ترکیه: 5 تروریست در شمال سوریه از پای درآمدند

10/03/1401 02:14 ب.ظ

نیروهای مسلح ترکیه 5 تروریست پ.ک.ک/ ی.پ.گ را در شمال سوریه از پای درآوردند. - خبرگزاری آناتولی

نیروهای مسلح ترکیه 5 تروریست پ.ک.ک/ ی.پ.گ را در شمال سوریه از پای درآوردند. - خبرگزاری آناتولی وزارت دفاع ترکیه با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که 5 تروریست پ.ک.ک/ ی.پ.گ در منطقه عملیاتی سپر فرات در شمال سوریه از پای درآمدند.

وزارت دفاع ترکیه با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که 5 تروریست پ.ک.ک/ ی.پ.گ در منطقه عملیاتی سپر فرات در شمال سوریه از پای درآمدند.

ادامه مطلب:
aa_persian »

الزام استفاده از ماسک در ترکیه به جز در بیمارستان‌ها برداشته شدوزیر بهداشت ترکیه اعلام کرد که الزام استفاده از ماسک در کشور به جز در بیمارستان‌ها برداشته شد. - خبرگزاری آناتولی حمله کنید سوریه هر چی زودتر بهتر

بازار تاریخی اردبیل در آستانه تخریب و فروپاشی است/ حادثه‌ای بدتر از متروپل در انتظار اردبیلی‌هارئیس جامعه اسلامی اصناف و بازاریان اردبیل گفت: به دلیل تعلل راه و شهرسازی در پرداخت بودجه مرمت بازار اردبیل به میراث فرهنگی، به نظر می رسد حادثه ای بدتر و تلخ تر از متروپل در بازار تاریخی و پر تردد اردبیل رخ خواهد داد.

یک زندانی سیاسی در کرمانشاه، ۳ روز پس از آزادی خودکشی کردسازمان حقوق بشری هه‌نگاو از خودکشی یک زندانی_سیاسی در کرمانشاه خبر داده و نوشته که او۳روز پس از آزادی از زندان به زندگی خود پایان داده.نام او سیاوش بهرامی۲۹ساله اعلام شده.او روز شنبه ۷ خرداد،‍از طریق خوردن قرص خودکشی کرده است. کرمانشاه روحت شاد و یادت گرامی چرا خودکشی اخوند کشی بهتر است

نمایشگاه سلاح‌های رنگارنگ در تگزاس سه روز پس از کشتار کودکان دبستانیجوان ۱۸ ساله‌ای روز سه‌شنبه ۲۴ ماه مه در مدرسه ابتدایی «راب» واقع در شهر «یوالده» ایالت تگزاس کودکان را به رگبار گلوله بست و جان ۱۹ کودک و ۲ معلم را ستاند. اینام خیلی خرن والا … !! mah_sadeghi آزادی سلاح خوبه حکومتا دیگه نمیتونن زور بگن mah_sadeghi از طراحان جشن سلام فرمانده خرتر اینها هستن شاید هم در یک رده

درگیری فلسطینیان و اسرائیلی‌‌ها در کوه معبد پیش از 'راهپیمایی پرچم' | DW | 29.05.2022روز یکشنبه، ۸ خرداد (۲۹ مه) پلیس اورشلیم (بیت‌المقدس) درگیری میان فلسطینیان و بازدیدکنندگان یهودی در کوه معبد را تایید کرد. قرار است بعدازظهر این روز 'راهپیمایی پرچم' برگزار شود.

اسنپ از مدیران خارجی‌ خود در ایران رونمایی کرد«محمود فوز» و «ایاد الکسار»، مدیرعامل و بنیان‌گذار گروه اسنپ که مدیر دفتر منطقه‌ای «راکت اینترنت» در خاورمیانه هستند، با هدف شرکت در مراسم رونمایی از گزارش عملکرد این گروه در سال ۱۴۰۰ به ایران سفر کرده‌اند. اطلاع_رسانی beehnam

نیروهای مسلح ترکیه 5 تروریست پ.ک.ک/ ی.پ.گ را در شمال سوریه از پای درآوردند.آنکارا/ خبرگزاری آناتولی

وزارت دفاع ترکیه با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که 5 تروریست پ.ک.ک/ ی.پ.گ در منطقه عملیاتی سپر فرات در شمال سوریه از پای درآمدند.

در این بیانیه آمده است: با قاطعیت به حملات و خرابکاریهای تروریست‌ها پاسخ می‌دهیم. پنج تروریست پ.ک.ک/ ی.پ.گ که اقدام به شلیک به منطقه عملیاتی سپر فرات کرده بودند را از پای درآوردیم.