تشدید تدابیر امنیتی در هنگ کنگ همزمان با جشن ۷۰ سالگی چین کمونیست

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 59%

تشدید تدابیر امنیتی در هنگ کنگ همزمان با ۷۰ سالگی چین کمونیست

ایران اخبار, ایران سرفصلها

پلیس هنگ کنگ همزمان با برگزاری جشن های هفتادمین سالگرد به قدرت رسیدن حزب کمونیست چین روز سه شنبه حضور پررنگی در خیابان‌های این شهر یافته است.

معترضان به دولت محلی هنگ کنگ در فراخوانی خواستار برگزاری تظاهرات در این شهر شده بودند. آنها از روز سه شنبه که مصادف با هفتادمین سالگرد استقرار حکومت کمونیستی در چین است به عنوان «روز خشم» یاد کرده‌اند. اما پلیس هنگ کنگ برگزاری هرگونه تجمع را در روز سه‌شنبه ممنوع اعلام کرده است. شی جین پینگ، رئیس جمهوری چین روز دوشنبه وعده داده بود که پکن به اصل «یک کشور، دو نظام سیاسی» در اداره هنگ کنگ وفادار خواهد ماند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

در آستانه روز ملی چین | تجمع معترضان در هنگ کنگ ادامه یافت♦️در آستانه روز ملی چین | تجمع معترضان در هنگ کنگ ادامه یافت ⚡️در آستانه مراسم روز ملی چین، اعتراضات در هنگ کنگ ادامه دارد و پلیس این دولت شهر می گوید انتظار می رود روز سه‌شنبه خیابان‌های هنگ کنگ شاهد خشونت بیشتری از سوی معترضان باشد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

علی‌رغم ادامه اعتراضات در هنگ کنگ| کری لام به چین می رود🔺علی‌رغم ادامه اعتراضات در هنگ کنگ| کری لام به چین می رود ⚡️هنگ کنگ روز یکشنبه ۷ مهرماه شاهد اعتراضات مخالفان دولتی است و با این حال کری لام رئیس اجرایی دولت هنگ کنگ قرار است روز دوشنبه در مراسم روز ملی چین شرکت کند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تشدید درگیری‌ها بین معترضان و پلیس هنگ کنگ در آستانه ۷۰ سالگی چین کمونیستپلیس هنگ کنگ روز یکشنبه برای متفرق کردن تظاهرکنندگان به شلیک گاز اشک آور متوسل شد. ماموران امنیتی همچنین تعدادی از معترضان را بازداشت کردند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ویدئو؛ استفادۀ پلیس هنگ کنگ از گاز اشک‌آور در مقابل طرفداران دموکراسیدور جدید اعتراضات در هنگ کنگ که در ماه ژوئن در واکنش به پیش‌نویس قانون استرداد متهمان به سرزمین اصلی چین آغاز شد، اکنون به جنبش گسترده‌تری در طرفداری از دموکراسی تبدیل شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پادشاهی عربی سعودی از تلاش‌های مصر در مبارزه با تروریسم حمایت کردیک منبع مسئول در وزارت خارجه سعودی بامداد یکشنبه 29 سپتامبر 2019 حمایت پادشاهی عربی سعودی از
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

ظریف: آینده مردم را در گرو دیدار نمایشی با ترامپ قرار نمی‌دهیموزیر امورخارجه ایران پیش از ترک نیویورک اعلام کرد اقتصاد و آینده مردم را در گرو یک دیدار نمایشی با رئیس جمهور آمریکا قرار نمی‌دهیم. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »