این بود باید تعجب می کردید، همه تروریست ها از مادرشان حمایت میکنند. نیابتی های بیشرف

بارش باران در اغلب مناطق کشور / کاهش محسوس دما در نیمه شمالیرئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از کاهش محسوس دما در نیمه شمالی کشور طی امروز و فردا خبر داد و شرایط آب و هوایی کشور طی روزهای آتی را تشریح کرد.

آتش‌سوزی در شرکت زیرساخت ارتباطات و قطع گسترده اینترنت در تهران و کرجهمچنان تا این لحظه اینترنت وصل نشده ، خیلی از سایت هایی که لوکیشن ایران هستن هم باز نمیشن همراه اول اوکیه ولی زیتل از ساعت ۱۰ قطع شد