ترکیه 3 تریلی کمک بشردوستانه به افغانستان ارسال کرد

03/12/1400 12:10 ب.ظ

جمعیت هلال احمر ترکیه سه تریلی حامل کمک‌های بشردوستانه به مردم افغانستان ارسال کرد. - خبرگزاری آناتولی

جمعیت هلال احمر ترکیه سه تریلی حامل کمک‌های بشردوستانه به مردم افغانستان ارسال کرد. - خبرگزاری آناتولی شعبه جمعیت هلال احمر ترکیه در استان آدانا، سه تریلی حامل کمک‌های بشردوستانه به مردم افغانستان ارسال کرد.

این کمک‌ها شامل مواد غذایی، پوشاک و مواد بهداشتی بوده و در آنکارا به قطار باری که کمک‌های انسانی ترکیه را به افغانستان می‌برد، انتقال خواهند یافت.

ادامه مطلب:
aa_persian »

ردیابی دانشجویانی که دز اول واکسن را نزدند/ امتناع دانشجویانِ خوابگاهی از اعلام ابتلایشان به کرونادر گفت‌وگو با ایلنا اعلام شد: ردیابی دانشجویانی که دز اول واکسن را نزدند/ امتناع دانشجویانِ خوابگاهی از اعلام ابتلایشان به کرونا طبق مصوبات ستاد کرونا حضور در اماکن باید با بیست درصد ظرفیت باشه با توجه به پروتکل‌های ارائه شده توسط سازمان سنجش برای برگزاری کنکور،عملا چنین چیزی نشدنیه بهتره ستاد کرونا به مصوبات خودش عمل کنه و آزمون دکتری رو به تعویق بیندازه تعویق_کنکور_دکتری_1401 چندین ماهه داریم زحمت میکشیم ولی با این سردرد و سرفه مطمئنا اون تمرکز لازم سر جلسه رو نخواهیم داشت و زحماتمون به باد میره،قرار گرفتن در شرایط پیک بیماری و سرعت انتقال بالای ویروس در یک جلسه چهارساعته در فضای بسته هم به جای خود! تعویق_کنکور_دکتری_1401

اپلیکیشن شبکه اجتماعی دونالد ترامپ آغاز به کار کردشبکه اجتماعی جدیدی به نام «حقیقت» که حاصل سرمایه‌گذاری جدید دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری سابق آمریکا است از شب گذشته به صورت عمومی آغاز به کار کرد.

ساخت پنل‌های خورشیدی از گیاهان و تولید انرژی از «نور غیرمستقیم» خورشیداین دانشجوی فیلیپینی قصد دارد به کمک این مواد گیاهی، نخ و پارچه‌هایی بسازد که به کمک آنها بتوان لباس‌هایی تهیه کرد که قادر به جذب نورفرابنفش خورشید و تبدیل آن به برق باشند.

وزیر انرژی ترکیه: ظرفیت مخازن ذخیره گاز کشور به 10 میلیارد مترمکعب افزایش می‌یابدوزیر انرژی و منابع طبیعی ترکیه گفت که ظرفیت ذخیره مخازن گاز کشور تا سال 2023 به بیش از 10 میلیارد مترمکعب افزایش خواهد یافت. - خبرگزاری آناتولی

امیرعبداللهیان: می‌توانیم در کمتر از چند ساعت در وین به توافق برسیم اگر ...امیرعبداللهیان: *ما در حال نزدیک شدن به حصول توافق هستیم *هنوز برخی از مسائل باقی مانده که خطوط قرمز ما هستند *اگر طرف غربی امروز واقع‌بینانه‌ با آنچه در میز مذاکرات وین می‌گذرد برخورد کند، ما می‌توانیم در کمتر از چند ساعت به توافق نهایی برسیم

پوتین: اوکراین تحت استعمار آمریکا است/ 'لوهانسک' و 'دونتسک' دو جمهوری‌ مستقل از اوکراین هستندرئیس‌جمهور روسیه دوشنبه شب در سخنانی اعلام کرد که رهبران اوکراین نتوانستند یک کشور باثبات ایجاد کنند و این منجر به وابستگی آنها به کشورهای خارجی مانند ایالات متحده شده است.