تست کرونای لیونل مسی و 3 بازیکن دیگر پاری‌سن‌ژرمن مثبت اعلام شد

12/10/1400 06:39:00 ب.ظ

تست کرونای لیونل مسی و 3 بازیکن دیگر پاری‌سن‌ژرمن مثبت اعلام شد العربيه_فارسى

باشگاه پاری‌سن‌ژرمن تایید کرد که تست کرونای لیونل مسی مثبت شده و این بازیکن باید تا منفی شدن تستش در خانه بماند.باشگاه فوتبال پاری‌سن‌ژرمن، ظهر یک‌شنبه 2 آخرین به روزرسانی: 02 ژانویهٔ ,2022: 07:32 شب GST Share آدرس کپی شد باشگاه پاری‌سن‌ژرمن تایید کرد...

آخرین به روزرسانی: 02 ژانویهٔ ,2022: 07:32 شب GST Share آدرس کپی شد باشگاه پاری‌سن‌ژرمن تایید کرد که تست کرونای لیونل مسی مثبت شده و این بازیکن باید تا منفی شدن تستش در خانه بماند. باشگاه فوتبال پاری‌سن‌ژرمن، ظهر یک‌شنبه 2 ژانویه، رسماً خبر مثبت شدن تست 4 بازیکن و یک عضو کادر فنی این تیم به ویروس کرونا را اعلام داد.

Advertisement در این بیانیه آمده است که «لیونل مسی، خوان برنات، سرخیو ریکو و ناتان بیتومازالا پس از مبتلا شدن به ویروس کرونا با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به قرنطینه خانگی رفته‌اند.» به این ترتیب ستاره‌های کرونایی پاریسی‌ها 10 تا 15 روز را در قرنطینه سپری خواهند کرد و حداقل دو تا سه بازی آینده این تیم را از دست خواهند داد.

شاگردان مائوریسیو پوچتینو، شامگاه دوشنبه 3 ژانویه، در چارچوب مرحله یک‌شانزدهم نهایی جام حذفی فرانسه میهمان تیم وانس خواهند بود و یک‌شنبه هفته آتی نیز در رقابت‌های «Ligue 1» به مصاف ایون خواهد رفت.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »

عقلانیت یک روش است نه یک فراورده | مصطفی ملکیان

مدت‌های زیادی بود که می‌خواستم با استاد ملکیان گفت‌وگو کنم و از او در مورد اخلاق، زندگی متدینانه و توقع دور از انتظار برخی شهروندان در مختصات اجتماعی امروز ایران بپرسم که به شکل عجیبی می‌خواهند سایر مردم در همسویی با آنان زیست اخلاقی را برای خود معنا کنند. ملکیان معتقد است روشنفکری اسلامی، از زمانِ بنیان‌گذارش سید‌جمال‌الدین اسدآبادی، تا الان، فواید و سودهایی برای جوامع اسلامی داشته، ولی اگر بخواهیم در باب ریشه روشنفکری اسلامی داوری کنیم و بگوییم آیا اصلا این پروژه روی هم رفته پروژه‌ای سودمند یا زیانمند بوده، به نظر من زیان‌مند بوده است. به اعتقاد من روشنفکری دینی پروژه‌ای ناموفق است. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

تکلِ «اومیکرون» زیر پای مسی؛ تست کرونای ستاره آرژانتینی پاری‌سن‌ژرمن مثبت شدپاری‌ سن ژرمن در چارچوب رقابت‌های لیگ یک فرانسه (لوشامیونا) قرار است روز نهم ژانویه در یک دیدار خارج از خانه مقابل تیم المپیک لیون به میدان برود؛ مسابقه‌ای که لیونل مسی به احتمال زیاد آنرا نیز از دست خواهد داد.

زنی به دلیل تست مثبت کرونا خود را در توالت هواپیما محبوس کرد | DW | 01.01.2022یک زن آمریکایی در پرواز شیکاگو به ایسلند پس از اطلاع از مثبت بودن تست کرونایش ساعت‌ها خود را در توالت هواپیما قرنطینه کرد. او در این مدت کوتاه به چهره‌ مشهوری در شبکه‌های اجتماعی تبدیل شده که میلیون‌ها دنبال‌کننده دارد. از آلمان چه خبر؟

انجام تست کرونا از همه کسانی که به کشور وارد می‌شوند، ضروری است/ لزوم واکسیناسیون همه افراد بویژه مهاجرینرئیس جمهور با تاکید بر ضرورت اجرای کامل قانون نسخه الکترونیکی، گفت: تا تکمیل زیرساخت‌ها در برخی شهرها برای موارد ضروری و استثنایی با تشخیص وزارت بهداشت و درمان به منظور جلوگیری از اجتماع و ازدحام جمعیت و خطر شیوع بیماری مجوزهای لازم صادر شده تا مشکلی برای شهروندان بوجود نیاید. تبدیل_وضعیت_بی_قید_و_شرط_کارکنان_قرارداد_مدت_موقت_وزارت_نفت_به_پیمانی_پس_از۱۰_سال_انتظار_و_بلاتکلیفی

تکلِ «اومیکرون» زیر پای مسی؛ تست کرونای ستاره آرژانتینی پاری‌سن‌ژرمن مثبت شدپاری‌ سن ژرمن در چارچوب رقابت‌های لیگ یک فرانسه (لوشامیونا) قرار است روز نهم ژانویه در یک دیدار خارج از خانه مقابل تیم المپیک لیون به میدان برود؛ مسابقه‌ای که لیونل مسی به احتمال زیاد آنرا نیز از دست خواهد داد.

تاریخ سوپرجام اعلام شد؛ فولاد و پرسپولیس به دنبال دومین قهرمانی فصلسازمان لیگ سرانجام تاریخ سوپرجام فصل گذشته را اعلام کرد. ❤❤❤❤❤❤

نشان افتخار«لژیون دونور» ۲۰۲۲ فرانسه؛ فهرست دریافت کنندگان اعلام شدنشان افتخار لژیون دونور که یک نشان غیرنظامی است، از سوی ناپلئون بناپارت امپراتور پراوازۀ فرانسه و برای قدردانی از «شایستگی‌های برجسته افراد در خدمت به ملت» بنیان نهاده شد.