تراکتور صفر - شارجه صفر/ اخباری درخشید، تراکتور امتیاز گرفت

تیم فوتبال تراکتور ایران با درخشش دروازه‌بان خود برابر شارجه امارات میزبان به تساوی بدون گل دست یافت.

18/04/2021 12:02:00 ق.ظ

تراکتور صفر - شارجه صفر/ اخباری درخشید، تراکتور امتیاز گرفت تیم فوتبال تراکتور ایران با درخشش دروازه‌بان خود برابر شارجه امارات میزبان به تساوی بدون گل دست یافت

تیم فوتبال تراکتور ایران با درخشش دروازه‌بان خود برابر شارجه امارات میزبان به تساوی بدون گل دست یافت.

نیمه نخستتیم میزبان یعنی شارجه بازی را هجومی‌تر آغاز کرد و توپ و میدان را در اختیار گرفت. آن‌ها در ۵ دقیقه اول یکی دو موقعیت توسط کایو و شکوروف ایجاد کردند که با بی‌دقتی از کنار دروازه به بیرون رفت. بعد از این گل تراکتوری‌ها به خودشان آمدند و توپ و میدان را در اختیار گرفتند. یک بار هم تا دقیقه ۱۵ یک موقعیت نصفه و نیمه با ضربه سر بابایی روز ی دروازه میزبان ایجاد کردند که ثمری نداشت.

شاهزاده رضا پهلوی: فرصت کوبیدن واپسین میخ به تابوت جمهوری اسلامی فراهم شده است فرمانده ارتش بریتانیا: ایران خطای بزرگی مرتکب شده و باید به آن پاسخ بدهیم «عفو بین‌الملل» از اعدام مخفیانه یک کودک‌-مجرم در ایران خبر داد

بعد از ۱۵ دقیقه ابتدایی، حدود ۱۰ دقیقه بازی با افت زیادی همراه شد و توپ بیشتر در میانه‌های میدان جریان داشت و اشتباهات فردی زیادی از سوی بازیکنان دو تیم رخ داد.در دقیقه ۲۴، بازیکنان تراکتور با پاسکاری‌های مداوم و با همکاری عباس‌زاده و نریمان‌جهان، توپ را در پشت محوطه به بابایی رساندند که ضربه سر ضرب و بغل پا این بازیکن به شکلی خطرناک از کنار دروازه به بیرون رفت. یک دقیقه بعد شارجه جواب حمله تراکتور را با یک ضدحمله و روی حرکت انفرادی کایو داد که ضربه این بازیکن با واکنش اخباری به شکلی خطرناک به کرنر رفت.

پس از این دوباره بازی آرام شد و دو تیم نتوانستند از موقعیت‌های جسته و گریخته خود استفاده کنند و بازی با تساوی بدون گل در پایان نیمه اول به اتمام رسید. البته در دقیقه ۴۰ کایو یک فرصت تک به تک را در مصاف با اخباری از دست داد.نیمه دوم بازی در نیمه دوم آرام آغاز شد و دو تیم محتاط عمل کردند. جنگ در میانه‌های میدان اجازه موقعیت‌سازی را از دو تیم گرفته بود اما در فاصله دقیقه ۵۵ تا ۶۰، محمدرضا اخباری یک تنه مقابل حملات شارجه ایستاد و دو موقعیت تک به تک این تیم را با واکنش‌های مناسب دفع کرد. البته شاگردان خطیبی نیز حملات میزبان را بی‌پاسخ نگذاشتند و با حرکت ترکیبی عباس‌زاده و بابایی و رساندن توپ به تیکدری، موقعیتی خطرناک را روی دروازه حریف ایجاد کردند که شوت دفاع راست تراکتور را دروازه‌بان شارجه به کرنر فرستاد تا جدی‌ترین فرصت گلزنی تراکتوری‌ها تا دقیقه ۶۰ از بین برود. headtopics.com

در دقیقه ۶۵، رسول خطیبی سه تعویض انجام داد و سعید واسعی، حمید بوحمدان و محمد قادری را به زمین فرستاد. همچنین سرمربی شارجه نیز الشمیلی را به جای سالم صالح به میدان فرستاد.در دقیقه ۶۹ کایو و شارجه روی یک اوت دستی صاحب موقعیت شدند که شوت این بازیکن برزیلی از کنار دروازه به بیرون رفت.

پس از دقیقه ۷۰ این تراکتور بود که مالک توپ و میدان شد و شارجه دل به ضدحملات بسته بود اما سودی نداشت. رسول خطیبی نیز برای مقابل با این تاکتیک، رزاق‌پور را در دقیقه ۷۸ به جای عباس‌زاده به میدان فرستاد.در ۱۰ دقیقه پایانی این دیدار، شارجه فشار بیشتری را روی خط دفاع تراکتور آورد و سعی کرد با نفوذ از سمت راست دروازه نماینده ایران را باز کند. با این حال تلاش دو تیم تا پایان ۹۰ دقیقه فایده نداشت و دو تیم به تساوی رضایت دادند.

تراکتور با این تساوی ۲ امتیازی شد و در رده دوم قرار گرفت و شارجه نیز با ۴ امتیاز در رده نخست جدول این گروه قرار دارد.ترکیب تراکتور: محمدرضا اخباری، محمدرضا خانزاده، هادی محمدی، اکبر ایمان، پیمان بابایی، سامان نریمان جهان، مهدی تیکدری، میثم تیموری، اشکان دژاگه، محمد عباس زاده، میلاد فخر الدینی.

ترکیب الشارجه: عادل الهوسانی، عبدالله المزمی، کایو، محمد عبدالباسط، خالد بزیر، علی محمد، عبدالله غنیم، خالد ابراهیم، سالم صالح، پریرا، اتابک شوکوروف. ادامه مطلب: خبرگزاری ایسنا »

Telegram: Instant View

دورد بر سفیران ایران.با ارزوی موفقیت برای همه این عزیزان💓💓💓 متاسفانه یه پنالتی صد در صد داور چینی نگرفت