ترک تحصیل ۱۷۰۰ نفر از دانش آموزان استان اصفهان

11/09/1400 10:47:00 ق.ظ

ترک تحصیل ۱۷۰۰ نفر از دانش آموزان استان اصفهان مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: برابر آمار اسمی وزارت آموزش و پرورش حدود ۱۷۰۰ نفر از دانش آموزان استان به دلیل ویروس کرونا ترک تحصیل کردند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: برابر آمار اسمی وزارت آموزش و پرورش حدود ۱۷۰۰ نفر از دانش آموزان استان به دلیل ویروس کرونا ترک تحصیل کردند. وی با بیان اینکه مجموعه مدیران شهرستان اردستان تعامل بسیاری با مجموعه آموزش و پرورش دارند، افزود: با پیگیری های مسئولان اردستان تجهیزات هنرستان های این شهرستان به روز و کسری های واحدهای آموزشی جبران خواهد شد.

به گزارش ایسنا، مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان با اشاره به بازگشایی مدارس، تصریح کرد: همانطور که ستاد ملی کرونا ابلاغ کرد تمام مدارس استان اصفهان از اول آذرماه بازگشایی شد و هیچ مدرسه ای در استان آموزش صرفا مجازی را دنبال نمی کند.

۸۵ درصد از دانش آموزان، واکسن کرونا را دریافت کردند اعتدادی گفت: مدارس استان با هماهنگی مدیر مدرسه و شورای آموزش و پرورش حضور دانش آموزان را هماهنگی می کنند. وی با بیان اینکه دستورالعمل های بهداشتی وزارت بهداشت و درمان به تمام مدارس استان ابلاغ شده است، افزود: اگر اعضای شورای مدرسه این دستورالعمل ها را به دقت اجرا کنند در موضوع خطرات ویروس کرونا جای هیچ گونه نگرانی برای خانواده ها و داشن آموزان نخواهد بود. اولویت اول آموزش و پرورش سلامت دانش آموزان است و به همه مدیران شهرستان ها تاکید شده که این اولویت باید در هر مدرسه ای در نظر گرفته شود. headtopics.com

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

دیوان عالی ایالات متحده بررسی قانون حق سقط جنین می‌سی‌سی‌پی را پس از ۵۰ سال آغاز کرد۶ نفر از ۹ قاضی دیوان محافظه‌کارند و به این ترتیب احتمال صدور رای به نفع این قانون و از میان رفتن حق سقط جنین پس از پانزدهمین هفته بارداری دور از ذهن نیست.

رئیسی در جمع خانواده بیماران SMA حضور یافت +فیلمرئیس‌جمهور پس از پایان نشست مشترک هیئت دولت و نمایندگان مجلس در جمع خانواده بیماران SMA که از روز یکشنبه مقابل مجلس تجمع کرده اند، بصورت سرزده حضور یافت.

ایلام در دفاع مقدّس یک دژ مستحکم بودبیانات رهبر انقلاب اسلامی در دیدار دست‌اندرکاران کنگره‌ی شهدای استان ایلام که سی‌ام آبان‌ماه برگزار شده بود، صبح امروز (پنجشنبه) در محل برگزاری این کنگره منتشر شد. خامنه اى تروريست چهارمین پنجشنبه ... بر پدرت لعنت بیشرف به چالش لعنت بر پدرش هر پنجشنبه هر هفته بپیوندیدهمه لعنت بفرستید...... هرایرانی بگه لعنت_برپدرش بخونید کپی کنید ریت کنید لعنت بفرستید

۳۰ سال از جنگ گذشته اما رنج مردم حلبچه ادامه دارد

شمار قربانیان تیراندازی در دبیرستان میشیگان به چهار نفر رسید؛ متهم یک نوجوان ۱۵ ساله است🔺 شمار قربانیان تیراندازی در دبیرستان میشیگان به چهار نفر رسید؛ متهم یک نوجوان ۱۵ ساله است ▪ تیراندازی روز سه شنبه ۹ آذر در دبیرستان آکسفورد در حومه شهر دیترویت ایالت میشیگان ۴ کشته و چند زخمی بر جا گذاشت. ⬇ بیشتر بخوانید: حتما سیاه پوست؟ کاسه لیس غرب وحشی نظرشون چیه؟؟؟ اگه ایران بود که خودتون رو جرررر وا جرررر می کردید. الان خسارتشونو از کی میگیرند؟

دو تروریست پ.ک.ک در شمال عراق از پای‌ درآمدندنیروهای سازمان اطلاعات ترکیه «میت» 2 تروریست پ.ک.ک/ک.ج.ک را در شمال عراق از پای درآوردند. - خبرگزاری آناتولی