ترودو با به‌کارگیری ارتش علیه راه‌بندان کرونایی مخالفت کرد | DW | 04.02.2022

15/11/1400 02:34:00 ب.ظ

کامیون‌داران مخالف واکسیناسون اجباری کرونا چند روزی است که خیابان‌‌های منطقه مرکزی اتاوا در کانادا را بند آورده‌اند. جاستین ترودو، نخست‌وزیر این کشور به‌کارگیری ارتش برای مقابله با آنها را رد کرده است.

کامیون‌داران مخالف واکسیناسون اجباری کرونا چند روزی است که خیابان‌‌های منطقه مرکزی اتاوا در کانادا را بند آورده‌اند. جاستین ترودو، نخست‌وزیر این کشور به‌کارگیری ارتش برای مقابله با آنها را رد کرده است. او افزود، دولت‌ "قبل از آنکه ارتش را در موقعیت‌هایی علیه شهروندان کانادا به کار گیرد، باید بسیار بسیار محطاط باشد". پیش از سخنان او رئیس پلیس شهر اتاوا از استفاده از قوای نظامی ارتش علیه تظاهرکنندگان سخن گفته بود.

به کانال دویچه وله فارسی در تلگرام بپیوندید بنا بر اظهارات او دولت فدرال اما آماده است تا با استفاده از پلیس فدرال و دستگاه اطلاعاتی از پلیس محلی حمایت کند. قرار است که در روزهای آینده تظاهرات باز هم ادامه یابد. شهرهای دیگر نیز مانند کبک و تورنتو اعلام کرده‌اند که به اعتراضات خواهند پیوست.

میزان افراد واکسینه شده با ۲ دوز واکسن در جبل الطارق بالغ بر ۶/ ۱۱۹ درصد است. دلیل اینکه شمار افراد واکسینه‌شده در جبل طارق بیش از ۱۰۰ درصد ساکنان آن شده است، سفر بسیاری از اسپانیایی‌ها و واکسن زدن‌ آنها در آنجا است. جبل الطارق از سرزمین‌های فرادریایی بریتانیا است که با اسپانیا هم مرز است. headtopics.com

۷/ ۹۹ درصد از ساکنان امارات متحده عربی ۲ دوز واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند و این کشور از لحاظ واکسیناسیون علیه کرونا در رتبه دوم جهان قرار دارد. ۱۰۰ درصد ساکنان امارات متحده عربی دوز اول را تزریق کرده‌اند.

ادامه مطلب:
DW فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : حمله پهپادی روسیه به کی‌یف؛ ساکنان آپارتمانی تخریب سکونت‌گاه خود را به نظاره نشسته‌اند

ویدیوها : در این ویدئو گوشه‌ای از حملات موشکی و پهپادی روسیه به اوکراین در بامداد سه‌شنبه ۳۰ مه به تصویر کشیده شده است. ادامه مطلب >>

وزارت اطلاعات ایران می‌گوید نفر دوم شاخه گروه «تندر» را دستگیر کرده استهیچ جزئیاتی درباره هویت واقعی یا نحوه دستگیری این فرد منتشر نشده و تنها اشاره شده که او حدود یک ماه قبل دستگیر شده است. خدا میدونه قراره چه بدبختی رو بیارن اعترافات تلویزیونی بکنه و بعد اعدامش کنن همش یاد ماجرای مازیار ابراهیمی میفتم

فرمانده سنتکام: ایران بدترین فاجعه انسانی را در یمن رقم زده است🔺فرمانده سنتکام: ایران بدترین فاجعه انسانی را در یمن رقم زده است ▪️ژنرال کنت مک‌کنزی، فرمانده سنتکام، با اشاره به مناقشه داخلی یمن گفت، فرمانده جدید نیروی قدس آن کنترلی که قاسم_سليمانی روی گروه‌های خطرناک شبه‌نظامی داشت ندارد. ⬇️ بیشتر بخوانید: هههههههه نیروی هوائی امارات و عربستان سعودی مردم بیچاره یمن را بمب باران میکنند و محاصره اقتصادی نموده اند یا ایران عجب!عربستان كه زن وبچه روبه خاك وخون ميكشه،لابدداره ازيمينى هادفاع ميكنه!!! خداياخودت ظهوركن!!!

آمریکا: روسیه در حال برنامه‌ریزی یک حمله ساختگی است تا تهاجم به اوکراین را آغاز کندادعای جدید در حالی از سوی جان کربی، سخنگوی وزارت دفاع آمریکا مطرح شده که با وجود تلاش‌های دیپلماتیک ایالات متحده و متحدانش برای کاهش تنش‌ها در منطقه، تقویت قوای نظامی روسیه در امتداد مرزهای اوکراین همچنان ادامه دارد. euronewspe مثل ۱۱ سپتامبر خودشون😂 euronewspe Muhammad Qasim, the man with blessed dreams for Islam and Pakistan. His followers present him as Imam Mahdi. What are the message in his dreams ? In Islam true dreams have influenced the course of history. Qasim never claimed that he is the Imam Mahdi. He just said that he got dreams from Allah then ordered to spread those dreams. Many of Muhammad Qasim's dreams have already come true and there are more till end of times (Qiyamah).

فرمانده سنتکام: ایران ممکن است در عراق درگیر تقابلی گسترده ‌تر با آمریکا شود

فن در لاین: اتحادیه اروپا تحریم‌های قویتری را علیه مسکو آماده کرده استبه گفتۀ او در این بستۀ تحریمی خط لوله جنجالی «نورد استریم۲» نیز قرار دارد و اینکه این خط لوله درنهایت به بهره برداری برسد یا خیر، به رفتار روسیه بستگی دارد. من در کلام این خانم هیچوقت قدرت نمی بینم

امارات می‌گوید، سه «پهپاد متخاصم» را سرنگون کرده استارتش امارات متحده عربی اعلام کرد که قوای دفاعی این کشور سپیده‌دم چهارشنبه ۱۳ بهمن چندین فروند پهپاد را رهگیری کرده است. یه مشت وحشی که از ۱۵۰۰ سال پیش جدوآبادشون وحشی بوده افتادن به جون هم، اگه اینوریا بزنن میشه جهاد فی سبیل‌الله ، اگه اونوریا بزنن میشه تجاوز و کودک کشی، گور پدر اول تا اخرشون .