ترکیه به شهروندان سه کشور اجازه پرواز به بلاروس را نمی‌دهد

21/08/1400 11:47:00 ق.ظ

ترکیه به شهروندان سه کشور اجازه پرواز به بلاروس را نمی‌دهد جزئیات بیشتر🔽

این تصمیم ترکیه در حالی گرفته می‌شود که بحران مرزی و مهاجرتی جدید اروپا در مرز بلاروس و لهستان هر روز پرتنش‌تر و حادتر از دیروز می‌شود.

این خبر در حال تکمیل است و بزودی روزآمد خواهد شد.وزارت امور خارجه ترکیه اعلام کرد تلا‌ش برای جلوه دادن آنکارا به عنوان بخشی از بحران پناهجویان در مرز لهستان و بلاروس در موضوعی که طرف نیست را رد می‌کنیم..Aa.جهان.

هم‌رسانی این مطلب:..آنکارا/ خبرگزاری آناتولی.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

رئیسی: پیشرفت موشکی کشور با تهدید دشمن متوقف نخواهد شد

رئیس جمهوری گفت: صنایع دفاعی و موشکی در ایران بومی شده است و وارداتی نیست. ادامه مطلب >>

أحلام محمد قاسم: فقط اسم فلسطين باق. بيت المقدس (فلسطين) سيحتلها غير المسلمين. العديد من الأحلام الأخرى لمحمد قاسم تتحقق ، والناس في جميع أنحاء العالم يدعون أنه الإمام المهدي المنتظر. ترکیه مراقب باشه این کاسه داغ تر از آش شدنش ، به عاقبت از اینجا رونده و از اونجا مونده شدن ، گرفتارش نکنه .. در حالی که خود ترکیه در آوارگی سوری ها نقش بسیار پررنگی داشته ..

خیلی امیدوارم که اردوغان با این تهدید و اخاذی ، از اروپا امتیاز بیشتر نگرفته باشه (؟)‌. تجربه ما با ج.ا. نشون داده که اگه با راهزن با دادن امتیاز صلح کنید ، تهدید و اخاذیٍ راهزن وار تکثیر میشه . AbanTribunal

بیانیه ترکیه درباره بحران پناهجویان در مرز لهستان-بلاروسبیانیه ترکیه درباره بحران پناهجویان در مرز لهستان-بلاروس وزارت امور خارجه ترکیه اعلام کرد تلا‌ش برای جلوه دادن آنکارا به عنوان بخشی از بحران پناهجویان در مرز لهستان و بلاروس در موضوعی که طرف نیست را رد می‌کنیم.

بحران مهاجران؛ نخست وزیر لهستان بلاروس را به تروریسم دولتی متهم کردهمزمان با تشدید بحران مهاجرت در مرزهای لهستان و بلاروس، ماتئوش موراویتسکی، نخست‌وزیر لهستان روز چهارشنبه در کنفراس خبری مشترک با رئیس شورای اتحادیه اروپا، بلاروس را به تروریسم دولتی متهم کرد بیشتر بخوانید🔽

تحریم‌های جدید علیه بلاروس به دلیل استفاده ابزاری از پناهجویان | DW | 10.11.2021اتحادیه اروپا در مناقشه پناهجویان در حال تنظیم تحریم‌های جدید علیه بلاروس است. علت آن 'استفاده ابزاری از پناهجویان' و 'قاچاق' آنها به قلمرو این اتحادیه است. احتمال دارد ۳۰ شخص حقیقی و حقوقی در بلاروس نیز تحریم شوند.

لایحه تمدید ماموریت نیروهای ترکیه در جمهوری آذربایجان به تصویب رسیدلایحه تمدید ماموریت نیروهای ترکیه در جمهوری آذربایجان به تصویب رسید

اتحادیه اروپا پیش‌بینی رشد اقتصادی ترکیه را به 9 درصد افزایش دادکمیسیون اتحادیه اروپا پیش بینی رشد اقتصادی ترکیه در سال 2021 را از 5.2 درصد به 9 درصد افزایش داده است. - خبرگزاری آناتولی

رئیس جمهور ترکیه حمله به محل اقامت نخست‌وزیر عراق در بغداد را محکوم کردرجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه حمله به محل اقامت نخست‌وزیر عراق در بغداد را محکوم و برای الکاظمی آرزوی شفای عاجل کرد.