ترامپ: اجازه نمی‌دهیم دموکرات‌ها نتیجه انتخابات را به سرقت ببرند

14/08/1399 09:36 ق.ظ

ترامپ: آنها می‌خواهند انتخابات را به سرقت ببرند و ما به آن‌ها اجازه نخواهیم داد

رئیس جمهور کنونی آمریکا مدعی شد که دموکرات‌ها می‌خواهند انتخابات را به سرقت ببرند. - خبرگزاری آناتولی 04.11.

2020 واشنگتن/ دلدار بایکان/ خبرگزاری آناتولی دونالد ترامپ رئیس جمهور کنونی و نامزد جمهوری‌خواهان در انتخابات پنجا‌ه‌ونهمین دوره ریاست جمهوری آمریکا با انتشار پیامی در حساب توئيتر خود مدعی شد: خیلی خوب، پیش‌می‌رویم، آنها (دموکرات‌ها) تلاش می‌کنند انتخابات را به سرقت ببرند و ما به آن‌ها اجازه نخواهیم داد.

وی در پیام تويیتری نوشت: به این اقدام اجازه نخواهیم داد. پس از پایان وقت راگیری نباید به صندوق‌ها رای انداخته شود. ترامپ به دنبال پیام توئیتری جو بایدن نامزد دموکرات‌ها در مورد ابراز خرسندی از روند انتخابات، این پیام را نوشت.

اعلام نتایج انتخابات پنجا‌ه‌ونهمین دوره ریاست جمهوری آمریکا ادامه دارد.

ادامه مطلب:
aa_persian »

ترامپ: کل دنیا به انتخابات آمریکا می‌خندد/ اگر مجمع گزینندگان بایدن را انتخاب کند، کاخ سفید را ترک خواهم کرد- اخبار آمریکا - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimترامپ: کل دنیا به انتخابات آمریکا می‌خندد رای ۸۰ میلیون آمریکایی به بایدن امکانپذیر نیست دستگاه‌های رای‌گیری مشکل پیدا کردند و رای‌ها را در بیشتر حوزه‌ها به نفع بایدن تغییر دادند؛ گویا ما از کشوری جهان سومی هستیم Election2020

آیا خواهر ۲۰ ساله‌ام می‌تواند من را به جای پدرمان بعنوان قیم انتخاب کند؟

اردوغان انتخاب لاشت به سمت ریاست حزب اتحادیه دموکراسی مسیحی آلمان را تبریک گفترئیس جمهور ترکیه در تماس تلفنی با نخست‌وزیر ایالت نوردراین وستفالن انتخاب وی به عنوان رئیس حزب دموکرات مسیحی آلمان را تبریک گفته و نسبت به تداوم روابط همکاری نزدیک و صمیمانه دو کشور ابراز امیدواری کرد. - خبرگزاری آناتولی

دیدگاه | در روز جهانی زن در سال ۲۰۲۱، زنان به چالش کشیدن را انتخاب می کنندصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. نمی دونم خدا چرا ما رو مثل کرم فاقد جنسیت نیافرید تا این همه مشکلات حاصل از تفاوت در جنسیت ایجاد نشه. واقعا خدا مقصره.

ناسا شرکت اسپیس‌ایکس را برای مأموریت سفر انسان به ماه انتخاب کردبا عقد این قرارداد، اسپیس‌ایکس توانست شرکت‌هایی همچون داینتیک و بلو اوریجین، متعلق به جف بزوس، بنیانگذار آمازون را کنار بزند و به تنها سازنده و تامین کننده این پروژه تبدیل شود. حیف، باید با هوافضای سپاه قرارداد می بست

ناسا، اسپیس ایکس را برای فرستادن مجدد انسان به ماه انتخاب کرد - BBC News فارسیآژانس فضایی آمریکا، ناسا، کمپانی 'اسپیس ایکس' ایلان ماسک را برای ساخت فضاپیمایی که بتواند بار دیگر انسان را به ماه ببرد، انتخاب کرده است. آخرین بار در سال ۱۹۷۲ بشر توانست پا به ماه بگذارد.

رئیس جمهور کنونی آمریکا مدعی شد که دموکرات‌ها می‌خواهند انتخابات را به سرقت ببرند.

04.11.2020

واشنگتن/ دلدار بایکان/ خبرگزاری آناتولی

دونالد ترامپ رئیس جمهور کنونی و نامزد جمهوری‌خواهان در انتخابات پنجا‌ه‌ونهمین دوره ریاست جمهوری آمریکا با انتشار پیامی در حساب توئيتر خود مدعی شد: خیلی خوب، پیش‌می‌رویم، آنها (دموکرات‌ها) تلاش می‌کنند انتخابات را به سرقت ببرند و ما به آن‌ها اجازه نخواهیم داد.

وی در پیام تويیتری نوشت: به این اقدام اجازه نخواهیم داد. پس از پایان وقت راگیری نباید به صندوق‌ها رای انداخته شود.

ترامپ به دنبال پیام توئیتری جو بایدن نامزد دموکرات‌ها در مورد ابراز خرسندی از روند انتخابات، این پیام را نوشت.

اعلام نتایج انتخابات پنجا‌ه‌ونهمین دوره ریاست جمهوری آمریکا ادامه دارد.

از سوی دیگر رسانه اجتماعی توییتر در زیر پیام ترامپ هشدار زرد داد که «بخشی یا کلی از محتوای این توییت بحث برانگیز بوده و امکان دارد درباره شرکت در یک انتخابات یا رویداد اجتماعی مخاطبان را جهت اشتباه سوق دهد.