ترکیه: بحث بازگرداندن سوری‌ها به کشورشان مطرح نیست

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 9 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مدیر کل اداره مهاجرت ترکیه اعلام کرد به هیچ عنوان موضوع بازگرداندن مهاجران سوری به کشورشان در دستور کار دولت قرار ندارد. - خبرگزاری آناتولی

مدیر کل اداره مهاجرت ترکیه اعلام کرد به هیچ عنوان موضوع بازگرداندن مهاجران سوری به کشورشان در دستور کار دولت قرار ندارد.عبدالله آیاز، مدیرکل اداره مهاجرت وزارت کشور ترکیه در مصاحبه با خبرگزاری آناتولی درباره روند کنترل مهاجران غیرقانونی در استانبول از 15 روز پیش تاکنون گفت: عملیات ما در استانبول نه برای مقابله با سوری‌های مقیم ترکیه بلکه با مهاجران غیرقانونی است.«بنا به اعلام سلیمان سویلو وزیر کشور ترکیه بحث دیپورت مهاجران سوری اصلا مطرح نیست.

طی این مدت مهاجرانی از کشورهای مختلف از جمله افغانستان و پاکستان که به صورت غیرقانونی در ترکیه شناسایی و به مراکز استرداد یا اداره مهاجرت در استان ها منتقل شده اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اعتبار ویزای ترکیه برای اتباع خارجی به 10 سال افزایش یافت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سفر نماینده ویژه ترکیه در امور عراق به بغداد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

مجلس نمایندگان در پی به دست آوردن مدارک محرمانه مربوط به گزارش مولر استجرالد ندلر، رئیس کمیته قضایی مجلس نمایندگان، از یک دادگاه فدرال درخواست کرده است که مدارک محرمانه مربوط به گزارش رابرت مولر را به این کمیته تحویل دهد. به گزارش آسوشیتدپرس، این مدارک مربوط به پرونده
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

شمار کشته‌شدگان حمله به دفتر امرالله صالح در افغانستان به ۲۰ نفر رسید🔷شمار کشته‌شدگان حمله به دفتر امرالله صالح در افغانستان به ۲۰ نفر رسید ◀️جزئیات بیشتر:
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شکایت کمیسیون اروپا از مجارستان به دلیل گرسنگی دادن به پناهجویانکمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل اقدام وحشتناک مأموران مجارستان در اخراج شبانه پناهجویان افغان را تخلف از قوانین بین‌المللی و اروپایی اعلام کرد. مجارستان در زمان جنگ جهانی دوم یکی از پیشرو ترین کشورها در هولوکاست و همکاری با نازی ها بود کارنامه تاریخی و حقوق بشری مجارها همواره سیاه بوده باید توجه کرد که مجارستان پیشینه تاریخی پیوستن به نازی ها در جنگ دوم را دارد. بدبختی آنها در این است چه آن زمان یا حالا آلمانیها ارزشی برای اروپای شرقی قائل نبوده و نیستند؟ اینها می خواهند مثل وصله خود را به راستگرایان بچسبانند.عناد با مهاجران را در همین راستا ارزیابی کنید
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

حمله به زندانیان زن در زندان قرچک؛ عاطفه رنگریز به بیمارستان منتقل شدبه دنبال حمله یک زندانی به ندا ناجی، عاطفه رنگریز و سپیده قلیان در زندان قرچک، عاطفه رنگریز به دنبال حمله آسمی به بیمارستان منتقل شده است. جمال عاملی، همسر ندا ناجی، در صفحه توئیتر خود نوشت یک زندا از خون جوانان وطن لاله دمیده خدایا😔 وقتی دیگه زندانا جا نداشته باشن، وقتی دیگه ملت از زندان نترسن، مجبورن که زندانو نا امن کنن.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »