ترکان: هیچ اصلاح‌طلبی در انتخابات ۱۴۰۰ تائید صلاحیت نمی‌شود | DW | 26.02.2021

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 45 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مشاور ارشد پیشین حسن روحانی معتقد است 'سرنوشت محتوم' انتخابات آینده ریاست جمهوری پیروزی یک شخصیت اصولگرا است. او می‌گوید شورای نگهبان در انتخابات مجلس یازدهم با حذف اصلاح‌طلبان تجربه‌ای کرد که از آن کاملا راضی است.

مشاور ارشد پیشین حسن روحانی معتقد است"سرنوشت محتوم" انتخابات آینده ریاست جمهوری پیروزی یک شخصیت اصولگرا است. او می‌گوید شورای نگهبان در انتخابات مجلس یازدهم با حذف اصلاح‌طلبان تجربه‌ای کرد که از آن کاملا راضی است.

برخی تحلیلگران معتقدند با توجه به رد صلاحیت‌های گسترده در انتخابات دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی که با کمترین مشارکت در تاریخ جمهوری اسلامی برگزار شد و با توجه به سخنان اخیر خامنه‌ای احتمال تغییر رویه شورای نگهبان منتفی نیست. او می‌گوید اصولگرایان و شورای نگهبان"چنین ریسکی نمی‌کنند" که کسی را تائید صلاحیت کنند که"یک موج فراگیر همه را برانگیزد و پای صندوق بروند و به اصلاح‌طلب رای دهند".

تازه‌ترین نمونه جولان موتورسواران در جریان مراسم ۲۲ بهمن بود که عده‌ای از آنها در اصفهان در حالی که پرچم‌های جمهوری اسلامی و حزب‌الله لبنان را در دست داشتند در ادامه شعارهای"مرگ بر آمریکا و اسرائیل" که از بلندگو پخش می‌شد شعار می‌دادند:"مرگ بر روحانی".عباس مقتدایی خوراسگانی، نماینده اصفهان در مجلس ادعا می‌کند شعار دادن علیه حسن روحانی خارج از مسیر اصلی راهپیمایی ۲۲ بهمن رخ داده و احتمال می‌دهد این کار"در قالب شوخی" انجام شده باشد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

مملکت فامیلی هستش دیگه حالا دیگه ایران رو با جا میخورند

کدوم اصلاح طلب. ترفند استعمار کثیف انگلیس و المان و فرانسه با این شعار دفن شد. اصلاح طلب و.... دیگر تمام ماجرا .

پس چرا هنوز دست از مجیز گویی و التماس بر نمیدارند!!!!!

گور پدر هر دو

خوب خوبتون اصلاح‌طلبان بودن که وضع اینجوری شد دیگه وای به روزی که اصولگراها بیان روکار

خبرگزاری کثافت شما هم از انتخابات بگه مردم ایران به چپشون هم حساب نمی کنن.دست و پا نزن دویچه وله

مردم از اصلاح طلبان متنفر هستند و حتی اگر خاتمی هم بیآید رای نخواهد آورد چون اصلاح طلبان همگی دشمنان ملت و دشمنان ایران و عوامل نفوذی بیگانه هستند هر چند در اصولگرایان هم عوامل نفوذی انگلیس کم نیست. رستاخیز_ملی_با_پهلوی

ترکان یه روز مضخرف نگه قندش میوفته

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

روزهای سختی در پیش است/تخت‌های بیمارستان‌ها در حال پر شدن استوزیر بهداشت در صفحه اینستاگرام خود نوشت: روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی به شدت نگرانند چرا که بیمارانشان در حال افزایش و تخت‌های بیمارستان ها در حال پر شدن است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

انتخابات پارلمانی در بلغارستان در حال برگزاری استشهروندان بلغارستان برای انتخاب نمایندگان پارلمان این کشور پای صندوق‌های رای رفتند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بن‌بست سیاسی در اسرائيل؛ آیا انتخابات پنجم در راه است؟با شمارش حدود ۹۰ درصد آرا، تقریبا می‌توان مطمئن بود که همچنان نه آقای نتانیاهو و نه رقبای او، هیچ‌یک نمی توانند دولت تشکیل دهند و شاید انتخابات پنجم در راه باشد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دیدگاه | محور مقاومت در سوریه در برابر اسرائیل در هم شکسته استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. زارت خواهی دید یعنی محور شکسته اینقدر ترس داشت که جو بمبارانش کرد؟نکنه پمپئو با تمام مشنگیش راست گفت که امیدوارم بیابان رو بمباران نکرده باشند اسرائیل مگر وجود دارد ؟
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

توفان توییتری در دفاع از محمد نوری‌زاد که جانش در زندان در خطر است
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

آنتونی بلینکن: در مورد انتخابات ایران نظر نمی‌دهم؛ در ایران شخص رهبر تصمیم‌گیرنده استآنتونی بلینکن: در مورد انتخابات ایران نظر نمی‌دهم؛ در ایران شخص رهبر تصمیم‌گیرنده است وزیرخارجه ایالات متحده گفت: «من فکر می‌کنم همان‌طور که یکی از همکارانم چند روز پیش گفت، مسیر پیش روی‌مان بیش از مسافت طی شده است. پس باید ببینیم به کجا خواهیم رسید.» دیگه پول خرج نکنین برای رای آوردن اصلاح طلبا به هیچ جا نمیرسید خسته نباشید جناب وزیر امورخارجه امریکا خیلی پیشرفت داشتید
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »