تست کرونای ۱۰۷۳ نفر دیگر مثبت شد/ ۸۰ تن جان باختند

29/04/2020 12:50:00 ب.ظ

سخنگوی وزارت بهداشت از مثبت شدن تست کرونای ۱۰۷۳ نفر دیگر طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و گفت: تا کنون ۷۳۷۹۱ نفر از بیماران نیز بهبود یافته و از بیمارستان مرخص شده اند.

تست کرونای ۱۰۷۳ نفر دیگر در کشور مثبت شد *تعداد مبتلایان جدید: ۱۰۷۳ نفر *تعداد فوت شدگان جدید: ۸۰ نفر *تعداد کل مبتلایان: ۹۳۶۵۷ نفر *تعداد بهبود یافتگانِ ترخیص شده: ۷۳۷۹۱ نفر *تعداد فوت شدگان: ۵۹۵۷ نفر

سخنگوی وزارت بهداشت از مثبت شدن تست کرونای ۱۰۷۳ نفر دیگر طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و گفت: تا کنون ۷۳۷۹۱ نفر از بیماران نیز بهبود یافته و از بیمارستان مرخص شده اند.

وی گفت: به این ترتیب مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۹۳۶۵۷ نفر رسید.به گفته سخنگوی وزارت بهداشت، متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۸۰ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و به این ترتیب مجموع جان باختگان این بیماری به ۵۹۵۷ نفر رسید.وی گفت: خوشبختانه تا کنون ۷۳۷۹۱ نفر از بیماران، بهبود یافته و ترخیص شده اند.

به گفته جهانپور، ۲۹۶۵ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند.وی گفت: تا کنون نیز ۴۵۳ هزار و ۳۸۶ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.سخنگوی وزارت بهداشت همچنین بر رعایت نکات بهداشت فردی و عمومی، پرهیز از هر گونه تردد غیرضرور و رعایت فاصله گذاری اجتماعی تاکید کرد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

سیل و ویرانی در نتیجه طوفان ایان در فلوریدا

طوفان ویرانگر ایان منطقه فورت مایرز ایالت فلوریدا را درنوردید و بسیاری از خیابان‌های این منطقه دچار آب‌گرفتگی شدند. - خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب >>

شمار مبتلایان به کرونا در جهان از سه میلیون نفر گذشت🔺شمار مبتلایان به کرونا در جهان از سه میلیون نفر گذشت ⚡️براساس آخرین آمار، شمار مبتلایان به کرونا در جهان از سه میلیون نفر گذشت و تا کنون بیش از ۲۰۷هزار نفر نیز جان خود را به دلیل ابتلا به کووید ۱۹ از دست داده‌اند.

شمار قربانیان کرونا در جهان از 210 هزار نفر فراتر رفت

کرونا باعث مرگ 100 نفر از کادر درمان ایران شدمدیر هماهنگی ستاد ملی کرونا در ایران از جانباختن 100 نفر از کادر درمان ایران بر اثر بیماری کووید-19 خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

شیوع کرونا در ایران و جهان؛ آمار مبتلایان ایتالیا از ۲۰۰ هزار نفر گذشتیونان: لغو گام به گام قرنطینه از ۴ مه (۱۵ اردیبهشت) آغاز می‌شود آخرین آمار و اطلاعات مربوط به شیوع ویروس کرونا در ایران و جهان در روز سه‌شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ خورشیدی (۲۸ آوریل ۲۰۲۰ میلادی) را در این مطلب پیگیری کنید. 🔽 نه تنها یمن بلکه تو همه کشورهای جهان سوم به طرز فجیعی شیوع داره. فقط آمارشون گفته نمیشه. No se puede tener a una mujer en ese estado tan acaloradas con esas vestimentas, si podrían tener la gentileza de darles vestimentas que sin malograr el formato, pero más cómodos. Y así trabajarían mejor. Un saludo. واکس کرونا در امریکا کشف شد؛ ظاهرا بر روی پنچ نفر واکسن تزریق شده و جواب قابل ملاحظه ای هم داده و مورد توجه رئیس جمهور ترامپ قرار گرفته است👏 البته از پمج نفری که واکس بهشون نزریق شده چهار نفر مرگ مغزی ملایم شدن و نفر پنچم فعلا از دهانش کف ملایم بیرون میاد Trump واکسن_ضدعفونی

شمار مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا به بیش از یک میلیون نفر رسیدشمار مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا به بیش از یک میلیون نفر رسید

بیش از ۱۲هزار زندانی از بیم شیوع کرونا در افغانستان آزاد می‌شونداشرف غنی پیش از این نیز فرمان رهایی حدود ۹ هزار زندانی را به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در زندان‌های افغانستان صادر کرده بود.

به گزارش ایسنا، دکتر کیانوش جهانپور از دیروز تا امروز ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ۱۰۷۳ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد.اردیبهشت ۰۷, ۱۳۹۹ شمار جانباختگان کرونا در جهان از ۲۰۰هزارنفر گذشت براساس آخرین آمار کرونا در جهان، شمار جانباختگان براثر این بیماری از ۲۰۰هزار نفر گذشته و تعداد مبتلایان نیز به سه میلیون نفر نزدیک شده است.شمار قربانیان ویروس کووید-19 در جهان به 210 هزار و 204 نفر رسید.مدیر هماهنگی ستاد ملی کرونا در ایران از جانباختن 100 نفر از کادر درمان ایران بر اثر بیماری کووید-19 خبر داد.

وی گفت: به این ترتیب مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۹۳۶۵۷ نفر رسید. به گفته سخنگوی وزارت بهداشت، متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۸۰ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و به این ترتیب مجموع جان باختگان این بیماری به ۵۹۵۷ نفر رسید. براساس این طرح ۱۷ الویت در نظر گرفته شده از جمله قرار است که مدارس و برخی از شرکت‌ها بازگشایی شوند. وی گفت: خوشبختانه تا کنون ۷۳۷۹۱ نفر از بیماران، بهبود یافته و ترخیص شده اند.2020 آنکارا/خبرگزاری آناتولی براساس جدیدترین آمار تارنمای ارزیابی‌های جهانی «ورلدومتر»، تعداد قربانیان ویروس کرونای جدید «کووید-19» در سراسر جهان به 210 هزار و 204 نفر رسید. به گفته جهانپور، ۲۹۶۵ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند. همچنین بناست که برنامه ردیابی بیماران کرونا در این کشور نیز رونمایی شود. وی گفت: تا کنون نیز ۴۵۳ هزار و ۳۸۶ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است. وی همچنین درباره ایده حمله بیولوژیک بودن کرونا با بیان اینکه رهبر ایران اولین کسی بود که این پیش بینی را اعلام کرد، گفت: این مساله به عنوان احتمال پیش بینی می شود.

سخنگوی وزارت بهداشت همچنین بر رعایت نکات بهداشت فردی و عمومی، پرهیز از هر گونه تردد غیرضرور و رعایت فاصله گذاری اجتماعی تاکید کرد. برخی از کشورها در نظر دارند به افرادی که به کرونا مبتلا شده و بهبود یافته اند، «گذرنامه مصونیت» بدهند به این معنی که آن‌ها در برابر عفونت مجدد این بیماری مصون هستند و می توانند به کار بازگردند. ایتالیا با 26 هزار و 977 نفر، فرانسه با 23 هزار و 923 نفر، اسپانیا با 23 هزار و 521 نفر و انگلستان با 21 هزار و 92 نفر در رده‌های بعدی قرار دارند. انتهای پیام .