تزریق بیش از 45 میلیون دوز واکسن کرونا در ترکیه

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

💉 آمار دوز اول و دوم واکسن کرونای تزریق شده در چارچوب کمپین واکسیناسیون وزارت بهداشت ترکیه از مرز 45 میلیون دوز گذشت

آنکارا/ خبرگزاری آناتولی

طبق داده‌های وزارت بهداشت ترکیه، تا ساعت 11:13 امروز به 30 میلیون و 312 هزار و 658 نفر دوز اول و به 14 میلیون و 687 هزار و 405 نفر نیز دوز دوم واکسن کرونا تزریق شده است. بنابراین، مجموع دوزهای اول و دوم واکسن کرونا که تاکنون در ترکیه تزریق شده است، به 45 میلیون و 63 هزار دوز رسید.از سوی دیگر، تست فاز سوم واکسن کرونای ملی «تُرکوواک» نیز در 22 ژوئن آغاز شده و با مشارکت 40 هزار و 800 داوطلب از داخل و خارج از کشور ادامه دارد. این آزمایشات علاوه بر ترکیه، در مجارستان، آذربایجان و قرقیزستان نیز انجام می‌گیرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

واکسیناسیون کرونا در جهان؛ بیش از 2 میلیارد و 750 میلیون دوز تزریق شدتاکنون بیش از 2 میلیارد و 750 میلیون دوز واکسن ضد کووید-19 در سراسر جهان تزریق شده و ترکیه نهمین کشور از لحاظ میزان واکسیناسیون است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

حضور سالمندان در صف‌های شلوغ و طولانی برای نوبت گرفتن تزریق واکسن!/ وزارت بهداشت به ما بی حرمتی کرد/ احساس تحقیرشدن دارم+عکسمسئولان وزارت بهداشت با شرایطی که اینجا درست کردند، باعث بی‌حرمتی به ما می‌شوند، در این وضع حس تحقیر شدن به آدم دست می‌دهد، در صورتی که یک سال است از خانه بیرون نیامدیم و تنمان خشک شده، باید برای مدت طولانی در این صف‌ها بایستیم.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

واکسیناسیون کرونا در جهان؛ بیش از 2 میلیارد و 750 میلیون دوز تزریق شدتاکنون بیش از 2 میلیارد و 750 میلیون دوز واکسن ضد کووید-19 در سراسر جهان تزریق شده و ترکیه نهمین کشور از لحاظ میزان واکسیناسیون است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

موج تازه کرونا در ایران و واکسیناسیون قطره چکانی | DW | 22.06.2021خیز تازه کرونا در ایران در راه است و سالمندان چشم انتظار دوز دوم واکسن. مقامات ستاد کرونا بی‌نظمی و کندی در تزریق واکسن را کتمان نمی‌کنند اما سخنگوی دولت در تبلیغ تولید واکسن داخلی از یک شاهکار سخن می‌گوید.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

اینفوگرافی| آمار واکسیناسیون کرونا در منطقه📊 اینفوگرافی| آمار واکسیناسیون کرونا در منطقه 👈مشاهده تصویر باکیفیت بین‌الملل EtemadOnline ترکیه با ۴۴ میلیون دوز تزریق در دوز اول بیش از ۵۰ درصد است . اگر ملاک دوز اول است که آمار ترکیه اشتباه است و اگر ملاک دوز دوم است که آمار ایران اشتباه است.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

راه برای خرید واکسن از طریق عراق باز شد/ حالا می‌توانیم ۶۰ میلیون دز واکسن اسپوتنیک را بخریمعضو هیئت رییسه اتاق مشترک بازرگانی ایران و عراق اظهار داشت:‌ عراق در ازای 16 میلیون دز واکسن کواکس، 115 میلیون فرانک سوییس معادل 125 میلیون دلار پرداخت کرده است. قاعدتا از این پس عراقی‌ها می‌توانند از محل پول ایران در این کشور پول پرداخت کنند تا بتوانیم واکسن وارد کنیم.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »