ترودو در کانادا وضعیت اضطراری اعلام کرد

26/11/1400 09:38:00 ق.ظ

15.02.

2022 تورنتو/خبرگزاری آناتولی جاستین ترودو نخست وزیر کانادا اعلام کرد که در مقابله با اقدامات ضد واکسیناسیون، مقررات وضعیت اضطراری اعمال می‌شود که در تاریخ معاصر این کشور بی سابقه بوده است. ترودو یک کنفرانس مطبوعاتی با کریستیا فریلند معاون نخست وزیر، دیوید لامتی دادستان کل کشور، مارکو مندیچینووزیر ایمنی عمومی و بیل بلر وزیر آمادگی با مواقع اضطراری برگزار کرد.

وی گفت که در برابر هر محاصره غیرقانونی، سازمان‌های مجری نظم و قانون محلی برای حفظ صلح در حوزه قضایی خود اقدام می‌کنند. ترودو تصریح کرد که دامنه زمانی این اقدامات محدود بوده، از نظر جغرافیایی هدفمند و منطقی و متناسب با تهدیداتی خواهد بود که باید به آنها رسیدگی شود. مقررات وضعیت اضطراری برای تقویت و حمایت از اجرای قانون در تمام سطوح در سراسر کشور استفاده خواهد شد.

وی با اعلام اینکه این تصمیم بلافاصله اجرایی شد، گفت که به نیروهای پلیس اختیارات فوق العاده‌ای برای بازگرداندن نظم داده می‌شود. اجرای قانون اضطراری به پلیس ابزار بیشتری برای بازگرداندن نظم به فعالیت‌های غیرقانونی و خطرناک مانند محاصره و اشغالگری می‌دهد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

چرا چیزی که گران شده دیگر ارزان نمی‌شود؟

به زبان ساده، چسبندگی قیمت به وضعیتی گفته می‌شود که «قیمت اسمی» کالاها در برابر متغیرهای کاهشی اقتصاد کلان مقاومت می‌کنند. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

ادامه اعتراض زندانیان سیاسی و مدنی به وضعیت خود در زندان‌های ایران🔺ادامه اعتراض زندانیان سیاسی و مدنی به وضعیت خود در زندان‌های ایران ▪️اعتراض زندانیان سیاسی و مدنی به وضعیت خود در زندان‌ها و بی‌توجهی مسئولان به اصل تفکیک زندانیان همچنان ادامه دارد. ⬇️ بیشتر بخوانید:

نسخه‌های دیجیتالی شاهکارهای نقاشی جهان در نمایشگاهی در لندن به فروش می‌رسد🔺نسخه‌های دیجیتالی شاهکارهای نقاشی جهان در نمایشگاهی در لندن به فروش می‌رسد ▪️نمایشگاهی در لندن قرار است تصاویر دیجیتالی شاهکارهای موجود در کلکسیون چهار موزه ایتالیایی، از جمله آثار استادان نقاشی رافائل و داوینچی، را به فروش بگذارد. ⬇️ بیشتر بخوانید:

تظاهرات مسلمانان در سوئد در اعتراض به جداسازی کودکان از خانوادهخانواده‌های مسلمان در سوئد در اعتراض به گرفته شدن فرزندانشان توسط سازمان خدمات اجتماعی این کشور تظاهرات کردند. - خبرگزاری آناتولی

آتش‌سوزی در یک مقر سپاه پاسداران در کرمانشاهپایگاه خبری «نور نیوز»، رسانه نزدیک به شورای عالی امنیت ملی ایران، دوشنبه از وقوع یک آتش‌سوزی در یک پایگاه نظامی سپاه پاسداران در منطقه ماهیدشت کرمانشاه در

آتش‌سوزی در انبار سپاه پاسداران در کرمانشاه | DW | 14.02.2022سایت نورنیوز در خبری اختصاصی نوشته یک انبار پشتیبانی سپاه پاسداران در منطقه ماهیدشت کرمانشاه دچار آتش‌سوزی شده است.

آتش‌سوزی در یک پایگاه سپاه در غرب ایرانیک پایگاه نظامی در استان کرمانشاه ایران طعمه حریق شده است. - خبرگزاری آناتولی