تزریق حدود 8 میلیون دوز واکسن کرونا در ترکیه طی یک هفته

31/03/1400 12:21:00 ق.ظ

وزیر بهداشت ترکیه از تزریق 7 میلیون و 773 هزار و 105 دوز واکسن کرونا در کشور طی یک هفته خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

وزیر بهداشت ترکیه از تزریق 7 میلیون و 773 هزار و 105 دوز واکسن کرونا در کشور طی یک هفته خبر داد. - خبرگزاری آناتولی 20.06.2021 آنکارا/خبرگزاری آناتولی طبق داده‌های وزارت بهداشت ترکیه تا ساعت 19.

45 امروز به 27 میلیون و 95 هزار و 368 نفر دوز اول و به 14 میلیون و 389 هزار و 894 تن نیز دوز دوم واکسن کرونا تزریق شده است. بر اساس این گزارش در ادامه برنامه واکسیناسیون مبارزه با ویروس کرونا، با تزریق 7 میلیون و 773 هزار و 105 دوز واکسن طی یک هفته گذشته در سراسر کشور، تعداد افراد واکسینه شده به 41 میلیون و 485 هزار و 262 رسیده است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

رنج‌های نهادینه‌شده| احمد آرام

بارها شده است که واژه‌ «رنج»، نویسندگان را به خود مشغول داشته تا با یک درک اصولی، آن را در آثار خود بصری جلوه دهند؛ آن هم به گونه‌ای که زمان و مکان در رنج، هم شنیداری باشد و هم دیداری. و اگر رنج تخیل را به بازی بگیرد، بدون شک، از راه چنین تخیلی جغرافیای دیگران با جغرافیای زیستگاه ما گره خواهد خورد؛ و سرمنشأ چنین پیوندی رنج مشترک است. از همین‌روست که رفت‌وبرگشت به جهان ادبی نویسندگانِ قدر، قضاوت کردن پندارهای خود در بازیافت مکان و زمان‌های فرّار است. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

آسترازنکا باید۵۰ میلیون دوز واکسن به اتحادیه اروپا تحویل دهد | DW | 19.06.2021پس از شکایت حقوقی اتحادیه اروپا از شرکت آسترازنکا در رابطه با تعویق ارسال مقادیر توافق‌شده واکسن کرونا، دادگاهی در بلژیک آسترازنکا را از پرداخت غرامت تبرئه کرده، اما موظف به تحویل ۵۰ میلیون دوز واکسن کرده است.

فردا یک میلیون دُز دیگر واکسن کرونا وارد می‌شود/ علیرغم واردات و تولید داخلی، واکسیناسیون با سطح ایده‌ال فاصله داردرییس جمعیت هلال‌احمر از ورود مابقی محموله دو میلیون دُز واکسن کرونا در روز یکشنبه خبر داد و گفت: به زودی با معاونت بهداشت وزارت بهداشت هماهنگ می‌کنیم تا بتوانیم گروه‌های پرخطر اتباع غیرایرانی داخل کشور را واکسینه کنیم.

ضعف در واکسیناسیون به دلیل وضعیت زیرساخت‌ انسانی است/ واردات ۴۰ میلیون دُز واکسن هم تاثیری در تسریع فرآیند ندارد

شمار قربانیان کرونا در برزیل به بیش از نیم میلیون نفر رسید | DW | 20.06.2021رویکرد ناصحیح دولت ژائير بولسونارو در مقابله با همه‌گیری کرونا بار دیگر اعتراض هزاران نفر از شهروندان برزیل را در پی داشت. طی ۲۴ ساعت گذشته به گونه‌ای بی‌سابقه حدود ۱۰۰ هزار مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا ثبت شده است. این تظاهرات خودش عامل گسترش ویروسه که!!!؟ بسیار یک پروژه پردرآمد برای سرمایه دارشدن امریکائی هاست.

پوشش زنده نتایج انتخابات ۱۴۰۰ ایران؛ پیشتازی ابراهیم رئیسی با ۱۷ میلیون و ۸۰۰ هزار رایپوشش زنده اعلام نتایج انتخابات ایران: رقیبان پیروزی ابراهیم رئیسی را تبریک گفتند، روحانی می‌گوید منتخب معلوم است پوشش لحظه به‌لحظه اخبار و گزارش‌های انتخابات ایران را از یورونیوز فارسی دنبال کنید. نتیجه از همون اول مشخص بود خودشون برمیدارند هرکسی رو که دوست دارن انتخاب میکنن *شورای نگهبان* بعد میگن شما بیاید رای بدید. جالبه بعد میان میگن ما به رای شما احتیاج داریم

اردوغان: هدف اصلی ما در بخش توریسم دستیابی به 52 میلیون گردشگر و سپس 70 میلیون نفر استاردوغان: هدف اصلی ما در بخش توریسم دستیابی به 52 میلیون گردشگر و سپس 70 میلیون نفر است فقط ورود فارس هارو قدغن کنید اردوغان: هدف حملاتی که در 8 سال اخیر بدون وقفه با آنها مواجه هستیم مستقیما ترکیه، استقلال ملت، آینده و دستاوردهای کشورمان است