تست کرونای طارمی، جهانبخش و استیلی مثبت شد

01/01/1401 10:21 ق.ظ

دو بازیکن ایرانی شاغل در پرتغال و هلند، بامداد امروز به علت مثبت شدن تست کرونای خود در بازی‌های باشگاهی غایب بودند.

دو بازیکن ایرانی شاغل در پرتغال و هلند، بامداد امروز به علت مثبت شدن تست کرونای خود در بازی‌های باشگاهی غایب بودند. همچنین حمید استیلی مدیر تیم ملی با وجود نتیجه منفی آزمایشی که پیش از پرواز در تهران انجام شده بود در سئول با نتیجه مثبت اجازه خروج از قرنطینه را پیدا نکرد.

فدراسیون فوتبال کره جنوبی درخواست انجام تست مجدد را نپذیرفته و بر این اساس استیلی در بازی مقابل کره جنوبی روی نیمکت تیم ملی حضور نخواهد داشت.

تیم ملی فوتبال ایران از روز گذشته در کشور کره به سر می‌برد و در انتظار اضافه شدن لژیونرها و بازی با کره جنوبی در چهارم فروردین است. تاکنون تست کرونای سامان قدوس، بازیکن ایرانی برنتفورد انگلیس مثبت شده است.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

به گزارش ایسنا، مهدی طارمی و علیرضا جهانبخش در آخرین بازی‌های باشگاهی خود قبل از پیوستن به اردوی تیم ملی فوتبال ایران غایب بودند و به علت ابتلا به کرونا نتوانستند برای تیم‌های خود بازی کنند و به این ترتیب احتمالا در دیدار کره جنوبی حضور ندارند.

همچنین حمید استیلی مدیر تیم ملی با وجود نتیجه منفی آزمایشی که پیش از پرواز در تهران انجام شده بود در سئول با نتیجه مثبت اجازه خروج از قرنطینه را پیدا نکرد.

فدراسیون فوتبال کره جنوبی درخواست انجام تست مجدد را نپذیرفته و بر این اساس استیلی در بازی مقابل کره جنوبی روی نیمکت تیم ملی حضور نخواهد داشت.

تیم ملی فوتبال ایران از روز گذشته در کشور کره به سر می‌برد و در انتظار اضافه شدن لژیونرها و بازی با کره جنوبی در چهارم فروردین است.

تاکنون تست کرونای سامان قدوس، بازیکن ایرانی برنتفورد انگلیس مثبت شده است.

انتهای پیام