تساوی پرسپولیس و استقلال با یک دنیا جنجال و اتهام در «شهرآورد قرن»

26/12/1400 09:18:00 ب.ظ

دیدار تیم‌های پرسپولیس و استقلال که رسانه‌های ورزشی از آن با عنوان «آخرین شهرآورد قرن تهران» یاد می‌کنند، با تساوی ۱–۱ به پایان رسید.

دیدار تیم‌های پرسپولیس و استقلال که رسانه‌های ورزشی از آن با عنوان «آخرین شهرآورد قرن تهران» یاد می‌کنند، با تساوی ۱–۱ به پایان رسید. No media source currently available 0:00 0:05:04 0:00 نوذر رودنیل گفت گل استقلال صحیح بود.

دربارهٔ تعویض هم این دست داور است که تصمیم می‌گیرد چه زمانی اجازه تعویض بدهد. اخراج گل‌محمدی درست بود. حسین عسگری رئیس اسبق کمیته داوران ضمن تأیید گل، به خبرگزاری ایسنا گفت: «رفتار گل‌محمدی خیلی زننده بود و لایق اخراج».

تورج حق‌وردی نیز گل را سالم دانست و تأکید کرد: «کمیته انضباطی باید برای سرمربی پرسپولیس محرومیتی سنگین در نظر بگیرد». حیدر سلیمانی گفت: «اعتراض گل‌محمدی برای این بود که اجازه تعویض داده نشد و پرسپولیس ده نفره بود. در توقف، باید تعویض انجام شود. باید دید شرایط چه بود که داور اجازه نداد. اعتراض گل‌محمدی درست بوده اما حوادث و نحوه اعتراض او قطعاً اخراج داشت و کمیته انضباطی می‌تواند تنبیهات دیگری را در نظر بگیرد».

ادامه مطلب:
RadioFarda‌|‌راديو فردا »

رنج‌های نهادینه‌شده| احمد آرام

بارها شده است که واژه‌ «رنج»، نویسندگان را به خود مشغول داشته تا با یک درک اصولی، آن را در آثار خود بصری جلوه دهند؛ آن هم به گونه‌ای که زمان و مکان در رنج، هم شنیداری باشد و هم دیداری. و اگر رنج تخیل را به بازی بگیرد، بدون شک، از راه چنین تخیلی جغرافیای دیگران با جغرافیای زیستگاه ما گره خواهد خورد؛ و سرمنشأ چنین پیوندی رنج مشترک است. از همین‌روست که رفت‌وبرگشت به جهان ادبی نویسندگانِ قدر، قضاوت کردن پندارهای خود در بازیافت مکان و زمان‌های فرّار است. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

فوتبال سیاسی یعنی این! نتیجه باید مساوی باشد، جمعیت بیش از ۲۰ هزار نباشد، زنان هم حق ورود به استادیوم را ندارند! بر پدرتون لعنت با این مملکت داری نظامی اخوندیتون

دربی تهران باز هم مساوی شد؛ تساوی با طعم برد برای آبی‌پوشاندو تیم فوتبال پرسپولیس و استقلال در چارچوب هفته بیست و سوم رقابت‌های لیگ برتر به تساوی ۱-۱ رضایت دادند.

مجیدی: اصلا به تساوی در داربی فکر نمی‌کنم/ فقط قهرمانی مهم استواکنش فرهاد مجیدی به سوالی درباره جادوگری: *جادوی من دعا مادر پیر من است *قربان خدا بروم که بعضی موقع‌ها به آدم عزت می‌دهد و شما را به این روز می‌اندازد که این سوال را مطرح کنید *جادوی من، تلاش بازیکنان است *برای من تنها قهرمانی اهمیت دارد

لیگ برتر فوتبال| تساوی در آخرین دربی قرن؛ یک امتیاز به ارزش طلا برای استقلال + فیلم- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم | Tasnim🎥 تساوی در آخرین شهرآورد قرن یک امتیاز به ارزش طلا برای استقلال دیدار دو تیم پرسپولیس و استقلال در چارچوب هفته بیست‌وسوم رقابت‌های لیگ برتر در ورزشگاه آزادی و با حضور تماشاگران آغاز شد که با نتیجه تساوی یک - یک خاتمه یافت

قصد عربستان برای فروش نفت به چین با «ارز یوان»چین روزانه یک میلیون و ۷۶۰ هزار بشکه نفت از عربستان می‌خرد که معادل یک چهارم کل صادرات نفت این کشور است.

افزایش ٢٠ درصدی تماس با آتش نشانی نسبت به سال گذشتهمدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران از افزایش ٢٠ درصدی تماس‌های چهارشنبه سوزی نسبت به سال گذشته خبر داد.

روانچی: ایران از ابتکارات سازمان همکاری اسلامی برای مبارزه با اسلام هراسی حمایت می‌کندمجید تخت روانچی در سخنانی در جلسه مجمع عمومی سازمان ملل جهت تصویب قطعنامه مقابله با اسلام هراسی گفت: در چند دهه اخیر، تحرکات ضد اسلام و مسلمانان به طور مزمنی توسط برخی رسانه‌ها، سیاستمداران، انفلونسرها و در نیز گفتمان های دانشگاهی تقویت شده‌اند. باید سخنان نفرت انگیز و اعمال تبعض علیه مسلمانان را به شدت محکوم کنیم.