ترودو: بازرسان کانادا جنایات جنگی در اوکراین را مستند می‌کنند

  • 📰 RadioFarda_
  • ⏱ Reading Time:
  • 51 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 24%
  • Publisher: 51%

جاستین ترودو، نخست وزیر کانادا،گفت که دولت او از انجام تحقیقات برای مستند کردن جنایات جنگی در اوکراین حمایت می‌کند و ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه، را مسئول این جنایات می‌داند.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

مکرون و موراویتسکی در حال گفت‌وگو در حاشیه نشست غیررسمی شورای اروپایی در مورد بحران اوکراین، در ۱۷ فوریه چند روز پیش از آغاز تهاجم روسیه

به باور نخست‌وزیر لهستان پوتین در رأس ماشین جنگی روسیه در اوکراین قرار دارد و او مسئول همه جنایات جنگی و قوم‌کشی است که در اوکراین اتفاق می‌افتد. رئیس جمهور فرانسه بعد از این توضیحات در حمله به نخست‌وزیر لهستان لحنی تند و کم‌سابقه گرفت و او را «یک راست افراطی و ضدیهود» توصیف کرد که در کشورش همجنسگرایی را هم ممنوع کرده است. به گفته مکرون حرف‌های موراویتسکی علیه او نوعی دخالت در صحنه سیاسی و انتخاباتی فرانسه به سود حزب راست افراطی مجمع ملی و نامزد آن خانم لوپن است.

این که این حرف‌ها تا چه حد واقعی‌اند و آیا فاصله‌گیری راستین لوپن از روسیه را نشان می‌دهند یا صرفاً برای آن که در انتخابات وضعیت بدی پیدا نکند او آنها را بر زبان رانده، سؤال‌هایی هستند که پاسخ به آنها کار آسانی نیست و بعد از انتخابات شاید بهتر بتوان به آنها جواب داد. شولتس به این نکته اشاره کرد که مکرون صرفاً با پوتین در تماس نیست و با زلنسکی، رئیس جمهور اوکراین، هم دائما گفت‌وگو می‌کند به این امید که «بختی برای یک آتش‌بس و عقب‌نشینی نیروهای روسیه پیدا شود و احیای دوباره حاکمیت اوکراین بر سرنوشت خود تحقق یابد».

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

باز بوی پول شنیده

بالاخره سر از تخم درآورد.

تخلیه چاهک متعفن کاخ باکینگهام توسظ نخست وزیر کشور تحت الحمایه امپراتوری!

جاستین خفه شو

در مورد جنایات در یمن با سلاح و تجهیزات کانادایی نظری نداشت؟

ساکت شو مزدور

اینم که فقط منتظره ببینه کی چی میگه تا فورا مث طوطی تکرار کنه!

تروک کاناداچراجنایات جنگی ۵۰ ساله اسرائیل رامستندسازی نمیکندآیامسلمانان انسان نیستندیاتنهامسیحیان انسان استند شماحق قضاوت رانداریند

اونوقت چرا برای پرواز اوکراینی از این کارها نکردی؟؟؟؟

بهتره که مردم گوش‌ بدن به اين آزاده کارشناس پیر و پارلماني بریتانیايي آقاي جورج گلاوي كه بیشتر سیاستها دركشورش بریتانیا پُخت و پز میشود و نه به باج خوران آمريكايي و اوروپايي ؟ ! !

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

زلنسکی: حمله روسیه به ایستگاه قطار جنایت جنگی بودولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهوری اوکراین، حمله موشکی به یک ایستگاه قطار در شرق این کشور را محکوم کرد و آن را جنایت جنگی دیگری نامید که نیروهای روسیه مرتکب شده‌اند.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

گروه واگنر، ارتش پنهان روسیه چیست؟ - BBC News فارسیاطلاعات نظامی بریتانیا می‌گوید ۱۰۰۰ مزدور از شرکت نظامی خصوصی روسی، گروه واگنر، به شرق اوکراین اعزام شده‌اند. این گروه در هشت سال گذشته در اوکراین، سوریه و کشورهای آفریقایی فعال بوده است و بارها به جنایات جنگی و نقض حقوق بشر متهم شده است. پروژه های تروریستی غربی وامریکا برضد اسلام وکشورهای فقیر چگونه است؟؟؟؟؟ وقتی نژاد پرستان آنگلوساکسون که صد سال است از مرگ و تخریب و نفرت فروشی تغذیه می‌کنند، «مدافع حقوق بشر» می‌شوند!
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

تاثیر حمله روسیه به اوکراین بر زندگی ترک‌های آهیسکاتُرک‌های مسختی «آهیسکا» می‌گویند که آن‌ها نمی‌توانند روزهای سختی پس از حملات روسیه به اوکراین و زندگی در پناهگاه‌ها را فراموش کنند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

«سالنی در آسمان»؛ ساکنان جاکارتا صرف غذا در ارتفاع ۵۰ متری را تجربه می‌کنندمشتریان این رستوران با جرثقیل تا ارتفاع ۵۰ متری از سطح زمین بالا می‌روند تا صرف غذا در ارتفاع را تجربه کنند. برای سالروز مرگ صادق هدایت
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

جنگ اوکراین؛ بوریس جانسون در کی‌یف با ولودیمیر زلنسکی دیدار کرددفتر ریاست جمهوری اوکراین بریتانیا را پیشقراول تامین تسلیحاتی اوکراین و نخستین رهبر گروه ۷ معرفی کرده که از زمان آغاز جنگ، به این کشور سفر کرده است. پس دوستی‌شون کسشر بوده دوستا رفتار همو درک می‌کنن مردک مزور منافق جای ایران چقدر خالیه!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آخرین وضعیت میدانی ایرپین در اوکرایندر ادامه گزارش‌ها از اوکراین به شهر ایرپین رفتیم. شهری که به تازگی آزاد شده و نیروهای روسی آنجا را ترک کرده‌اند، هرچند پلی که شهر کی‌یف را به ایرپین وصل می‌کرد کاملاً تخریب شده و جنگ در این منطقه کشته‌ها و زخمی‌های زیادی به جا گذاشت. اوضاع کی‌یف نسبت به روزهای گذشته بهتر شده اما شهرهای ایرپین و بوچا هنوز به صورت صد درصد پاکسازی نشده‌اند.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »