تشدید آلودگی هوا در تهران؛ مراکز درمانی به حالت آماده‌باش درآمدند

13/10/1399 10:57:00 ق.ظ

سخنگوی سازمان اورژانس ایران از استقرار 12 دستگاه آمبولانس و آماده‌باش مراکز درمانی و بهداشتی در تهران در پی آلودگی هوا در این شهر خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

سخنگوی سازمان اورژانس ایران از استقرار 12 دستگاه آمبولانس و آماده‌باش مراکز درمانی و بهداشتی در تهران در پی آلودگی هوا در این شهر خبر داد. - خبرگزاری آناتولی 02.01.2021 تهران/ خبرگزاری آناتولی مجتبی خالدی، سخنگوی سازمان اورژانس ایران گفت: در پی آلودگی هوا در سطح کلانشهر تهران مراکز درمانی به صورت آماده باش درآمده‌اند و 12 آمبولانس در شهر نیز مستقر شدند.

به گزارش خبرگزاری ایرنا، وی با بیان اینکه شاخص آلودگی هوای تهران امروز شنبه ناسالم برای گروه‌های حساس است، ادامه داد: شاخص 147 و در آستانه ناسالم برای همه گروه‌هاست.

خالدی همچنین اعلام کرد: در استان‌های اصفهان و قزوین حوزه سلامت در آماده باش هستند و در استان قم نیز آمبولانس‌ها در سطح شهر مستقر شده‌اند. گفتنی است با پایداری هوا، شاخص میزان آلایندگی هوا در شهر تهران طی سه روز گذشته در محدوده ناسالم برای همه گروه‌ها قرار داشت. روز چهارشنبه وضعیت هوای پایتخت ایران در محدوده وضعیت قرمز بود.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.