ترقی: تلاش رهبری این است که شبکه زنجیره‌ای ائمه جمعه از تقابل با دولت پرهیز کند

27/04/1398 09:15:00 ق.ظ

ترقی، عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه: تلاش رهبری این است که شبکه زنجیره‌ای ائمه جمعه در کشور از تقابل با دولت پرهیز کند و در راستای رفع نواقص موضع‌گیری کند.

تهران- ایرناپلاس- یک عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه درباره تأکید رهبری بر عدم تضعیف دستگاه‌ها از تریبون نماز جمعه می‌گوید: به نظر می‌رسد تلاش ایشان این است که شبکه زنجیره‌ای ائمه جمعه در کشور از تقابل با دولت پرهیز کند و در راستای رفع نواقص موضع‌گیری کند. وی ادامه می‌دهد: یعنی هم به نقش جوانان توجه داشته باشند هم موضوعاتی را بیان کنند که در راستای امیدافزایی نسل جوان و مردم باشد.

علاوه براین، سعی کنند دستاوردهای انقلاب را برای نسل جوان تبیین کنند تا بتواند به شکل ملموسی آنها را احساس کند و امید او به آینده، برای حرکت و فعالیت افزایش یابد.

این فعال سیاسی اصولگرا درباره اینکه ائمه جمعه چگونه بدون تضعیف دستگاه‌ها نقد کنند، توضیح می‌دهد: مقام معظم رهبری بارها نحوه نقد را برای چهره‌های سیاسی و جوانان تبیین کرده‌اند. آن‌هم نقد عملکرد دستگاه‌های اجرایی و ارائه راهکار و پیشنهاد برای رفع آن نقص است، در این صورت می‌تواند خیرخواهانه جلوه کند؛ در غیر این صورت نمی‌تواند سازنده و اثرگذار باشد. نقد نباید منجر به سیاه‌نمایی عملکرد دولت و گذشتگان شود، نباید نقاط قوت، موفقیت‌ها و دستاوردها نادیده گرفته شود، بلکه باید در کنار ضعف‌ها، بیان شود. در غیر این صورت، ذهن مخاطبان به شکل یک‌سویه اقدام به نفی عملکرد یا پذیرش غیرمنطقی آن سوق داده می‌شود. لذا اگر ائمه جمعه این شیوه را اجرایی کنند، می‌توانند محور وحدت در شهرها باشند و به‌عنوان فردی منصف و عادل عمل کنند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایرنا »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : تصاویری از جشن پیروزی اردوغان و حامیانش در کاخ ریاست جمهوری در آنکارا

ویدیوها : رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهوری ترکیه روز یکشنبه ۲۸ مه در دور دوم انتخاباتی تاریخی و در یکی از بزرگترین چالش‌های دوران رهبری‌اش توانست بار دیگر پیروز شود و بر کرسی ریاست جمهوری تکیه زند. ادامه مطلب >>

پشت‌پرده تلاش ولیعهد سعودی برای مذاکره با انصارالله/ سناریوی جایگزین امارات پس از خروج از یمناخبار و داده ها به خوبی نشان می دهد که ریاض و ابوظبی در مورد یمن با یکدیگر اختلاف دارند اما اختلاف در امارات باعث شد تا آنها به این نتیجه برسند که ادامه حملات پهپادی و موشکی انصارالله می‌تواند هزینه‌های اقتصادی جبران‌ناپذیری به اقتصاد امارات تحمیل کنند.

انتصاب نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس از سوی رهبر انقلابحضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور حکمی حجة‌الاسلام محمّد عبادی‌زاده را به عنوان نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس منصوب کردند.

پنجاه عضو کنگره هم از پرزیدنت ترامپ خواستند باقیمانده معافیت‌های هسته‌ای ایران را لغو کند♦️ پنجاه عضو کنگره هم از پرزیدنت ترامپ خواستند باقیمانده معافیت‌های هسته‌ای ایران را لغو کند ▪️دولت باراک اوباما بعد از توافق برجام، به ایران معافیت‌هایی در بخشی از برنامه هسته ای جمهوری اسلامی داد که دولت ترامپ هم در سه سال گذشته آن را تایید کرد.

ساختار سیاسی ایران در مقابل اصلاح، بسته عمل می‌کندروزنامه‌_خوانی ۲۶ تیر ابتکار: چرا ایران ژاپن نمی‌شود اعتماد: پول‌پاشی به جای هدفمندسازی_یارانه‌ها همدلی: نامزد ریاست جمهوری شدن، حق زنان است مردم‌سالاری: مدعیان کمک به سیل‌زده‌ها به پشت میزها بازگشتند ایران: گردشگران چینی در راه؟ بیشتر بخوانید:

استفاده از نایلون مشکی برای خروج کالا از مرز آستارا ممنوع شد