ترکیه به کودکان خیابانی در بنگلادش لباس عیدی هدیه داد

30/07/2020 05:46:00 ب.ظ

بنگلادش, عیدی

ترکیه به کودکان خیابانی در بنگلادش لباس عیدی هدیه داد

30.07.2020آنکارا/ خبرگزاری آناتولیآژانس همکاری و هماهنگی ترکیه (تیکا) به مناسبت فرارسیدن عید سعید قربان، برای 200 کودک خیابانی و کودک کار در داکا، پایتخت بنگلادش لباس عیدی و کیف مدرسه تامین کرد.مصطفی عثمان توران سفیر ترکیه در بنگلادش، آصف عامد شهردار منطقه، اسماعیل گون‌دوغدو مدیر امور هماهنگی تیکا و خلیل الرحمان دبیرکل بنیاد ماموریت داکا احسانیا (Dhaka Ahsania Mission) در مراسم اهدای این هدایا شرکت کردند.

سفیر ترکیه در داکا طی سخنانی در این مراسم تاکید کرد: این کودکان پیوندهای دوستی دو جامعه را بیش از پیش مستحکم خواهند کرد.مدیر امور هماهنگی تیکا نیز گفت خوشبختی و خوشحالی یک جامعه در گرو کودکان خوشحال است.مقامات بنگلادشی نیز در این مراسم از حمایت‌های تیکا تقدیر و تشکر کردند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

پوتین: مردم در مناطق دونتسک، لوهانسک، خرسون و زاپروژیا یک انتخاب روشن انجام دادند- اخبار اروپا - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

فاوچی: ویروس از کودکان ۱۰ تا ۱۹ سال به سهولت به بزرگسالان منتقل می‌شودآنتونی فاوچی، از اعضای ارشد تیم مقابله با کووید-۱۹ در ایالات متحده آمریکا با اشاره به نتایج مطالعه جدید صورت گرفته اعلام کرد که ویروس کرونا از کودکان و نوجوانان ۱۰ تا ۱۹ ساله به سادگی انتقال ویروس از بزرگسال به بزرگسال انتقال می‌یابد.

معتادان متجاهر به تصادفات بزرگراهی دامن می‌زنند/ باید فضایی برای امرار معاش فروشندگان خیابانی ایجاد شودرییس پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به اقدامات انجام شده در خصوص کاهش تصادفات بزرگراهی گفت: متاسفانه مسئله افراد کارتن‌خواب و معتادان متجاهری که در حاشیه برخی از بزرگراه‌ها وجود دارند به این مشکل دامن زده‌اند و تصادفات را در این مقاطع بالا برده‌اند.

تعداد بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه به 211 هزار و 561 نفر رسیدتعداد بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه به 211 هزار و 561 نفر رسید

آکار: هر طرحی بدون حضور ترکیه در مدیترانه شرقی محکوم به شکست استوزیر دفاع ترکیه تاکید کرد که هر پروژه‌ای در دریای مدیترانه شرقی بدون مشارکت ترکیه با شکست مواجه خواهد شد. - خبرگزاری آناتولی

حادثه کشتی در وان ترکیه؛ اجساد شش پناهجو به کابل می رسد - BBC News فارسیوزارت خارجه افغانستان اعلام کرده که شمار قربانیان حادثه غرق‌ شدن کشتی پناهجویان در ترکیه به ۶۱ نفر افزایش یافته که از این میان ۳۴ نفر آنان شهروندان افغانستان هستند. تاکنون اجساد ۱۷ نفر از قربانیان به افغانستان منتقل شده‌اند.

تعداد بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه به 212 هزار و 557 نفر رسیدتعداد بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه به 212 هزار و 557 نفر رسید

آژانس همکاری و هماهنگی ترکیه در آستانه عید سعید قربان، میان کودکان خیابانی در بنگلادش لباس عیدی و کیف مدرسه توزیع کرد.Aa آنتونی فاوچی، عضو ارشد تیم ویژه دولت آمریکا برای مقابله با ویروس کرونا گفت: «بر اساس مطالعه جدیدی که صورت گرفته ویروس کرونا از کودکان ۱۰ تا ۱۹ ساله به سادگی انتقال ویروس از بزرگسال به بزرگسال انتقال می‌یابد.«سردار محمد حسین حمیدی» رئیس پلیس راهور تهران بزرگ در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا درباره پیاده‌راه‌ها گفت: افزایش پیاده‌راه‌ها پلیس را دچار مشکل می‌کند، چراکه ساخت پیاده‌راه‌ها باعث می‌شود بخشی از شبکه و معابر خودرویی از خودرو گرفته شده و به انسان تعلق گیرد و این باعث می‌شود مشکلات ترافیکی ایجاد شود.28.

30.07. بنابراین ما باید اطلاعات بیشتری در این زمینه جمع‌آوری کنیم چرا که در حال حاضر به همه اطلاعاتی که در زمینه سرایت مریضی در کودکان نیاز است دسترسی نداریم.2020 آنکارا/ خبرگزاری آناتولی آژانس همکاری و هماهنگی ترکیه (تیکا) به مناسبت فرارسیدن عید سعید قربان، برای 200 کودک خیابانی و کودک کار در داکا، پایتخت بنگلادش لباس عیدی و کیف مدرسه تامین کرد. سردار حمیدی خاطرنشان کرد: بخشی از این تخلفات پلیسی است و به عنوان مثال پلیس با توقف بی‌جای خودرو برخورد می‌کند، اما اگر سد معبر از طریق کله‌قندی و دیگر موارد صورت گرفته باشد، ماموران سد معبر شهرداری ورود می‌کنند. مصطفی عثمان توران سفیر ترکیه در بنگلادش، آصف عامد شهردار منطقه، اسماعیل گون‌دوغدو مدیر امور هماهنگی تیکا و خلیل الرحمان دبیرکل بنیاد ماموریت داکا احسانیا (Dhaka Ahsania Mission) در مراسم اهدای این هدایا شرکت کردند.» مشاور امور بهداشت و درمانی کاخ سفید همچنین تاکید کرد: «عدم تمایل به واکسینه شدن در برخی گروه‌های جامعه وجود دارد و ما باید برای آن کاری کنیم. سفیر ترکیه در داکا طی سخنانی در این مراسم تاکید کرد: این کودکان پیوندهای دوستی دو جامعه را بیش از پیش مستحکم خواهند کرد. تعداد بهبودیافتگان از کرونا نیز امروز نسبت به دیروز افزایش یافت.

مدیر امور هماهنگی تیکا نیز گفت خوشبختی و خوشحالی یک جامعه در گرو کودکان خوشحال است.» بر اساس مطالعات صورت گرفته از سوی دانشگاه جان هاپکینز بیش از ۴ میلیون نفر در ایالات متحده به ویروس کرونا آلوده شده‌اند و شمار تلفات نزدیک به ۱۵۰ هزار نفر است. سردار حمیدی همچنین درباره معابری که بیشترین تصادفات را دارد، گفت: در حوزه بزرگراهی به دلیل اینکه سرعت‌ها بالاست و تیپ جاده‌ای دارد، حوادث و تصادفات بیشتری دارد. مقامات بنگلادشی نیز در این مراسم از حمایت‌های تیکا تقدیر و تشکر کردند. گفتنی است بنیاد خیریه ماموریت داکا احسانیا به بیش از 700 هزار کودک کار به صورت رایگان آموزش داده و برای آنها امکانات بهداشتی و اسکانی فراهم می‌کند. . رییس پلیس راهور فاتب یادآور شد: البته هم دوربین‌‌ها و هم شبکه معابری که در حوزه بزرگراهی وجود دارند روز به روز در حال تقویت شدن است.