ترکیه: از وضعیت تُرک‌های اویغور نگران هستیم

16/07/1399 04:38:00 ب.ظ

ترکیه: از وضعیت تُرک‌های‌اویغور نگران هستیم

سخنگوی وزارت امور خارجه ترکیه گفت که آنکارا نگران وضعیت ترک‌های اویغور و دیگر اقلیت‌های مسلمان در سینجان است. - خبرگزاری آناتولی 07.10.

2020 آنکارا/خبرگزاری آناتولی حامی آکسوی، سخنگوی وزارت امور خارجه ترکیه در پاسخ به سوال خبرنگاران درباره سخنرانی نماینده دائم ترکیه در سازمان ملل طی نشست کمیته سوم این سازمان، گفت:"در سخنرانی نماینده دائم ترکیه، نگرانی خود از وضعیت ترک‌های اویغور و دیگر اقلیت‌های مسلمان در سینجان را ابراز کردیم".

آکسوی در این باره تصریح کرد:"در این اظهارات، نگرانی خود نسبت به رویکردهای حقوق بشری به ترک‌های اویغور و دیگر اقلیت های مسلمان در سینجان که طی گزارشات و اخبار از آنها مطلع شده ایم را ابراز کردیم". وی با اشاره به اینکه"ترکیه دارای نزدیکی اتنیکی، فرهنگی و دینی به ترک‌های ایغور است"، افزود:"اهمیت زیادی برای امنیت، رفاه و خوشبختی ترک‌های اویغور قایل هستیم. به شکل دائمی تحولات مربوط به برادرات تُرک اویغور خود را از نزدیک دنبال می‌کنیم".

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

همدلی سربازان ترکیه با کودکان زلزله‌زده

وزارت دفاع ملی ترکیه تصاویر بازی و همدلی سربازان کشور با کودکان در مناطق زلزله‌زده را به اشتراک گذاشت. - خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

کسانی‌که پرچم مردمداری به دست گرفته‌اند، نگران برگزاری انتخابات رقابتی هستند/ جامعه همه جریان‌های سیاسی را مسبب وضعیت فعلی می‌داندعضو شورای شهر تهران با اشاره به شرایط کشور و ناکارآمدی‌های موجود تاکید کرد که جریانی که با سوءاستفاده از نارضایتی‌های عمومی و حذف جریانات سیاسی در پارلمان کشور مستقر شده اکنون در تلاش است شرایطی را فراهم آورد تا در انتخابات آینده نیز با مشارکت پایین مردم، بتواند نهادهای انتخابی را در اختیار بگیرد.

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا: ایالات متحده نگران بدتر شدن وضعیت کرونا در ایران است؛ آماده کمک هستیم♦️ سخنگوی وزارت خارجه آمریکا: ایالات متحده نگران بدتر شدن وضعیت کرونا در ایران است؛ آماده کمک هستیم ▪️مایک پمپئو ۱۱ فروردین گفته بود که آمریکا بارها پیشنهاد کمک به مردم ایران را داده اما جمهوری اسلامی آنها را رد کرد. ملت_ایران میگویند : اگر پهبادهایتان را بلند کنید و ملایان را پائین بکشید دیگر هیچ مانعی برای کمک رسانی به ملت_ایران بر سر راهتان وجود نخواهد داشت و در ضمن ملت_ایران تا ابد از شما تشکر و قدردانی خواهند کرد . در غیر اینصورت این حرفها فقط در حد تعارف است نه بیشتر . KINGVALA نیازی به ریا کاری نیست! اولا بفکر بیشمار مبتلایان و بفکر بستگان بیش از 210 هزار قربانی کرونا در امریکا باشید ثانیا مرا بخیر تو امید نیست شر مرسان! شما هیکل نحس اتان را از جلوی تجارت ایران با دیگر کشورها کنار بکشید اوضاع درست خواهد شد میخوای یه بازنگری تو آمار کشورت داشته باش

ایران و ۲۵ کشور دیگر خواستار پایان تحریم‌های غرب در وضعیت شیوع کرونا شدند۲۶ کشور جهان که در میان آنها نام کشورهای چین، روسیه، کره شمالی و ایران نیز دیده می‌شود، با انتشار بیانیه‌ای مشترک خواستار پایان یافتن تحریم‌های آمریکا و دیگر کشورهای غربی شدند که به گفته آنها در دوران مبارزۀ جهانی با شیوع ویروس کرونا، نقض حقوق بشر محسوب می‌شود. یا مرگ یا کباب برگ 😂😸😸😸 آخی جیباتون خالی شده یورو نیوز اسم اون 25تا کشور رو بگو تا ما دشمنای خودمون رو بشناسیم کرونا بهونه ای واسه جون گرفتن دوباره این رژیمهای تروریست و تامین مالی اونها خواهد شد.

اینفوگرافی| وضعیت استانی و آمار کرونا در ایران - 15 مهر 1399سیماسادات لاری، سخنگوی وزارت بهداشت، گفت: استان‌های تهران، اصفهان، قم، آذربایجان شرقی، خراسان جنوبی، سمنان، قزوین، لرستان، اردبیل، خوزستان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، گیلان، بوشهر، زنجان، ایلام، خراسان رضوی، مازندران، چهارمحال و بختیاری، البرز، آذربایجان غربی، مرکزی، کرمان، خراسان شمالی، همدان و یزد در وضعیت قرمز کرونا قرار دارند. استان های سنی نشین وضع بهتری دارن!!!!!؟؟؟؟

نظر پزشک ترامپ درباره وضعیت سلامتی‌اش پس از خروج از بیمارستانجدیدترین اخبار دانشگاهی،علمی،فن آوری،ورزشی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی ایران و سایر مناطق جهان را در خبرگزاری ایسنا بخوانید | isna.ir, isna.news, isnanews.com, isnanews.ir, isnanews, isna.org.ir, isna news agency گوه نخور، پزشک نظامی مصاحبه نمیکنه حرومزاده اينا همش فيلم بود بفهمين

وضعیت جسمانی محمدرضا شجریان همانند قبل استوضعیت جسمانی محمدرضا شجریان همانند قبل است بیمارستان جم با انتشار اطلاعیه‌ای وضعیت جسمانی محمدرضا شجریان را بدون تغییر خواند. تهش اینه داره میمیره . یه‌گزارش تهیه کنید از مردم ساکن شهرهای مرزی که خونه هاشون الان خراب شده . مثلا خبرگزاری رسمی داخل هستید اما جرات ندارید از مشکلات مردم بگید . یکذره انسانیت ندارید ؟