ترور یک سرگرد ایرانی در استان سیستان و بلوچستان

07/03/1401 10:33 ق.ظ

یک سرگرد ایرانی در حمله مسلحانه گروهی ناشناس در استان سیستان و بلوچستان کشته شد. - خبرگزاری آناتولی

یک سرگرد ایرانی در حمله مسلحانه گروهی ناشناس در استان سیستان و بلوچستان کشته شد.یک سرگرد پلیس ایرانی به نام «عباس راه انجام» در استان سیستان و بلوچستان در جنوب شرق این کشور در حمله مسلحانه به خودروی حامل وی کشته شد.به گزارش تلویزیون دولتی ایران، احمد طاهری رئیس پلیس سیستان و بلوچستان اعلام کرد که وی شب گذشته به همراه خانواده، در حال طی مسیر در محور ایرانشهر به دلگان بود مورد شناسایی اشرار مسلح قرار گرفته است.

به گزارش تلویزیون دولتی ایران، احمد طاهری رئیس پلیس سیستان و بلوچستان اعلام کرد که وی شب گذشته به همراه خانواده، در حال طی مسیر در محور ایرانشهر به دلگان بود مورد شناسایی اشرار مسلح قرار گرفته است.

ادامه مطلب:
aa_persian »

در 'سانحه'ای در پایگاه نظامی پارچین یک نفر کشته شد | DW | 26.05.2022وزارت دفاع جمهوری اسلامی از بروز یک 'سانحه' جدید در 'یکی از واحدهای تحقیقاتی' پایگاه پارچین خبر داه است. در جریان این حادثه یک نفر کشته و دو نفر زخمی شده‌اند. به کوری چشم دشمنان_زبون،مزدورانِ حقیر،رسانه های موذی غربی وفارسی خارج نشین! ایران؛ با فرزندان دلاورِخویش به پیشرفت ادامه میدهدبی وقفه...'شهادت' افتخارمااست.

کشته شدن یک نفر در سایت تحقیقاتی وزارت دفاع در پارچینخبرگزاری‌ «ایلنا» از وقوع یک حادثه‌ در واحد تحقیقاتی وزارت دفاع در منطقه پارچین در جنوب شرق تهران، خبر داده است.در این واحد وزارت دفاع، یکی از تکنسین‌ها به نام «احسان قد بیگی» جان خود را از دست داده و یکی از همکاران او نیز زخمی شده است. اخبار_ایران

وزیر کشور: در متروپل یک جنایت اتفاق افتاد / فعلا در مرحله رفع خطر هستیموزیر کشور: *در متروپل یک جنایت اتفاق افتاد *کسانی که برای کسب درآمد بیشتر به راحتی با جان مردم بازی کردند، به هیچ وقت قابل گذشت نیستند *دستگاه قضا باید با اشد مجازات با مسببین و کسانی که غفلت کرده‌اند برخورد کند *فعلا در مرحله رفع خطر هستیم فقط به اندازه اون بلایی که سر مجرمان پرونده هواپیمای اکراینی آوردین سخت نباشه. جمع کنید بابا وقتی فشارهای مردم قابل کتمان و بی اعتنایی نیست پس در رنگ عوض کردنی شتابان خود را همسوی مردم و به نوعی طلبکار موضوع نشان بده همان جابجا کردن قاتل با مقتول

بازدید سرپرست دادسرای نظامی شرق استان تهران از محل وقوع انفجار در یکی از صنایع پارچینسرپرست دادسرای نظامی شرق استان تهران از محل وقوع انفجار در یکی از صنایع پارچین بازدید کرد.

ابراز نگرانی گزارشگران بدون مرز از ناپدید شدن یک خبرنگار افغان در کابلسازمان گزارشگران بدون مرز، با ابراز نگرانی نسبت به ناپدید شدن خبرنگار روزنامه «صبح کابل»، به نام علی اکبر خیرخواه، خواستار پاسخگویی طالبان در این زمینه شده

تلاش سپاه پاسداران برای افزایش حضور در آب‌های بین‌المللی با ساخت یک شناور عظیمتلاش سپاه_پاسداران برای افزایش حضور در آب‌های بین‌المللی با ساخت یک شناور عظیم بر اساس تصاویر قبلی کشتی و انحنای مشابه بدنه آن به نظر می‌رسد کشتی شهید مهدوی بازسازی یک کشتی باری ایرانی به نام «سروین» باشد. ⬇️ بیشتر بخوانید:

یک سرگرد ایرانی در حمله مسلحانه گروهی ناشناس در استان سیستان و بلوچستان کشته شد.یک سرگرد پلیس ایرانی به نام «عباس راه انجام» در استان سیستان و بلوچستان در جنوب شرق این کشور در حمله مسلحانه به خودروی حامل وی کشته شد.

به گزارش تلویزیون دولتی ایران، احمد طاهری رئیس پلیس سیستان و بلوچستان اعلام کرد که وی شب گذشته به همراه خانواده، در حال طی مسیر در محور ایرانشهر به دلگان بود مورد شناسایی اشرار مسلح قرار گرفته است.

وی افزود: در این حمله سرگرد جان خود را از دست داده و همسرش نیز مجروح شده است. تعقیب مهاجمان متواری آغاز و جزئیات متعاقبا اعلام خواهد شد.