ترک تحصیل ۱۷۰۰ نفر از دانش آموزان استان اصفهان

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 56 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 26%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ترک تحصیل ۱۷۰۰ نفر از دانش آموزان استان اصفهان مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: برابر آمار اسمی وزارت آموزش و پرورش حدود ۱۷۰۰ نفر از دانش آموزان استان به دلیل ویروس کرونا ترک تحصیل کردند.

محمد اعتدادی، شامگاه در دیدار با مسئولان شهرستان اردستان، اظهار کرد: با توجه به اهمیت حوزه آموزش و پرورش تعامل بسیاری باید بین این دستگاه و دیگر دستگاه‌های اجرایی شهرستان انجام شود که امروز در سفر به شهرستان اردستان بر این موضوع مهم بیشتر تاکید شد.

به گزارش ایسنا، مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان با اشاره به بازگشایی مدارس، تصریح کرد: همانطور که ستاد ملی کرونا ابلاغ کرد تمام مدارس استان اصفهان از اول آذرماه بازگشایی شد و هیچ مدرسه ای در استان آموزش صرفا مجازی را دنبال نمی کند.اعتدادی گفت: مدارس استان با هماهنگی مدیر مدرسه و شورای آموزش و پرورش حضور دانش آموزان را هماهنگی می کنند.

به گفته مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان حدود ۸۵ درصد از دانش آموزان واجد شرایط، واکسن کرونا را دریافت کردند و درصد باقیمانده آنها به دلایل مختلف هنوز موفق به دریافت واکسن نشدند. توصیه می شود خانواده ها در اولین فرصت فرزندان خود را به تزریق واکسن تشویق کنند.اعتدادی با اشاره به تاثیر کلاس های مجازی بر آموزش دانش آموزان، خاطرنشان کرد: فضای مجازی تاثیر مثبتی بر عملکرد تحصیل دانش آموزان استان اصفهان نداشته و از نظر افت تحصیلی و آموزش قطعا نسبت به سال های گذشته دچار نارسایی شدند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان با اشاره به امتحانات پایانی دانش آموزان گفت: برنامه ریزی امتحانات پایانی ابلاغ شده و امتحانات پایه دوازدهم نیز به صورت حضوری است و شرایط برای امتحانات حضوری دانش آموزان در سایر دوره ها با توجه به شرایط کرونا هر منطقه ابلاغ می شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دیوان عالی ایالات متحده بررسی قانون حق سقط جنین می‌سی‌سی‌پی را پس از ۵۰ سال آغاز کرد۶ نفر از ۹ قاضی دیوان محافظه‌کارند و به این ترتیب احتمال صدور رای به نفع این قانون و از میان رفتن حق سقط جنین پس از پانزدهمین هفته بارداری دور از ذهن نیست.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

رئیسی در جمع خانواده بیماران SMA حضور یافت +فیلمرئیس‌جمهور پس از پایان نشست مشترک هیئت دولت و نمایندگان مجلس در جمع خانواده بیماران SMA که از روز یکشنبه مقابل مجلس تجمع کرده اند، بصورت سرزده حضور یافت.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ایلام در دفاع مقدّس یک دژ مستحکم بودبیانات رهبر انقلاب اسلامی در دیدار دست‌اندرکاران کنگره‌ی شهدای استان ایلام که سی‌ام آبان‌ماه برگزار شده بود، صبح امروز (پنجشنبه) در محل برگزاری این کنگره منتشر شد. خامنه اى تروريست چهارمین پنجشنبه ... بر پدرت لعنت بیشرف به چالش لعنت بر پدرش هر پنجشنبه هر هفته بپیوندیدهمه لعنت بفرستید...... هرایرانی بگه لعنت_برپدرش بخونید کپی کنید ریت کنید لعنت بفرستید
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

۳۰ سال از جنگ گذشته اما رنج مردم حلبچه ادامه دارد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

شمار قربانیان تیراندازی در دبیرستان میشیگان به چهار نفر رسید؛ متهم یک نوجوان ۱۵ ساله است🔺 شمار قربانیان تیراندازی در دبیرستان میشیگان به چهار نفر رسید؛ متهم یک نوجوان ۱۵ ساله است ▪ تیراندازی روز سه شنبه ۹ آذر در دبیرستان آکسفورد در حومه شهر دیترویت ایالت میشیگان ۴ کشته و چند زخمی بر جا گذاشت. ⬇ بیشتر بخوانید: حتما سیاه پوست؟ کاسه لیس غرب وحشی نظرشون چیه؟؟؟ اگه ایران بود که خودتون رو جرررر وا جرررر می کردید. الان خسارتشونو از کی میگیرند؟
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

دو تروریست پ.ک.ک در شمال عراق از پای‌ درآمدندنیروهای سازمان اطلاعات ترکیه «میت» 2 تروریست پ.ک.ک/ک.ج.ک را در شمال عراق از پای درآوردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »