ترکیه: مسئول اردوگاه‌های آموزشی داعش بازداشت شد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 53%

وزارت کشور ترکیه از بازداشت 7 عضو داعش از جمله مسئول خودخوانده اردوگاه‌های آموزشی این گروه تروریستی در عملیات نیروهای ژاندارمری در 5 استان کشور خبر داد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

وزارت کشور ترکیه طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد که در عملیات نیروهای ژاندارمری علیه گروه تروریستی داعش در 5 استان به مرکزیت عثمانیه 7 نفر بازداشت شدند.

در این عملیات مسئول خودخوانده اردوگاه‌های آموزشی داعش که وظیفه آموزش 1500 الی 2000 تروریست خارجی در سال را برعهده داشت، بازداشت شد. دو تروریست بازداشت شده دیگر نیز مسئول خودخوانده هماهنگی انتقال اعضای آموزش دیده به مناطق درگیری بوده‌اند. چهار تروریست دیگر نیز در سطوح مختلف در این گروه تروریستی فعالیت داشته‌اند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

معاون وزیر کشور: اقدام برخی هواداران تراکتور "خلاف امنیت ملی" است/ بازداشت 7 نفر- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimمعاون وزیر کشور: اقدام برخی هواداران تراکتور خلاف امنیت ملی است؛ ۷ نفر بازداشت شدند حسین ذوالفقاری: به همراه داشتن پرچم کشور دیگر 'خلاف امنیت ملی' کشور است و با کسانی که بر خلاف امنیت ملی کشور اقدام می‌کنند، طبق مقررات برخورد خواهد شد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

کشتی‌گیر ایرانی پیش از مبارزه با حریف اسرائیلی مصدوم شدامروز در مسابقه‌های کشتی قهرمانی جهان در بوداپست مجارستان و در دسته ۵۵ کیلوگرم کشتی فرنگی، پویا ناصرپور از ایران به دلیل مصدومیت با حریفی از اسراییل روبرو نشد. دروغه کشتی هم باید محروم شود!
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »

درخواست پناهندگی سعید ملایی از سوی آلمان پذیرفته شدفدراسیون جهانی جودو از پذیرفته شدن درخواست پناهندگی سعید ملایی، از سوی دولت آلمان خبر داد. سایت فدراسیون جهانی جودو روز شنبه ۱۱ آبان ماه با اعلام این خبر نوشت که سعید ملایی برای فدراسیونی مبارزه می وطن فروش پول پرست
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

پیشنهاد آیت الله خمینی برای 'محاکمه شاه' درحضور نمایندگان پاپ و کارترپس از ناکام ماندن مطالبه بازگشت شاه، مطالبه اصلی تهران برای آزادی گروگان ها به رفع توقیف آمریکا از دارایی های ایران تبدیل شد. یعنی همان دارایی هایی که اگر سفارت اشغال نمی شد، اساسا توقیف نمی شدند. این تیکش قشنگ بود: «با این حال، یکی از شرایط مجلس یعنی بازگرداندن اموال شاه، به معنی تصرف 'اموال خصوصی' توسط دولت ایالت متحده بود که مطابق قانون قانون اساسی امکان نداشت.» چه مودب، چه قانونمدار... اکنون در ایران آقای خامنه ای نامش رهبر است خود شاهی دیگر است و تبدیل به شاه شده است در لباس آخوند و البته حکومت را از اینجانب امام زمان و حاکم الهی و خدا غصب کرده است و به هشدارها و نامه ها و پیام های اینجانب بی توجهی کرده است خدارو شكر اين آرزو رو به گور برد. مزار اون بزرگمرد در مصر ميدرخشه و از قبر اين خونخوار بوي تعفن پخش ميشه
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

بعد از گذشت بیش از یک‌ماه از حملات به تاسیسات نفتی عربستان؛ عرضه اولیه سهام «آرامکو» رسما آغاز شد🔺بعد از گذشت بیش از یک‌ماه از حملات به تاسیسات نفتی عربستان؛ عرضه اولیه سهام «آرامکو» رسما آغاز شد ⚡️ تایید عرضه سهام شرکت نفتی آرامکو که به عنوان غول نفتی جهان شناخته می شود، حدود ۷ هفته پس از حملات فلج کننده به تأسیسات نفتی این کشور انجام شده است. ارزش سهامش افت کرده؟ یک شایعاتی بود که حمله دسیسه‌ای بوده برای بالا کشیدن سهام با قیمت پایین‌تر بزرگترین شانس مردم عربستان این است که برادر امریکا درکشورشان هست که به منافع متحد هم می اندیشد مثل ایران نیست که فقط مستعمره ی منفعت طلبی روس و اروپا باشد
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

اعتراضات هنگ کنگ در مراکز خرید این دولت‌شهر ادامه دارد🔺اعتراضات هنگ کنگ در مراکز خرید این دولت‌شهر ادامه دارد ⚡️عتراضات در هنگ کنگ در شرایطی روز یکشنبه ۱۲ آبان ماه ادامه دارد که معترضان روز شنبه ساختمان خبرگزاری«شینهوا» وابسته به دولت چین را مورد هدف قرار دادند و این اعتراضات به درگیری کشیده شد. کاش یک ماسک خنثی هم در بین همه ایرانیان ‌‌معترضین قرار میگرفت تا میتوانستند بدون ترس در میادین جمع شوند و اعتراض کنند به وضع موجود .
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »