تسریع و تسهیل در روند پرداخت تسهیلات به کسب و کارهای آسیب دیده از شیوع کرونا

  • 📰 PadDolat
  • ⏱ Reading Time:
  • 18 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

در کارگروه مقابله با پیامدهای اقتصادی ناشی از بیماری کرونا تاکید شد؛ تسریع و تسهیل در روند پرداخت تسهیلات به کسب و کارهای آسیب دیده از شیوع کرونا

در این جلسه که روز دوشنبه تشکیل شد، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و بانک مرکزی گزارشی درباره آخرین وضعیت پرداخت تسهیلات به بنگاه های اقتصادی آسیب دیده از شیوع کرونا ارایه کردند و پس از بحث و بررسی موانع و مشکلات موجود در اجرای این طرح، بر لزوم پرداخت سریع و آسان این تسهیلات تاکید شد.

در ادامه جلسه کارگروه مقابله با پیامدهای اقتصادی ناشی از بیماری کرونا، پیشنهاد استانداری کردستان در رابطه با حمایت از مرزنشینان و کولبران و مددجویان تحت پوشش نهادهای حمایتی استان کردستان مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و مقرر شد در این رابطه راهکارهای پایدار و مناسبی اتخاذ شود تا مشکلات این اقشار بویژه کولبران استان برای همیشه برطرف شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 18. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا در ایران؛ وزارت بهداشت: تهران، منبع پخش بیماری کرونا در سراسر کشور
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

تئاتر در فضای باز؛ اولین نمایش در برایتون پس از شیوع کرونا برگزار شدنمایش‌های تئاتر در فضای باز در برایتون از زمان اجرای قرنطینه به دلیل شیوع ویروس جدید کرونا تعطیل شده بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به کرونا در افغانستان به 36 هزار و 263 نفر رسیدشمار مبتلایان به کرونا در افغانستان به 36 هزار و 263 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

روند صعودی ایجاد آلاینده ازون در تهران/ به آلودگی هوا هم در کنار کرونا توجه شودمدیرکل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران گفت: ازون در طی ۵ سال گذشته در فصل گرم سال روند صعودی داشته است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

کرونا دوباره در ایران؛ وخامت وضع در همه استان‌ها، تهران در وضعیت هشدار - BBC News فارسیمعاون وزیر بهداشت ایران می‌گوید تهران منبع پخش ویروس کرونا به بقیه کشور است و تقریباً کل کشور در وضعیت قرمز قرار گرفته است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

سازمان محیط زیست: در اعتراض به وقف بخشی از دماوند به رییس قوه قضاییه نامه می‌دهیمکیومرث کلانتری، معاون محیط‌زیست طبیعی و تنوع‌زیستی سازمان حفاظت محیط‌زیست گفت رییس سازمان محیط زیست در واکنش به وقف بخشی از کوه دماوند نامه‌ای به ابراهیم رییسی، رییس قوه قضاییه نوشته شده است
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »