تردید درباره صلاحیت ۱۷ قاضی در دو استان

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 33 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دادستان انتظامی قضات از تردید در صلاحیت ۱۷ قاضی در استان‌های کرمانشاه و کردستان خبر داد. محمد موحدی‌آزاد گفته که «اتهامات منتسب به این افراد عمدتا مالی و در برخی موارد نیز مواد مخدر است. او به جزئیات بیشتری درباره پرونده این قضات اشاره نکرد. اخبار_ایران

استان‌وایر- دادستان انتظامی قضات از تردید در صلاحیت ۱۷ قاضی مستقر در استان‌های کرمانشاه و کردستان خبر داده است.موحدی‌آزاد به جزئیات بیشتری درباره پرونده این قضات اشاره نکرده و مشخص نیست پرونده این تعداد قاضی در چه مرحله‌ای قرار دارد.

خرداد ماه امسال هم غلامحسین محسنی‌اژه‌ای، معاون اول قوه قضائیه اعلام کرده بود که طی ۱۲ ماه گذشته ۶۰ قاضی در ایران از کار برکنار شده‌اند. محسنی‌ا‌ژه‌ای گفته بود که «یک دسته قضات، کسانی هستند که انفصال دائم از مشاغل قضایی و دولتی دارند و یک عده هم فقط از مشاغل قضایی انفصال پیدا کرده‌اند و عده‌ای هم با بازخریدی انفصال یافتند.»

برکناری این تعداد قاضی در حالی اعلام می‌شود که در سال ۱۳۹۶ تنها برای ۲۵ قاضی درخواست تعلیق صادر شده بود.سال گذشته نیز صادق آملی لاریجانی، رییس وقت قوه قضائیه هشدار داده بود که «در آینده طبق برنامه‌ای خاص، نام و تصویر قضات متخلف در رسانه‌ها منتشر خواهد شد»، تهدیدی که هیچ‌گاه عملی نشد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

واکنش ترکیه به اظهارات میشل عون درباره امپراطوری عثمانی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

رئیس دفتر روحانی: ایران درباره اقدامات جدید مربوط به برجام تصمیم می‌گیردمحمود واعظی، یکشنبه یکم سپتامبر 2019، با اشاره به گفت‌وگوی ایران و گروه 7 در پاریس، به شبکه یک
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

جمع‌بندی گزارش کمیسیون اصل ۹۰ مجلس درباره خودرو با حضور وزرای اقتصاد و صنعتسخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی گفت که قرار است جلسه‌ای از سوی این کمیسیون برای بررسی گزارش خودرو با حضور وزرای صنعت و اقتصاد برگزار شود که در این جلسه به مشکلات کسانی که برای خودروهای وارداتی ثبت‌نام کرده بودند نیز رسیدگی خواهد شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

جنایت و انکار، فیلمی درباره هولوکاست و ایران
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

فدراسیون جهانی جودو درباره تحت فشار بودن خانواده ملایی تحقیق می‌کندفدراسیون بین‌‌المللی جودو در یک جلسه اضطراری در مورد اینکه آیا سعید ملایی، قهرمان جودوی ایران و خانواده‌اش قربانی فشار و تهدیدهای سیاسی بوده‌اند، تحقیق می‌کند. آقای ملایی این فدراسیون را در جریان شرایط خود گذاشته و فاش کرده که مقام‌های ایران او را مجبور کرده‌اند با حریف اسراییلی خود مسابقه ندهد و حتی خانواده‌اش را تحت فشار قرار داده‌اند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

ربیعی: درباره مذاکره روحانی همچنان بر موضع خود ایستاده است | DW | 02.09.2019سخنگوی دولت می‌گوید موعد آغاز گام سوم کاهش تعهدات برجامی نزدیک است اما در صورت همکاری اروپا از آن صرف‌نظر می‌شود. ربیعی هم‌چنین درباره دیدار احتمالی روحانی با ترامپ گفت 'رئیس‌جمهور همچنان بر موضع خود ایستاده است'.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »