تسهیل به اشتراک‌گذاری استوری، قابلیتی جدید در اینستاگرام

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 12 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 51%

تسهیل به اشتراک‌گذاری استوری، قابلیتی جدید در اینستاگرام العربيه_فارسى

ایران اخبار, ایران سرفصلها

دیگران بخواهند که به محتوا پاسخ دهند تا موضوعات، زنجیره جذاب‌تری از پاسخ‌ها در پست‌های استوری ایجاد کنند.

این استیکر شباهت زیادی به ویژگی «دوئت» در برنامه تیک تاک دارد که به کاربران اجازه می‌دهد محتوایی ایجاد کنند که شامل یک کلیپ ویدیویی اصلی است و در نتیجه یک پاسخ تعاملی را به محتوا بر اساس موضوع اصلی، ایجاد می‌کند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شورای اروپا به دنبال واکنش‌ها در فرانسه از کارزار «آزادی در حجاب» عقب‌نشینی کرداشاره به اسلام به عنوان «دشمن آزادی»، یادکردن از حجاب به عنوان «نماد زیر بار سلطه رفتن»، «ننگین و ناشایست» و «شوکه‌کننده و باورنکردی و خطرناک» دانستن پبام تبلیغی شورای اروپا بخشی از واکنش‌های گروهی از سیاستمداران فرانسوی به کارزار «آزادی در حجاب» بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

هوادار ۵۲ ساله به جرم توهین نژادپرستانه به بازیکنان انگلستان به زندان محکوم شدپلیس بریتانیا طی هفته‌های پس از مسابقه فینال جام ملت‌های اروپا ۱۱ نفر را به دلیل انتشار مطالب «نژادپرستانه» در شبکه‌های اجتماعی بازداشت کرده بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

واکنش به نارضایتی مردم از نبود اتوبوس/ بخشی از اتوبوس‌ها به دلیل فرسودگی در پارکینگ‌ها متوقف هستند/ دولت از سال ۸۹ به وظایفش در تامین اتوبوس عمل نکرده استمدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی گفت: اختلاف قیمت تمام شده کرایه اتوبوس برای بخش خصوصی باید به گونه‌ای جبران شود و جبران آن وظیفه حاکمیت است که می‌بایست بخشی از آن به وسیله دولت و بخشی از آن توسط شهرداری تقبل شود.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

عرضه سوخت در کشور به روال عادی بازگشتسخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی: عرضه سوخت در کشور به روال عادی بازگشته مردم می‌توانند در ۴۰۶۰ جایگاه سوخت علاوه بر بنزین آزاد از بنزین یارانه‌ای استفاده کنند، هیچ مشکلی برای کارت‌های سوخت به وجود نیامده است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مذاکرات بازگشت به برجام ۲۹ نوامبر در وین از سر گرفته می‌شود | DW | 03.11.2021مذاکرات میان ایران و کشورهای چهار به علاوه یک برای بازگشت به برجام روز ۲۹ نوامبر (۸ آذر) از سر گرفته می‌شود. اداره امور خارجی اتحادیه اروپا چهارشنبه شب، سوم نوامبر این خبر را اعلام کرد. بیخردان و ابلهان و حیوانات اند،سودجویانه تشگیلات و حکومت جاهلیت جنودفکری شئونیزم فارسی جاهلان و ملاها و اوباشان شرکای اشرار فرقه فارسیسم اشغالگر ایران را سرکار گذاشتند برسمیت می شناسند و دنبال زدبنده های فاشیستی و مذاکره اند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

ترکیه حمله تروریستی به بیمارستانی در افغانستان را محکوم کردوزارت امور خارجه ترکیه حمله تروریستی به بیمارستان سردارمحمد داودخان در افغانستان را محکوم کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »