لبنان, العربية

لبنان, العربية

ترور یکی از فرماندهان برجسته حزب الله در جنوب لبنان

کشته شدن یکی از فرماندهان برجسته حزب الله در جنوب #لبنان #العربية

05/04/2020 09:32:00 ق.ظ

کشته شدن یکی از فرماندهان برجسته حزب الله در جنوب لبنان العربية

علی محمد یونس از فرماندهان برجسته حزب‌الله لبنان شامگاه شنبه 4 آوريل در جنوب لبنان توسط افراد ناشناس

به گزارش سایت لبنانی «lebanese-forces» (نیروهای مسلح)، پیکر محمد علی یونس، از فرماندهان برجسته حزب‌الله لبنان، شامگاه شنبه در خودروی او در جاده میان شهرک قاقعیه و زوطر غربی پیدا شده است.طبق گزارش سایت نیروهای مسلح لبنان او با شلیک چندین گلوله و همچنین بر اثر ضربات چاقو جانش را از دست داده است.

روحانی: به ‌زودی به شرایط قبل از کرونا برنخواهیم گشت | DW | 30.05.2020 بازداشت سه مدیر شهرداری کرمانشاه در پی مرگ آسیه پناهی | DW | 30.05.2020 نشست جی۷؛ مرکل دعوت ترامپ برای سفر به آمریکا را نپذیرفت | DW | 30.05.2020

هنوز هیچ گروهی یا سازمانی قتل فرمانده حزب الله را به عهده نگرفته است.برخی منابع لبنانی می‌گویند، علی محمد یونس مسئولیت تعقیب نفوذی‌های خارجی در داخل جنوب لبنان را برعهده داشته است.حزب‌الله لبنان کشته شدن این فرمانده خود را تایید کرد و آن را «ترور» خواند اما از اعلام جزییات بیشتر خودداری کرد.

براساس اعلام حزب الله، علی محمد یونس در روستای «زوطر غربی» در جنوب لبنان هدف حمله قرار گرفت. ادامه مطلب: العربیہ فارسی »

خوش خبر باشی! بالاخره یک خبر فرحبخش در این دوران کرونایی پخش شد! گفتا که کرا کشتی؟ تا کشته شود باز تتمه جوجه تروریست های جمهوری اسلامی ایران! خبرش قديمى شد شما تازه خبر زديد! ما منتظر نفرات بعدى هستيم ديگه!!!

از وضعیت کرونا در تهران نگرانیم/ تا اطلاع ثانوی به زندگی با کرونا عادت کنیدمعاون کل وزارت بهداشت ضمن اعلام روند کاهشی بروز کرونا در برخی استان های پرشیوع و همچنین ابراز نگرانی درباره وضعیت این بیماری در تهران، در زمینه پیش بینی از زمان مهار کرونا در دنیا و کشور گفت: تا اطلاع ثانوی و تا زمان کشف دارو و واکسن باید با زندگی با کرونا عادت کنیم. منظورش اینه که تا اطلاع ثانوی، با مرگ با کرونا عادت کنید، چون نظام لیاقت مدیریت بحران کرونا را نداره!!

تصاویر هوایی از خیابان‌های آتن در روزهای قرنطینهthis_vid

اخراج و اجبار به مهاجرت ایران را از خدمات پزشکان بهایی محروم کرده استدر سکوت مردم ایران

رویترز: رقم واقعی مبتلایان به ویروس کرونا در عراق احتمالا بسیار بیشتر از آمار رسمی استرویترز: رقم واقعی مبتلایان به ویروس_کرونا در عراق احتمالا بسیار بیشتر از آمار رسمی است خبرگزاری رویترز این خبر را جمعه ۱۵ فروردین از قول سه پزشک عراقی که در جریان روند آزمایش‌ کرونا هستند یک مقام وزارت بهداشت عراق و یک مقام سیاسی این کشور منتشر کرده است

بعد از کرونا، جهان ما دیگر جهان قبلی نخواهد بودیک فعال محیط زیست: *بعد از کرونا، جهان ما دیگر جهان قبلی نخواهد بود *اگر کرونا ادامه پیدا کند، زیستگاه‌های بسیاری احیا خواهد شد *میزان انتشار کربن بسیار کم شده است *کرونا کاری که فعالان محیط زیست قصد انجام آن را داشتند، انجام داد جالبه 🤔 خدا را شکر. لعنت بر انسان خودخواه که زمین را برای لذت خود نابود میکند.

گزارش تسنیم| کدام‌یک از سیاسیون ایران کرونا گرفتند؟- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimکدامیک از سیاسیون ایران کرونا گرفتند؟ در مدت ۴۰ روز اخیر تعدادی از سیاسیون و مقامات ایرانی به کرونا مبتلا شدند که برجسته‌ترین آن‌های علی لاریجانی رئیس قوه مقننه است گزارش تسنیم را اینجا بخوانید: