تشدید فشار بر ایران؛ یکی از اهداف اصلی سفر جان بولتون به لندن | DW | 12.08.2019

21/05/1398 08:38:00 ق.ظ

جان بولتون، مشاور امنیت ملی کاخ سفید برای همراه کردن بریتانیا با سیاست‌های آمریکا در قبال ایران راهی لندن شده است. برگزیت می‌تواند وابستگی اقتصادی و همچنین سیاسی بیشتر بریتانیا به آمریکا را در پی داشته باشد.

جان بولتون، مشاور امنیت ملی کاخ سفید برای همراه کردن بریتانیا با سیاست‌های آمریکا در قبال ایران راهی لندن شده است. برگزیت می‌تواند وابستگی اقتصادی و همچنین سیاسی بیشتر بریتانیا به آمریکا را در پی داشته باشد. خبرگزاری رویترز روز دوشنبه ۲۱ مرداد (۱۲ اوت) با انتشار گزارشی از لندن خبر از سفر جان بولتون، مشاور امنیت ملی کاخ سفید به بریتانیا داده است.

پیش بینی می‌شود که ایران و رویکرد مشترک آمریکا و بریتانیا در قبال این کشور از مهم‌ترین موضوعات دیدارها و گفت‌وگوهای بولتون با مقامات بریتانیایی باشد.

افزون بر آن، مسائل ناظر بر خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا و همچنین قطع همکاری با شرکت هوآوی چین نیز از دیگر محورهای گفت‌وگوهای دو روزه بولتون در بریتانیا خواهد بود. فشار بیشتر بر ایران تحلیلگران پیش‌بینی کرده‌اند که خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا باعث نزدیکی بیشتر این کشور از منظر سیاست خارجی به آمریکا خواهد شد.

بوریس جانسون، نخست‌وزیر جدید بریتانیا و یکی از چهره‌های اصلی برگزیت اعلام کرده است که این کشور در هر صورت روز ۳۱ اکتبر از اتحادیه اروپا خارج خواهد شد. خروج از اتحادیه اروپا نه تنها باعث افزایش وابستگی اقتصادی بریتانیا به آمریکا می‌شود، بلکه در عرصه سیاست خارجی نیز، نزدیکی بیشتر دو کشور را الزاما در پی خواهد داشت. headtopics.com

سگ زرد برادر شغاله !!

یه ایرانی تو بچگی ...ون بولتون گذاشته!!! وگرنه بولتون دلیلی برای اینهمه تنفر از ایرانیها نداره....

ادامه مطلب:
DW فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

شرکت آلمانی آبجویی ابداع کرد که در خانه و با ترکیب پودر و آب درست می‌شود

با نزدیک شدن فصل تابستان و گرمای هوا، بازار فروش آبجو بار دیگر رونق گرفته است. اکنون یک شرکت آلمانی می‌گوید با آبجوسازی در خانه می‌خواهد این صنعت را متحول کند. ادامه مطلب >>

نیروی دریایی انگلیس [که برای اسکورت شناورهای تجاری انگلیسی به خلیج فارس اعزام شده] در حال فرار از دست نیروهای دریایی سپاه پاسداران است. hsr با ایران بیشتر دشمنی داره تا رژیم!

دست کم ۶۰ نفر در پی انفجار کامیون حامل سوخت در تانزانیا جان باختندربودن سوخت از تانکرهای و کامیون های حادثه دیده در مناطق مختلف آفریقا امری رایج است که بعضا منجر به حوادثی مرگبار می شود.

جان بر کمان گذاشتن- کیهان_کلهر برنده جایزه وومکس شده است - وومکس به چهره‌های تاثیر‌گذارموسیقی جهانی و موسیقی ملل اهدا می‌شود - این جایزه آبان ماه امسال در فنلاند به کلهر اهدا خواهد شد 📹:

بیست و چهار پاکستانی بر اثر سیل جان باختند

الیویا نیوتن جان پس از سومین ابتلا به سرطان: نمی خواهم بدانم تا کی زنده خواهم ماند🔺الیویا نیوتن جان پس از سومین ابتلا به سرطان: نمی خواهم بدانم تا کی زنده خواهم ماند ⚡️الیویا نیوتن جان، خواننده و بازیگر بریتانیایی – استرالیایی که به خاطر نقش آفرینی در فیلم کلاسیک «گریس» شهرت جهانی پیدا کرد، برای بار سوم به سرطان مبتلا شده است. Forty-five years, I sleep with your songs every night. I beg you to stay awake . I wish you good health from the God of joys. براش آرزوی سلامتی دارم

روسیه با برد ایران المپیکی شد/ شاگردان کولاکوویچ در انتظار مرحله دوم انتخابی المپیکتیم ملی والیبال_ایران به روسیه باخت تیم ملی والیبال ایران در آخرین بازی خود از رقابت‌های انتخابی المپیک به مصاف تیم ملی روسیه رفت و با نتیجه سه بر صفر مغلوب شد تا شاگردان کولاکوویچ برای صعود به المپیک در انتظار مرحله دوم رقابت‌های انتخابی المپیک باشند افتضاح

ظریف : فشارهای آمریکا به دلیل قوت و قدرت ایران است نه ضعفمحمدجواد ظریف در دیدار با اعضای فراکسیون دیپلماسی مجلس گفت: فشار آمریکا به ایران به دلیل قوت و قدرت کشورمان است نه ضعف. ✌ 😂😂😂😂 کسی میتونه به من بگه آیا کارهای اینا چرا این جوریه؟