ترکمنستان عضو ناظر سازمان تجارت جهانی شد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سفارت ترکمنستان در آنکارا با انتشار بیانیه ای از انتخاب ترکمنستان به عنوان عضو ناظر در سازمان تجارت جهانی خبر داد.

سفارت ترکمنستان در آنکارا با انتشار بیانیه ای از انتخاب ترکمنستان به عنوان عضو ناظر در سازمان تجارت جهانی خبر داد. در این بیانیه آمده است: درخواست الحاق ترکمنستان درمقام ناظر سازمان تجارت جهانی در نشست مجمع عمومی این سازمان در ژنو مورد بحث و بررسی قرار گرفت و به اتفاق آرا پذیرفته شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مقام‌ها در افغانستان: در حمله هوایی نیروهای خارجی ۲۵ عضو طالبان کشته شدندمقام‌ها در ولایت قندهار در جنوب افغانستان می‌گویند که شب گذشته در حمله هوایی نیروهای خارجی به افراد گروه طالبان ۲۵ عضو این گروه کشته شده‌اند. طالبان و نیروهای خارجی تاکنون درباره این اظهار مقام‌های افغان ابراز نظر نکرده‌اند. این درحالیست پس از امضای توافقنامه میان آمریکا و طالبان حملات نیروهای خارجی به این گروه به شدت کاهش یافته.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

درخواست ۷۲ خبرنگار برای آزادی دو عضو بازداشتی جمعیت امام علی۷۲ خبرنگار در ایران ضمن درخواست برای آزادی موسس و مسئول رسانه جمعیت امام علی اعلام کردند که هر گونه برخورد امنیتی با نهادهای مدنی «دستاوردی جز افزایش دامنه آسیبهای اجتماعی و ضعیف‌ شدن و به حاشیه راندن فعالیت مدنی ندارد»
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

حمله هوایی ترکیه به شمال عراق/ 3 عضو پ.ک.ک کشته شدند- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimکشته شدن ۳ عضو پ.ک.ک در حمله هوایی ترکیه به عراق وزارت دفاع ترکیه با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که سه نفر از عناصر تروریستی پ.ک.ک در یک حمله هوایی به منطقه «الزاب» واقع در شمال عراق از پای درآمدند
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

سران اتحادیه اروپا بر سر بودجه‌ای ۱.۸۲ تریلیون یورویی برای احیای اقتصاد کشورهای عضو به توافق رسیدنداین توافق پس از چهار روز بحث و گفتگوی پرتنش حاصل شد. طرح اهدای کمک مالی ۷۵۰ میلیارد یورویی برای تقویت توان کشورها در مبارزه با شیوع ویروس کرونا نیز به تصویب رسید.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

امید سازمان جهانی بهداشت به عرضه واکسن کرونا تا سال ۲۰۲۱امید سازمان جهانی بهداشت به عرضه واکسن کرونا تا سال ۲۰۲۱ بنا بر ارزیابی سمیه سوامیناتان، پژوهشگر ارشد سازمان جهانی بهداشت، عرضه انبوه واکسنی علیه ویروس جدید کرونا در سطح جهان در اواسط سال آینده میلادی (۲۰۲۱) ممکن خواهد بود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

طرح دو فوریتی توزیع قیر رایگان ‌تصویب شد /‌ وزارت نفت 2 میلیون تن قیر ‌در اختیار پیمانکاران قرار می‌دهد- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnimگروه استان‌ها ـ عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه طرح دو فوریتی توزیع قیر رایگان ‌تصویب شد، گفت: وزارت نفت 2 میلیون تن قیر ‌در اختیار پیمانکاران قرار می‌دهد.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »