تستوسترون بالا در فصل جفت‌گیری کار دست تمساح ۳۵۰ کیلوگرمی داد

30/07/1400 02:15:00 ب.ظ

🎥تستوسترون بالا در فصل جفت‌گیری کار دست تمساح ۳۵۰ کیلوگرمی داد جزئیات بیشتر:

استرالیا, دنیای حیوانات

🎥تستوسترون بالا در فصل جفت‌گیری کار دست تمساح ۳۵۰ کیلوگرمی داد جزئیات بیشتر:

این تمساح کانیه نام دارد. او که به تازگی از خواب زمستانی بیدار شده در فصل جفت‌گیری دیگر تمساح‌ها را اذیت می‌کند. به همین دلیل مسئولان باغ‌ وحش تصمیم گرفتند او را برای مدتی به قرنطینه بفرستند.

یک تمساح نر آمریکایی به نام کانیه که به تازگی از خواب زمستانی بیدار شده است در فصل جفت‌گیری خشن شده و برای ۵۴ تمساح‌ دیگر باغ وحش تولید خطر می‌کند.به همین خاطر مدیران باغ وحش نیو ساوت ولز استرالیا تصمیم گرفتند او را برای مدتی به قرنطینه بفرستند.Storyful

Australian Reptile Park via Storyfulاین روزها فصل جفت‌گیری تمساح‌ها است و میزان تستوسترون کانیه هم افزایش یافته است. این تمساح نر تمساح‌های دیگر را بسیار متشنج کرده است. کانیه ۳۵۰ کیلوگرم وزن و ۴ متر طول دارد.تیم فاکنر، مدیر پارک خزندگان استرالیا درباره مراحل انتقال این تمساح و خروج او از تالاب می‌گوید: «اصلا فکر نکنید خارج کردن یک تمساح آمریکایی ۳۵۰ کیلوگرمی [از تالاب] کار ساد‌‌ه‌ای بود. بعد از اینکه کانیه کمی آرامتر شد او را به جمع دوستانش باز می‌گردانیم، خدای من کار خیلی سختی بود.»

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

کیلوگرم رو اشتباه نوشتی احمق ریدم به طریقه تیتر زدن و انتخاب عکسو فیلمتون چاقالا مگه مجبورین اخه کی این خبر به تخمشه I can't breathe 😅 والا با این عکس کاوری که گذاشتید من فکر کردم فصل جفتگیری کار دست این سه چهار نفر بنده خدا داده. کدومشون تسترونش بالا زده؟ تمساح یا مردی که روی تمساح پریده؟ منم اینجوریم موقع نبودن پارتنرم 😢

تستوسترون بالا چند مرد کار دست تمساح باغ وحشی داد 😂 جفت گیری تمساح یا آدم؟! تصویر خیلی غلط اندازه 😂

ویدئویی از ویرانی خانه‌ها در هند و نپال در پی وقوع سیل شدید و رانش زمیندر پی بارش‌های شدید باران و همچنین رانش زمین، تعداد جان باختگان این حواث در دو کشور هند و نپال به بیش از ۱۰۰ نفر رسید.

مرگ دست‌کم سه شهروند در اثر بارش شدید باران در گیلان

زنان افغان در اعتراض به طالبان در سازمان ملل حاضر شدند«درباره زنان افغان زیاد صبحت می‌شود اما کسی به ما گوش نمی‌دهد. کمک‌ها، اعطای پول و به رسمیت شناختن، همگی اهرم‌هایی هستند که جهان باید از آنها برای مشارکت، احترام به حقوق زنان و همه انسان‌ها در افغانستان در تعامل خود با طالبان استفاده کند.» این زنان اگر واقعت دمبال حقوق شان است . چ در خارج چی در داخل افغانستان. تمام فعالان زن در تی بیست سال خدمت به خارجیها ایفا وظیفه نمود. وحلا . تمام پولهای منجمد شد حق همین کار کانان است و از سازمان ملل آذادی دارائ . ملت افغانستان خاستار شود. باید که هزار ها زن افغان که در شهر نیویورک است احساس مسولیت کنند و آنجاه بروند و اعتراض شدید کنند

ادامه بارش‌ها در ۶ استان / کاهش محسوس دما در مناطقی از کشورادامه بارش‌ها در ۶ استان کاهش محسوس دما در مناطقی از کشور رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا، ضمن اعلام ادامه بارش‌ها در برخی نقاط کشور، در عین حال از پایداری جوی طی روزهای آینده خبر داد.

تعطیلی دفتر نمایندگی ناتو در مسکو؛ استولتنبرگ: گفتگو با روسیه حتی در شرایط تنش‌آمیز مهم استدبیرکل ناتو، می‌گوید با وجود تعلیق ماموریت چند دیپلمات روس در این سازمان، گفتگوی ناتو با روسیه از اهمیت برخوردار است جزئیات بیشتر🔽 کثیف تر و پست فطرت تر از روسها فقط آخوندها هستند و هر روس یه جاسوس بالقوه است همه باید از اروپا اخراج شوند چون کارشون فقط ترور و جاسوسی است

مادری در پی اعدام هم‌زمان دو فرزندش در زندان سپیدار سکته کرد و جان‌ باختHengawO hrw_fa

Aa یک تمساح نر آمریکایی به نام کانیه که به تازگی از خواب زمستانی بیدار شده است در فصل جفت‌گیری خشن شده و برای ۵۴ تمساح‌ دیگر باغ وحش تولید خطر می‌کند.به روز شده در: ۲۰/۱۰/۲۰۲۱ شمار قربانیان سیل و رانش زمین در هند و نپال به بیش از ۱۰۰ نفر رسید.استان‌وایر -  به دنبال بارندگی شدید چند روز اخیر در استان گیلان و جاری شدن سیلاب در برخی از شهرها، سه شهروند در ماسال، صومعه‌سرا و فومن مفقود شدند.Aa گروهی از زنان افغان از سازمان ملل خواستند تا به طالبان اجازه دسترسی به کرسی در این نهاد بین‌المللی ندهد.

به همین خاطر مدیران باغ وحش نیو ساوت ولز استرالیا تصمیم گرفتند او را برای مدتی به قرنطینه بفرستند. Storyful Australian Reptile Park via Storyful این روزها فصل جفت‌گیری تمساح‌ها است و میزان تستوسترون کانیه هم افزایش یافته است. همچنین تصاویری از نابود شدن خانه‌های مردم در اثر شدت سیل مشاهده شده است. این تمساح نر تمساح‌های دیگر را بسیار متشنج کرده است. هم‌چنین علی قلی‌زاده، رییس جمعیت هلال‌احمر صومعه‌سرا نیز اعلام کرد که در روز پنج‌شنبه یکی از اهالی منطقه «سه‌سار» که قصد عبور از پل این منطقه را داشت به داخل رودخانه سقوط کرد. کانیه ۳۵۰ کیلوگرم وزن و ۴ متر طول دارد. مقام‌های محلی دستور تعطیلی مدارس و ممنوعیت برگزاری تمام فعالیت‌های مذهبی و گردشگری در مناطق آسیب دیده را صادر کرده‌اند. تیم فاکنر، مدیر پارک خزندگان استرالیا درباره مراحل انتقال این تمساح و خروج او از تالاب می‌گوید: «اصلا فکر نکنید خارج کردن یک تمساح آمریکایی ۳۵۰ کیلوگرمی [از تالاب] کار ساد‌‌ه‌ای بود. کمک‌ها، اعطای پول و به رسمیت شناختن، همگی اهرم‌هایی هستند که جهان باید از آنها برای مشارکت، احترام به حقوق زنان و همه انسان‌ها در افغانستان در تعامل خود با طالبان استفاده کند.

بعد از اینکه کانیه کمی آرامتر شد او را به جمع دوستانش باز می‌گردانیم، خدای من کار خیلی سختی بود. جسد وی تا کنون پیدا نشده است.» Australian Reptile Park via Storyful مراحل خروج او از تالاب محل اقامتش کار ساده‌ای نبود و با ساعت‌ها کار دسته‌جمعی کارکنان این باغ‌وحش میسر شد. هم‌رسانی این مطلب: .