ترس از بحران اقتصادی؛ طرح قوانین جدید برای حفاظت از شرکتهای آلمانی

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 47 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 22%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ترس از بحران اقتصادی: طرح قوانین جدید برای حفاظت از شرکتهای آلمانی ویروس_کرونا کووید_۱۹ بحران_اقتصادی بیشتر بخوانید🔽

آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان قصد دارد قانون جدیدی برای حمایت و محافظت از شرکت های آلمانی که خارج از اتحادیه اروپا قراردارند، وضع کند.

یک مقام رسمی دولت آلمان که به شرط ناشناس ماندن با رسانه ها صحبت کرده است، می گوید: « این لایحه دولت را قادرمی سازد جلوی معاملاتی که منافع ملی را به خطر می اندازد، بگیرد.»درحال حاضر تنها در صورتی می توان مانع فسخ یک قرارداد و یا معامله در خارج از مرزهای اتحادیه اروپا شد که در نوع قرارداد «تهدید امنیتی» برای کشور آلمان وجود داشته باشد.

مقامات دولت آلمان پس از وضع این قانون می توانند «دسترسی شرکت ها و موسسات دولتی و غیردولتی خارجی دیگر، به داده های این شرکت آلمانی» را محدود کنند. به گفته این مقام رسمی انگلا مرکل این طرح را چهارشنبه به پارلمان می برد. نگرانی مصادره مالی و حقوقی شرکت های آلمانی که خارج از خاک اتحادیه اروپا هستند، در پی شیوع ویروس کرونا جدی تر شده است.

مقام های رسمی آلمان نگران هستند که کشورهای خارجی، مالکیت شرکت های حیاتی آلمانی فعال در خارج از خاک آلمان را در پی وقوع یک بحران اقتصادی بی سابقه با تغییر قوانین داخلی و یا قراردادهای بی ارزش از آن خودکنند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تلاش آمریکا برای ممانعت از درخواست ایران برای دریافت وام از صندوق بین‌المللی پولتلاش آمریکا برای ممانعت از درخواست ایران برای دریافت وام ازصندوق بین‌المللی پول درادامه رویکرد خصمانه آمریکا درقبال ایران،برخی رسانه‌ها گزارش دادند که واشنگتن قصد دارد مانع از درخواست ایران ازصندوق بین‌المللی پول برای دریافت وام بمنظور مقابله با کرونا شود درود بر امریکا همون خداروشكر. كه نميدن وگرنه همش ميره تو جيب حسن مفتخور و حشدو اسد زرافه و يمن و عراق این چه عکس بی ربطیه؟ما بی پولیم پرچم آمریکا رو پاره پوره نشون میدین؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

حمید کاشانی؛ از داوری فوتبال تا حبس و تلاش برای آزادی زندانیان در وضعیت شیوع کرونا«حمید حاج جعفر کاشانی» سابقه بازی در تیمهای پایه فوتبال ایران را دارد والبته به صورت حرفه‌ای زندگی خود را صرف داوری فوتبال و فوتسال کرده است.او که بخاطر فعالیت های مدنی در زندان اوین روزگار میگذراند این روزها به دلیل کرونا به مرخصی امده است. اخبار_ایران
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

لیو وارادکار؛ از پست نخست وزیری ایرلند تا پزشکی داوطلب برای مقابله با کرونالیو وارادکار، نخست وزیر جمهوری ایرلند، برای کمک به هموطنان خود در بحران بیماری «کرونا» به شغل پزشکی
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

پیشنهاد وزیر سابق بهداشت برای نجات کشور از بحران کروناوزیر سابق بهداشت همزمان با روز جهانی بهداشت، بر لزوم استفاده حداکثری از ظرفیت شبکه بهداشتی کشور، بهورزها، مراقبین سلامت و پزشکان خانواده جهت شناسایی و درمان بیماران کرونا تاکید کرد و گفت: در این مسیر، بیماران شناسایی‌شده و افرادی که به عنوان ناقل یا مشکوک تشخیص داده می‌شوند، در منزل و تحت نظر پزشک خانواده درمان شده و در صورت نیاز به ونتیلاتور، به مراکز یا بیمارستان‌های ویژه این بیماران هدایت می‌شوند. از کرامات شیخ ما این است شیره را خورد و گفت شیرین است اینم یه اسکله ربطی نداره دکتره وزیر بود نادانه... چون همه کارکنان و تحت فشار بزاری بعد چند هفته فرار میکنن بعدش چی میشه؟ فقط باید بهش گفت گند زدی به بهداشت و‌درمان رو رفت
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ترکیه: پیش از کشورهای اروپایی برای مقابله با کرونا اقدام کردیم
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

یک سال پس از سیل شیراز؛ اثبات قتل غیر عمد برای شهردار فعلی و اسبق
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »