تشخیص کرونا با تست "سرولوژی" کلاهبرداری است!- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 40 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سرایت ویروس کرونا بیشتر شد معاون بهداشت وزیر بهداشت: قبلاً هر فرد مبتلا به کرونا می‌‌توانست ۳ نفر را درگیر کند اما الان می‌‌تواند ۸ تا ۱۰ نفر را آلوده کند الان تنها راه تشخیص کرونا تست پی‌‌سی‌‌آر است تشخیص کرونا با تست «سرولوژی» کلاهبرداری است!

؛ دکتر علیرضا رئیسی در نشست ویدئوکنفرانسی در پاسخ به این سؤال خبرنگار تسنیم که در مراکز 16 ساعته از چه افرادی تست گرفته می‌‌شود، گفت: پزشک باید حتما مطمئن شود که فرد علائمی از کرونا دارد و از او تست گرفته شود؛ اگر فرد علائم دارد یا بیماری زمینه‌ای داشته باشد حتماً از او تست گرفته می‌شود و اگر علائم وخیم داشته باشد که حتما باید به بیمارستان برود.

وی در پاسخ به سؤالی درباره دستگاه تشخیص کرونا با استفاده از آزمایش خلط گفت: فعلاً چنین مسئله‌‌ای وجود ندارد که به عنوان یک امر تأیید شده بخواهیم این دستگاه را در سطح کشور گسترش بدهیم اما در حد تحقیقات بسیار خوب است و باید در کمیته علمی بررسی شود و اگر تأیید شود باید وارد پروتکل درمانی و تشخیصی ما شود.

رئیسی ادامه داد: اگر فرد دو هفته پیش با ویروس کرونا مواجهه داشته باشد تست سرولوژی او مثبت می‌‌شود. از سوی دیگر ممکن است افراد قبلاً به انواع دیگری از کروناویروس‌‌ها مبتلا شده باشند اگر فرد مواجهه بیش از دو هفته‌ای با ویروس کرونا داشته باشد، IGg در بدن او مثبت می‌شود که این اختصاصی کووید 19 نیست؛ از سوی دیگر ممکن است افرادی با کووید19 مواجهه داشته باشند ولی تست IGg آنها مثبت نشود. ما تولید داخل این تست سرولوژی را داریم اما اصلا به مردم توصیه نمی‌‌کنیم تست سرولوژی بدهند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 14. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

غفوری: جواب تست کرونای من منفی استوریا_غفوری: تست کرونای من منفی است | تست کرونای مجدد کاپیتان تیم استقلال منفی شد. وریا غفوری که به خاطر مبتلا شدن به بیماری کرونا نتوانسته بود این تیم را در دیدار مقابل تراکتور همراهی کند به زودی به تمرینات باز خواهد گشت
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

تست کرونای پرسپولیسی‌ها منفی شدتهران- ایرنا- جواب تست کرونای بازیکنان و اعضای تیم فوتبال پرسپولیس منفی شد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

نتیجه تست کرونای پرسپولیسی‌ها منفی شد- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم - Tasnimبا اعلام باشگاه پرسپولیس نتیجه تست کرونای اخیر تمام اعضای این تیم منفی شده است.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

پور ابراهیمی: 27 میلیارد دلار ارز صادراتی به کشور بازنگشته است- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimرئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس موضوع بازگشت 27 میلیارد دلار منابع حاصل از ارز صادراتی مربوط به صادرات غیرنفتی را پیگیری و بررسی می کند.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

طرح دو فوریتی مجلس برای اخذ مالیات از خانه‌های خالی به نفع نیازمندان استاستاندار تهران تاکید کرد: طرح دو فوریتی مجلس برای اخذ مالیات از خانه‌های خالی به نفع نیازمندان است بنا بر تعریف مرکز آمار خط فقر در استان تهران ۴.۵ میلیون تومان و میانگین کشوری دو میلیون تومان است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بیشترین بحث و جدال‌مان با اداره ارشاد بوده استنیلوفر میرلوحی می‌گوید وقتی امثال او نمی‌توانند روی صحنه باشند نوازنده‌های مردی که چهار پنج سال است موسیقی را شروع کرده‌اند با خواننده‌ها یا گروه‌هایی کار می‌کنند که نه تنها بیشتر دیده می‌شوند بلکه کنسرت‌هایشان هم پر می‌شود. بنابراین دیگر نامی برای زنان باقی نمی‌ماند و آنها صرفاً مدرس باقی می‌مانند.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »