ترجمه دلخواه خبرگزاری فارس از وب‌سایت اسراییلی در مورد مهدی مهدوی‌کیا

02/10/1400 01:53:00 ب.ظ

خبرگزاری_فارس، ادعا کرده است که سایت عبری زبان sport5 حرکت مهدی_مهدوی‌کیا را ستایش کرده است.اما در خبر کوتاهی که این وب‌سایت اسراییلی منتشر کرده، ادعاهای مورد نظر فارس به نقل از نویسنده به چشم نمی‌خورد. اخبار_ایران سپاه_پاسداران

«ذوق زدگی و حمایت رسانه صهیونیست از اقدام ناشایست مهدوی کیا» منتشر کرد، مدعی شد رسانه عبری زبان « sport5 » که در اسرائیل بارگذاری می‌شود، در گزارشی از «خشم مردم ایران» در قبال «مهدی مهدوی‌کیا» نوشته است.

خبرگزاری فارس در گزارش خود بار دیگر حضور مهدی مهدوی‌کیا در بازی نمادین فیفا به مناسبت به رسمیت شناختن رقابت‌های «عرب کاپ» را با عبارت‌هایی مانند «اقدام ناشایست» و «همسو شدن با منافع رژیم اشغالگر قدس» توصیف کرده است.

فارس با اشاره به گزارش یک رسانه ورزشی اسرائیلی مدعی شده که بر تن کردن پیراهن از قبل طراحی شده فدراسیون جهانی فوتبال که پرچم اسراییل روی آن در کنار پرچم تمامی کشورهای عضو فیفا به چشم می‌خورد، از نگاه این رسانه باعث «خشمگین شدن مردم ایران» شده است. headtopics.com

فارس همچنین در بخشی از ترجمه متن این گزارش، ادعا کرده است که سابت عبری زبان sport5 این حرکت مهدی مهدوی‌کیا را ستایش کرده و نوشته است: «مسابقه دوستانه ستارگان جهان عرب و ستارگان جهان در هفته گذشته در راستای جشن اتحاد با زبان مشترک ورزش بود اما در عمل به ابزار تبلیغاتی برای اسراییل تبدیل شد.»

ادامه مطلب:
ایران وایر »
Loading news...
Failed to load news.

جشن پیروزی اردوغان در آذربایجان

پیروزی رجب طیب اردوغان در انتخابات ریاست جمهوری ترکیه در آذربایجان با شور و شوق جشن گرفته شد. - Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

بلینکن: خروج از برجام یکی از بدترین تصمیم‌های دهه اخیر آمریکا بودوزیر امور خارجه آمریکا در یک کنفرانس خبری ضمن انتقاد از تصمیم دولت قبلی این کشور برای خروج از توافق هسته ای، مواضع واشنگتن را در زمینه تداوم مذاکرات احیای توافق هسته ای در وین تشریح کرد. هرگز چنین غلطی را دیگر تکرار نخواهند کرد برو بابا چرت نگو، محبوبیت بایدن شده زیر ۴۰٪. آمریکایی ها یکپارچه ترامپ را صدا میزنند.کونتان پاره ست اینبار!

سپاه: پهپادهای تهاجمی نقطه‌‌زن در سواحل خلیج فارس آزمایش شدرزمایش مشترک نیروهای مسلح موسوم به «پیامبر اعظم» در سواحل خلیج فارس و سه استان هرمزگان، بوشهر و خوزستان ادامه یافت. چی شد، ترسیدید؟ سناتور باب منندز دمکرات است. چند نفر خفه شدن؟

اعتصاب غذای ۲۴ ساعته زنان جهان در حمایت از نازنین زاغریدر حقیقت کارزاری برای فشار به انگلیس برای باج دهی به ملایان

ثبت اولین مورد مرگ ناشی از «اومیکرون» در آمریکامقامات ایالت تگزاس آمریکا از ثبت اولین مرگ ناشی از سویه اومیکرون کرونا خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

صدور مجوز حرفه‌ای استقلال و پرسپولیس دروغ بود؛ هم‌چنان در خطر حذف از آسیا

رونمایی اردوغان از برنامه کاهش فشار سقوط پول ملی؛ تقویت لیر ادامه داردلیر ترکیه پس از آن که رئیس جمهوری این کشور از مجموعه اقداماتی با هدف کاهش بار تضعیف پول ملی بر دوش تُرک‌ها رونمایی کرد، ۲۴.۳ درصد در مقابل دلار آمریکا و ۲۳.۹ درصد در برابر یورو تقویت شد.