ترنس‌ستیزی بر مزار «الا نیک‌بیان»؛ زن ترنس ایرانی ساکن برلین

19/10/1400 11:28:00 ق.ظ

رسانه‌های آلمانی گزارش داده‌اند که ترنس‌ستیزی علیه «الا نیک‌بیان» زن ترنس ایرانی که سپتامبر امسال در یکی از میدان‌های پُر تردد برلین خود را به آتش کشیده و جان باخته بود، حتی بعد از مرگ او، بر مزار او ادامه دارد. رنگین‌کمان_ایرانی گزارش shayagoldoust

۴ پلیس آلمان در حال تحقیق و پیگیری درباره این اقدام ترنس‌ستیزانه بر مزار «الا» است.

پلیس گمانه‌زنی می‌کند که این اقدام با انگیزه ترنس‌ستیزانه انجام شده است و به دلیل اهمیت این موضوع تحقیق درباره این ماجرا را در دستور کار‌ خود قرار داده است.

در جدیدترین نسخه طبقه‌بندی بیماری‌های سازمان بهداشت جهانی « »، ترنس‌بودگی از لیست اختلالات هویتی خارج شده است و یک ناهمگونی مستمر بین جنسیتی تعریف می‌شود که فرد خود را با آن می‌شناسد و جنسیتی که از بدو تولد بر اساس ظاهر اندام جنسی به او نسبت داده شده است.

۴۰ ۱۴ ۲۰۲۱ ۲۰ ۴۰ از سویی انجمن آلمانی لزبین و گی/کوییرهای آلمانی ( ) در بیانیه‌ای روز پنج‌شنبه اعلام کرده است: «از اینکه خشونت ضد ترنس علیه الا، حتی بعد از مرگ او ادامه می‌یابد، خشمگین و شوکه هستیم و مشاهده مزار هتک حرمت شده او برای‌مان غیرقابل تحمل است.

ادامه مطلب:
ایران وایر »

سیدجواد طباطبایی و اندیشه‌هایش؛ فیلسوف ایرانشهر را بیشتر بشناسیم

سیدجواد طباطبایی، اندیشمند سیاسی، در جامعه روشنفکری ایران با نام «فیلسوف ایرانشهر» شناخته می‌شود، برخی او را «مرشد محافظه‌کاری نوین ایران» می‌خوانند. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

اسرائیل از فرانسه خواست تا به اعمال فشار بر ایران ادامه دهدیائیر لاپید وزیر امور خارجه اسرائیل روز شنبه در گفت‌وگو با امانوئل ماکرون٬ رئیس جمهور فرانسه، خواستار ادامه اعمال فشار بر ایران شد. کس مادرش خندید این بی پدر مادر زنا زاده دولتی جماعت که سختی نمی بینه کون من و امثال من پاره میشه بی شرف بیلمز × حضرت موسی امد این جماعت بیلمز آدم کنه هنوز که هنوزه شعور ندارن 🤣😂 اسرائیل به پایانت سلام کن 😄

دومین سالگرد سرنگونی پرواز ۷۵۲؛ نخست وزیر کانادا بر لزوم اجرای عدالت تاکید کرددر دومین سالگرد سرنگونی پرواز پی‌اس٬۷۵۲ مراسم یادبودی عصر شنبه ۱۸ دی ماه با حضور خانواده قربانیان و سخنرانی مجازی نخست وزیر کانادا برگزار شد. مگه سر نخست وزیر کانادا تو کون‌جمهوری اسلامی گیر نکرده؟ کانادا و اکرائین با ج اسلامی در حال مماشات هستند ، دو سال کافیه جمهوری اسلامی را به محاکم بین‌المللی ببرید چقدر رشوه گرفته‌اید وقت کشی کنید؟ خامنه‌ای باید مجازات شود. مزخرف گویی رسانه دشمن و تحریف اخبار... جنگ الکترونیک آمریکا عامل اتفاق تلخ بوده و شانتاژ رسانه ای این حقیقت را تغییر نخواهد داد... ما حق انتقام را محفوظ داریم

لاپید از مکرون خواست فشار بر ایران در مذاکرات وین ادامه یابد | DW | 09.01.2022وزیر خارجه اسرائيل در گفت‌وگو با رئیس جمهور فرانسه خواستار ادامه فشارها بر جمهوری اسلامی در مذاکرات احیای برجام در وین شد. هم‌زمان رئیس هیئت ایرانی با مذاکره‌کنندگان جدید بریتانیا و آلمان دیدار کرد. لاپید!غلط کرده یه گوه هم روش خورده بانفتالین!ازکارکردحکومت ایران راضی نیستیم!امامعناش این نیست که هرعنتری برای فشاربیشترروی ایران ومردم ایران مدام تلاش وزر،زرکنه!هرچندکه عملکرداحمقانه حکومت تااینجاباعث شده آشغال2زاری عین نتانياهوسالهابایه مشت اراجیف باعث تشدیدفشاربرمردم بشه!

«درگیری لفظی» در جلسه اروپایی‌ها با مقامات اسرائیل بر سر خشونت علیه فلسطینیانرسانه‌های اسرائیلی گزارش می‌دهند که نشست اخیر سفیران ۱۶ کشور اروپایی با مقامات ارشد وزارت خارجه اسرائیل به درگیری شدید لفظی و بروز یک بحران منجر شده است. اسرائیل به پایانت سلام کن. هیچ دقت کردید این سیاستمداران اروپایی که خودشان را برای فلسطینیان جر می دهند، موقعی که به جنایات فجیع رژیم ج.ا علیه مردم ایران می رسند، چشمان خود را بر روی این جنایات می بندند و خود را به کری و کوری می زنند. واکنش سیاستمداران اروپا نسبت به سرکوب مردم اصفهان و... چه بود؟

جراحت و قطع عضو ۴ نوجوان بر اثر انفجار مین در مهرانمین هایی که در جنگ توسط سپاه پاسداران و بسیج کاشته شد و تله های انفجاری،بدون کالک و نقشه می باشد حتی تله ها را هم نمیدانند کشش است یا قطع کشش . نقشه ای نیست که کجا مین است و تله انفجاری .

ظریف: احیای برجام پیروزی منطق و دیپلماسی بر تعصب و تفکر صفر و صدی استوزیر امور خارجه پیشین ایران در پیامی توییتری ضمن تاکید بر اهمیت احیای برجام از تلاش‌های تیم مذاکره‌کننده ایران در وین قدردانی کرد.