ترکیه بیش از 2 میلیارد دلار میوه و سبزیجات تازه صادر کرد

23/07/1400 09:24:00 ق.ظ

صادرات میوه و سبزیجات تازه ترکیه در 9 ماه نخست امسال از مرز 2 میلیارد دلار فراتر رفته است. - خبرگزاری آناتولی

صادرات میوه و سبزیجات تازه ترکیه در 9 ماه نخست امسال از مرز 2 میلیارد دلار فراتر رفته است. - خبرگزاری آناتولی 14.10.

2021 مرسین/ سزگین پانجار/ خبرگزاری آناتولی ❮ بر اساس داده‌های اتحادیه صادرکنندگان منطقه مدیترانه ترکیه، میزان صادرات میوه و سبزیجات تازه کشور در 9 ماه نخست امسال با 19 درصد افزایش نسبت به دوره مشابه سال قبل به 2 میلیارد و 15 میلیون دلار رسیده است.

بر این اساس، از لحاظ تناژ میزان صادرات محصولات مذکور در این دوره با 26 درصد افزایش در سطح 3 میلیون و 112 هزار تن قرار گرفته است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

۴۲ هزار نفر در معرض خطر سیل در پی تخریب سد کاخوفکا؛ عملیات تخلیه در جریان است

سد و نیروگاه آبی «کاخوفکا» واقع در جنوب اوکراین بامداد روز سه‌شنبه ۶ ژوئن بر اثر انفجاری تخریب و آب پشت سد به مناطق پیرامون آن سرازیر شد. سیل بسیاری از شهرها و روستاهای منطقه خرسون را درنوردیده و زندگی هزاران نفر مختل شده است. ادامه مطلب >>

ترکیه بعد از آتش سوزی جنگل هایش مجبور شده حتی میوه و سبزیجات هم وارد کند حالا مزدور خبرنگار بخش فارسی میگه صادرات داشتن دور هم خوش باشید اسکولا پس چرا انقدر گدا گشنه‌اید؟ ما هم باور کردیم!

امام جمعه بیرجند: استکبار برای از بین بردن ما از طریق سقط جنین تلاش می‌کند

صیانت از محیط زیست از اولویت‌های کشور است/ اجرای طرح‌های صنعتی و تولید باید پیوست محیط زیستی داشته باشد/ تاکید بر ضرورت پیشگیری از مفاسد اداری و اقتصادیرئیس جمهور در جلسه هیأت دولت:صیانت از محیط زیست از اولویت‌های کشور است/ اجرای طرح‌های صنعتی و تولید باید پیوست محیط زیستی داشته باشد/ تاکید بر ضرورت پیشگیری از مفاسد اداری و اقتصادی پیوست عدالت چی؟

پوتین: دلار اعتبار خود را از دست داده/ وقوع انقلاب در روسیه بعید است- اخبار اروپا - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnimرئیس‌جمهور روسیه: دلار اعتبار خود را از دست داده است میزان استفاده از دلار در مبادلات بازرگانی در حال کاهش و حجم ذخایر ارزی کشورها به صورت دلار هم کاهش یافته است سیاست ارزی آمریکا باعث تضعیف دلار شده است حرفی که رهبری در سال 78 زد رو اینا اجرا کردن و ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم

بازار ۱۴۰ میلیارد دلاری عربستان فرصت دیگر برای ایران/ بعد از قطع روابط سیاسی، ارتباط تجاری به صفر رسید/ رقابت در ریاض کار آسانی نیستمذاکرات ایران و عربستان برای از سرگیری روابط، به دور چهارم رسیده است. در این میان سوال این است که تجارت ایران تا چه اندازه تحت تاثیر این از سرگیری احتمالی‌ روابط قرار خواهد گرفت.

کاهش کیفیت هوای تهران و البرز/ افزایش نسبی دما در بخش‌هایی از کشورافزایش نسبی دما در بخش‌هایی از کشور رئیس مرکز ملی پیش‌بینی ومدیریت بحران مخاطرات وضع هوا ضمن اشاره به حاکمیت جوی ‌پایدار در بیشتر مناطق کشور و کاهش کیفیت هوا در استان‌های صنعتی و ‌پرتردد،از افزایش نسبی دما در بخش‌هایی از شمال، شمال شرق، شرق و مرکز خبر داد

ونگر از فناوری جدید فیفا پرده برداشت: VAR به روزرسانی می‌شود؟سرمربی سابق آرسنال بعد از پیشنهاد برگزاری جام جهانی به صورت دو سال یکبار، اکنون می‌گوید که قوانین جدیدی برای تصمیم گیری درمورد آفساید وجود دارد.