تزریق بیش از 45 میلیون دوز واکسن کرونا در ترکیه

03/04/1400 01:28:00 ب.ظ

💉 آمار دوز اول و دوم واکسن کرونای تزریق شده در چارچوب کمپین واکسیناسیون وزارت بهداشت ترکیه از مرز 45 میلیون دوز گذشت

تاکنون در ترکیه 45 میلیون و 63 هزار دوز واکسن کرونا تزریق شده است. - خبرگزاری آناتولی 24.06.

2021 آنکارا/ خبرگزاری آناتولی طبق داده‌های وزارت بهداشت ترکیه، تا ساعت 11:13 امروز به 30 میلیون و 312 هزار و 658 نفر دوز اول و به 14 میلیون و 687 هزار و 405 نفر نیز دوز دوم واکسن کرونا تزریق شده است.

بنابراین، مجموع دوزهای اول و دوم واکسن کرونا که تاکنون در ترکیه تزریق شده است، به 45 میلیون و 63 هزار دوز رسید. روند واکسیناسیون شهروندان 18 سال به بالا نیز از فردا آغاز می‌شود.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

کنگره آمریکا مهم‌ترین لایحۀ اصلاح قوانین حمل اسلحه در دهه‌های اخیر را تصویب کرد

جو بایدن در پیامی اعلام کرد: «پس از ۲۸ سال انفعال، اعضای دو حزب کنگره گرد هم آمدند تا به درخواست خانواده‌ها در سراسر کشور پاسخ دهند و قانونی را برای رسیدگی به آفت خشونت با سلاح تصویب کنند.» ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

واکسیناسیون کرونا در جهان؛ بیش از 2 میلیارد و 750 میلیون دوز تزریق شدتاکنون بیش از 2 میلیارد و 750 میلیون دوز واکسن ضد کووید-19 در سراسر جهان تزریق شده و ترکیه نهمین کشور از لحاظ میزان واکسیناسیون است. - خبرگزاری آناتولی

حضور سالمندان در صف‌های شلوغ و طولانی برای نوبت گرفتن تزریق واکسن!/ وزارت بهداشت به ما بی حرمتی کرد/ احساس تحقیرشدن دارم+عکسمسئولان وزارت بهداشت با شرایطی که اینجا درست کردند، باعث بی‌حرمتی به ما می‌شوند، در این وضع حس تحقیر شدن به آدم دست می‌دهد، در صورتی که یک سال است از خانه بیرون نیامدیم و تنمان خشک شده، باید برای مدت طولانی در این صف‌ها بایستیم.

واکسیناسیون کرونا در جهان؛ بیش از 2 میلیارد و 750 میلیون دوز تزریق شدتاکنون بیش از 2 میلیارد و 750 میلیون دوز واکسن ضد کووید-19 در سراسر جهان تزریق شده و ترکیه نهمین کشور از لحاظ میزان واکسیناسیون است. - خبرگزاری آناتولی

موج تازه کرونا در ایران و واکسیناسیون قطره چکانی | DW | 22.06.2021خیز تازه کرونا در ایران در راه است و سالمندان چشم انتظار دوز دوم واکسن. مقامات ستاد کرونا بی‌نظمی و کندی در تزریق واکسن را کتمان نمی‌کنند اما سخنگوی دولت در تبلیغ تولید واکسن داخلی از یک شاهکار سخن می‌گوید.

اینفوگرافی| آمار واکسیناسیون کرونا در منطقه📊 اینفوگرافی| آمار واکسیناسیون کرونا در منطقه 👈مشاهده تصویر باکیفیت بین‌الملل EtemadOnline ترکیه با ۴۴ میلیون دوز تزریق در دوز اول بیش از ۵۰ درصد است . اگر ملاک دوز اول است که آمار ترکیه اشتباه است و اگر ملاک دوز دوم است که آمار ایران اشتباه است.

راه برای خرید واکسن از طریق عراق باز شد/ حالا می‌توانیم ۶۰ میلیون دز واکسن اسپوتنیک را بخریمعضو هیئت رییسه اتاق مشترک بازرگانی ایران و عراق اظهار داشت:‌ عراق در ازای 16 میلیون دز واکسن کواکس، 115 میلیون فرانک سوییس معادل 125 میلیون دلار پرداخت کرده است. قاعدتا از این پس عراقی‌ها می‌توانند از محل پول ایران در این کشور پول پرداخت کنند تا بتوانیم واکسن وارد کنیم.