ترکیه در جام جهانی بسکتبال به مصاف ژاپن می‌رود

09/06/1398 03:07:00 ب.ظ

ملی پوشان ترکیه فردا در چارچوب مسابقات جام جهانی بسکتبال فیبا 2019 به مصاف ژاپن می‌روند. - خبرگزاری آناتولی

ملی پوشان ترکیه فردا در چارچوب مسابقات جام جهانی بسکتبال فیبا 2019 به مصاف ژاپن می‌روند. - خبرگزاری آناتولی 31.08.2019 استانبول/ خبرگزاری آناتولی تیم‌های ملی ترکیه و ژاپن در چارچوب مسابقات جام جهانی بسکتبال فیبا 2019 در گروه E فردا به مصاف هم خواهند رفت. ملی‌پوشان ترکیه طی 83 سال تاکنون در 988 بازی 508 بار به پیروزی رسیده، 479 بازی را باخته اند.

همچنین در یک مسابقه به تساوی دست یافته اند.

تیم ملی بسکتبال ترکیه نخستین بار در 1936 به مصاف یونان رفته و با نتیجه 49-12 به نفع ترکیه پایان یافت. گفتنی است٬ در ماه مارس سال جاری با انجام قرعه کشی مسابقات جام جهانی بسکتبال چین FIBA 2019 که 31 اوت تا 15 سپتامبر در شنزن این کشور برگزار خواهد شد تیم های ترکیه و ایران به ترتیب در گروه های E و C قرار گرفتند.

به این ترتیب تیم ملی ترکیه در گروه E با چکیا٬ آمریکا و ژاپن همگروه خواهد بود. همچنین ایران در گروه C به مصاف اسپانیا٬ پورتوریکو و تونس خواهد رفت. نتایج قرعه کشی تیم‌های دیگر به شرح زیر است: گروه A: ساحل عاج٬ لهستان٬ ونزوئلا و چین headtopics.com

گروه B: روسیه٬ آرژانتین٫ کره جنوبی و نیجریه گروه C: اسپانیا، ایران، پورتوریکو، تونس گروه D: آنگولا٬ فیلیپین٬ ایتالیا و صربستان گروه E: ترکیه،چکیا، آمریکا، ژاپن

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

بسکتبال ایران در جام جهانی: از رقیبان ایران چه می‌دانیم؟تیم بسکتبال ایران در گروه C با اسپانیا، پورتوریکو و تونس هم‌گروه است. دو پیروزی در این گروه صعود ایران را به مرحله بعدی تضمین می‌کند، جایگاهی که بسکتبال ایران هرگز به آن دست نیافته است. این مطلب نگاهی دارد به حریفان ایران در جام جهانی چین.

جودو قهرمانی جهان؛ پرتغال به نخستین مدال طلا در مسابقات جهانی دست یافتششمین روز مسابقات جودو قهرمانی جهان در توکیو ژاپن با پیروزی‌های فرانسه و پرتغال ادامه یافت.

غربت طلای سرخ ایران در بازار جهانیمشهد- ایرنا- در حالی که ۹۵ درصد زعفران دنیا در ایران تولید می شود سهم ما از بازار جهانی این محصول راهبردی حدود چهار درصد است و هنوز هم جهان با طلای سرخ سرزمین باستانی ایران ناآشناست و زعفران اسپانیا و یونان در میان مصرف کنندگان بیشتر شناخته شده است و غربت زعفران ایران دردی مضاعف محسوب می شود.

هشدار سازمان بهداشت جهانی درباره افزایش شیوع سرخک در اروپا | DW | 29.08.2019از سال ۱۹۸۴ تا کنون سازمان بهداشت جهانی تلاش دارد بیماری مرگبار سرخک را در اروپا ریشه‌کن کند. اکنون همین سازمان نسبت به شیوع گسترده این بیماری در اروپا هشدار داده است. دلایل گسترش شیوع این بیماری کدامند؟

افزایش میزان تکمیل ظرفیت هتل‌ها در ترکیه

افزایش 42 درصدی مهاجران غیرقانونی دستگیر شده در ترکیه