ترکیه به تانزانیا محموله کمک‌های پزشکی ارسال کرد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 53%

آژانس همکاری و هماهنگی ترکیه در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا به تانزانیا کمک‌های بهداشتی و پزشکی ارسال کرد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

آژانس همکاری و هماهنگی ترکیه (تیکا) در ادامه فعالیت‌های بشردوستانه خود و در راستای مقابله با شیوع ویروس کووید-19 برای زندانیان در تانزانیا محموله مواد بهداشتی و ضدعفونی‌کننده ارسال کرد.

به گزارش تیکا، این کمک‌ها به درخواست اداره زندان‌های تانزانیا به منظور توزیع میان زندانیان برای کاهش خطر ابتلا به ویروس کرونا صورت گرفته است. تانزانیا پیش از این اعلام کرده بود که به دلیل بودجه محدود خود کادر درمانی این کشور در اولویت تامین ماسک، گان، دستکش و مواد بهداشتی بوده و تنها قادر به اعمال تدابیر بازدارنده در زندان‌ها هستند.

سوفیا میاما، فرماندار شهرستان ایلالای تانزانیا ضمن تشکر از ترکیه به دلیل ارسال این کمک‌ها گفت: هرگز حمایت‌های تیکا در دوره پاندمی کرونا را فراموش نخواهیم کرد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

'این ترکیه، ترکیه قدیم نیست'؛ چرخش در سیاست‌ خارجی ترکیهبه دنبال گسترش حضور ترکیه در خاورمیانه و شمال آفریقا، بحث نظامی‌گری در سیاست خارجی این کشور قوت گرفته است. از جمله اقدامات آنکارا، اتخاذ استراتژی دریایی موسوم به 'میهن آبی' است که به مسائل امنیتی در مدیترانه شرقی اولویت می‌دهد و دیپلماسی را به حاشیه می‌راند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

شمار بهبودیافتگان کرونا در ترکیه به 197 هزار و 733 نفر رسیدشمار بهبودیافتگان کرونا در ترکیه به 197 هزار و 733 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

انتقاد مجدد ترکیه از حملات ارمنستان به خاک آذربایجان
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

احزاب سیاسی ترکیه حمله ارمنستان به آذربایجان را محکوم کردندحزب عدالت و توسعه، حزب جمهوری‌خواه خلق، حزب حرکت ملی و حزب نیک ترکیه با انتشار بیانیه مشترک حمله ارمنستان به آذربایجان را محکوم کردند مجلس‌ترکیه حمله ارمنستان به آذربایجان را محکوم کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اختصاصی دویچه وله: اعتراض نماینده ترکیه به حکم اعدام سه معترض ایرانی | DW | 17.07.2020یک نماینده حزب سوسیال دموکرات در پارلمان ترکیه از رئیس‌جمهور، رئیس پارلمان و وزیر دادگستری کشورش خواست، برای جلوگیری از اعدام سعید تمجیدی، محمدرجبی و امیرحسین مرادی اقدام کنند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

شمار بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه به 198 هزار و 820 نفر رسیدشمار بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه به 198 هزار و 820 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »