تست کرونای استاندار قم مثبت شد

10/04/1399 02:07 ب.ظ

تست کرونای بهرام سرمست استاندار قم هم مثبت اعلام شد

تست کرونای بهرام سرمست استاندار قم هم مثبت اعلام شد. استاندار قم در گفت وگوی کوتاه با خبرنگار ایلنا در قم، با تأیید خبر فوق، گفت: طبق توصیه پزشکان، مجبور هستم که در دو هفته پیش رو در منزل در قرنطینه باشم. سرمست اضافه کرد: در این دو هفته پیش رو، امورات اجرایی استان را از منزل مدیریت خواهم کرد.

استاندار قم در گفت وگوی کوتاه با خبرنگار ایلنا در قم، با تأیید خبر فوق، گفت: طبق توصیه پزشکان، مجبور هستم که در دو هفته پیش رو در منزل در قرنطینه باشم. سرمست اضافه کرد: در این دو هفته پیش رو، امورات اجرایی استان را از منزل مدیریت خواهم کرد.

ادامه مطلب:
ilnanews »

تست کرونای استقلالی‌ها منفی بود- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم - Tasnimبا اعلام معاون پزشکی باشگاه استقلال، تست کرونای اعضای این تیم منفی بود.

درخواست استاندار و ستاد کرونای تهران برای اعمال محدودیت‌ها در پایتختبه دنبال افزایش موارد ابتلا و همچنین فوتی‌های ناشی از کووید ۱۹، رئیس ستاد مدیریت کرونا در تهران از امضای نامه‌ای مشترک با استاندار تهران به ستاد ملی کرونا برای اعمال محدودیت‌ها در پایتخت خبر داد.

تست خانه به خانه کرونا در بمبئیویدئویی از حضور ماموران وزارت بهداشت برای انجام تست کرونا از شهروندان در بمبئی هند.

کاهش موارد ابتلا به کرونا در پکن؛ از ۸ میلیون نفر تست گرفته شدبنا به آمار رسمی تاکنون ۴۶۳۴ نفر در چین بر اثر ابتلا به بیماری همه‌گیر «کووید ۱۹» جان خود را از دست داده‌اند.

طرح ایالت باواریای آلمان برای گرفتن تست کرونا از همهٔ ساکنانباواریا نخستین ایالت آلمان که امکان «تست همگانی» را برای تشخیص آلودگی به ویروس کرونا فراهم می‌کند ویروس_کرونا کووید_۱۹ جزئیات بیشتر🔽

تست صدور مجوز پرواز هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ مکس روز دوشنبه آغاز می‌شود🔺تست صدور مجوز پرواز هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ مکس روز دوشنبه آغاز می‌شود ⚡️خلبانان و اعضای خدمه تست اداره هوانوردی فدرال آمریکا و شرکت بوئینگ، روز دوشنبه ۹ تیر یک تست سه روزه برای صدور گواهینامه جهت هواپیماهای بوئینگ ۷۳۷ مکس را آغاز خواهند کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قم، طبق اعلام دکتر محمدرضا قدیر رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان قم، امروز سه شنبه 10 تیرماه 99، تست کرونای دکتر بهرام سرمست استاندار قم مثبت اعلام شد.

استاندار قم در گفت وگوی کوتاه با خبرنگار ایلنا در قم، با تأیید خبر فوق، گفت: طبق توصیه پزشکان، مجبور هستم که در دو هفته پیش رو در منزل در قرنطینه باشم.

سرمست اضافه کرد: در این دو هفته پیش رو، امورات اجرایی استان را از منزل مدیریت خواهم کرد.

استاندار قم در پایان تأکید کرد: از همه مردم تقاضا دارم ضمن رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و رعایت مسائل پیشگیرانه، مراقب سلامتی خود باشند؛ همچنین از شما خبرنگاران که دائما در جلسات مختلف حضور دارید می خواهم بیشتر مراقب باشید و واقعا نگران سلامتی شما عزیزان هستم.