تردد در محور کرج_ چالوس یک طرفه شد

27/12/1400 04:48 ب.ظ

مدیر کل راهداری البرز از یک طرفه شدن محور کرج_ چالوس به دلیل ترافیک سنگین خبر داد.

مدیر کل راهداری البرز از یک طرفه شدن محور کرج_ چالوس به دلیل ترافیک سنگین خبر داد. وی ادامه داد: این محدودیت تا اطلاع ثانوی ادامه دارد. این‌مسئول همچنین با اشاره به ترافیک نیمه سنگین در آزادراه کرج - قزوین حدفاصل مهرویلا تا حصارک، گفت: ترافیک در آزادراه قزوین - کرج حدفاصل پل فردیس تا پل کلاک نیمه‌سنگین است.

وی ادامه داد: این محدودیت تا اطلاع ثانوی ادامه دارد. این‌مسئول همچنین با اشاره به ترافیک نیمه سنگین در آزادراه کرج - قزوین حدفاصل مهرویلا تا حصارک، گفت: ترافیک در آزادراه قزوین - کرج حدفاصل پل فردیس تا پل کلاک نیمه‌سنگین است.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

پایان نامه‌ها تقاضا محور می‌شوند/ دستگاه‌های اجرایی به فکر بهبود بهره‌وری باشندمدیر کل دفتر ارتباط با صنعت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: انتظار ما این است که دستگاه‌های اجرایی، وزارت خانه‌ها و صنایع هم بلند مدت‌تر فکر کنند و به فکر کیفیت، بهبود بهره‌وری و افزایش راندمان باشند که در این حوزه دانشگاه‌ها بیشتر می‌تواند به آن‌ها کمک کنند.

درخواست آمریکا برای بررسی حمله موشکی ایران به اربیل در شورای امنیتدرخواست آمریکا برای بررسی حمله موشکی ایران به اربیل در شورای امنیت هیات نمایندگی آمریکا در سازمان ملل خواستار برگزاری نشست شورای امنیت برای بررسی حمله موشکی ایران به یک مرکز صهیونیستی در اربیل شد.

ماموریت سازمان ملل برای یک سال دیگر در افغانستان تمدید شدشورای امنیت سازمان ملل ماموریت دفتر نمایندگی یوناما وابسته به این سازمان را به مدت یک سال دیگر تمدید کرد. - خبرگزاری آناتولی

قرعه‌کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا: چلسی-رئال بازی مرگ را برگزار می‌کنندقرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا روز جمعه انجام شد و در مهم ترین بازی این مرحله چلسی و رئال با هم بازی خواهند کرد. تمام باریها در این مرحله سرنوشت ساز است.به امید پیروزی بایرن مونیخ.

یک تیم تروریستی در 'خوزستان' منهدم شدیک تیم تروریستی در 'خوزستان' منهدم شد همزمان با هفته گرامیداشت سربازان گمنام امام زمان(عج)فرماندهی کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران در اطلاعیه‌ای از انهدام یک تیم تروریستی در استان خوزستان و ضربه بر پیکره معاندین و تروریست‌های ضد انقلاب خبر داد. ✌️✌️🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷

مکرون: جنگ اوکراین باعث ایجاد بحران شدید غذایی در خاورمیانه خواهد شددر پی افزایش قیمت گندم و سایر مواد غذایی در سراسر جهان، به ویژه آفریقا و خاورمیانه، امانوئل ماکرون، رئیس جمهوری فرانسه نسبت به وقوع بحران شدید غذایی، ظرف گنه کرد در بلخ آهنگری به شوشتر زدند گردن مسگری حاجی ما همه جوره رفتم تو پاچمون،اینو دیگه شل کنید تا فرو بره توو خودتون لطفا