تروریست‌های پ.ک.ک/ی.پ.گ 2 کودک بی‌گناه سوری را کشتند

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 4 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 5%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

02.08.2020وزارت دفاع ملی ترکیه طی پیامی در توئیتر اعلام کرد: بر اثر انفجار مین کارگذاشته شده از سوی تروریست‌های پ.ک.ک/ی.پ.گ در روستای خافیه از توابع شهر تل‌ابیض سوریه 2 کودک بی‌گناه کشته شدند.

این وزارت‌خانه در پیام خود همچنین تاکید کرد که گروه تروریستی پ.ک.

ک/ی.پ.گ با انجام این حمله چهره واقعی خود را بار دیگر نشان داده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

وزارت دفاع ملی ترکیه: در شمال عراق 6 تروریست پ.ک.ک را از پای درآوردندوزارت دفاع ملی ترکیه: نیروهای مسلح کشورمان در شمال عراق 6 تروریست پ.ک.ک را از پای درآوردند 🎥جنگنده‌های ارتش ترکیه طی عملیاتی در منطقه گارا در شمال عراق 6 عضو گروه تروریستی پ.ک.ک را از پای درآوردند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سیل در ننگرهار افغانستان جان 15 کودک را گرفتدر پی بارندگی‌های شدید و جاری شدن سیل در ولایت ننگرهار افغانستان، 16 نفر از جمله 15 کودک جان باختند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سیل در شرق افغانستان جان 15 کودک را گرفت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دانشمندان دریافتند که پشه‌ها ویروس کرونا را انتقال نمی‌دهندویروس کرونا از راه‌های مختلفی شیوع پیدا می‌کند. رسیدن فصل تابستان و زیاد شدن تعداد پشه‌ها این نگرانی را برای مردم دنیا به وجود آورده که این حشرات به یکی از عوامل انتقال ویروس تبدیل شوند؛ اما این‌طور نیست.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

وزیر خارجه آمریکا: چین وعده‌هایش را زیرپا می‌گذارد و خودمختاری هنگ کنگ را از بین می‌بردصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

پشه‌ها چگونه طعمه خود را انتخاب می‌کنند؟دانشمندان دریافته‌اند که بدن برخی افراد در برابر نیش پشه ایمن است. ظاهرا حدود ده ماده شیمیایی که در بدن تولید می‌شود و پشه‌ها را فراری می‌دهد در بدن این افراد روئین‌تن بیشتر از بقیه ترشح می‌شود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »