ترامپ با اوهایو به کارزار تبلیغاتی باز می‌گردد و بیانیه می‌دهد

26/06/2021 06:09:00 ب.ظ

ترامپ با اوهایو به کارزار تبلیغاتی باز می‌گردد و بیانیه می‌دهد

دونالد ترامپ, استیضاح ترامپ

ترامپ با اوهایو به کارزار تبلیغاتی باز می‌گردد و بیانیه می‌دهد

دونالد ترامپ ، رئیس جمهوری پیشین ایالات متحده آمریکا روز شنبه در اوهایو به کارزار تبلیغاتی و سیاسی باز می‌گردد. آقای ترامپ کمپینی علیه سیاستمداران جمهوریخواه مخالفش، آن‌هایی که در کنگره به نفع استیضاح وی رای دادند به راه انداخته است

دونالد ترامپ روز جمعه به شبکه محافظه‌کار نیوزمکس گفت: «حمایت‌های بسیار بزرگی از ما شده است. دموکرات‌های دروغین و آن‌هایی که به استیضاح من رای دادند، چنین چیزی نگرفتند.... فکر کنم خیلی از آن‌ها مسیرشان را تغییر داده اند که چیز خوبی است. من به مخالفانشان کمک خواهم کرد.»

در جریان استیضاح اول دونالد ترامپ به اتهام سوءاستفاده از قدرت در ماجرای تماس با رئیس جمهوری اوکراین، تنها میت رامنی، سناتور جمهوریخواه با دموکرات‌ها هم رای بود.اما در استیضاح دوم که در پی ماجرای حمله ششم ژانویه به ساختمان کنگره در واشنگتن دی‌سی برگزار شد، ۱۰ عضو مجلس نمایندگان و ۷ سناتور جمهوریخواه در کنار دموکرات‌ها قرار گرفتند.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

euronews - اخبار بین المللی در مورد ایران

ایران | فهرست کلیه مقاله‌های منتشر شده نوسط یورونیوز در زمینه‌های بین‌االمللی، اقتصاد، سیاست، علم و شیوه زندگی ادامه مطلب >>

سر جدت بیخیال شووو ترامپ یکی از بیشرافتان و بی غیرتان تاریخ بشریت است. برای فشار به ایران مردم ضعیف رو هدف تحریم قرار داد اما با بچه های مسئولین ایران یا همون الاغ زاده ها در امریکا کاری نداشت تف تو غیرتت بشه بی شرافت برگرد ... برگرد و این تروریست هارو زیروروکن قرار بود دیگه نیاد جولوی دوربین 😂😂

قم و زنانی که به اجبار تن به صیغه داده‌اند

«عباس لسانی» به دلیل بیماری قلبی به بیمارستان منتقل شدباز هم بگید زندان ایران بد است... البته زندان بد است، اما با یک خائن چه باید کرد...

هشدار نسبت به عدم تمدید توافق کمک‌های انسانی به شمال سوریه | DW | 26.06.2021دوره یک ساله توافق شورای امنیت درباره اجرای عملیات کمک‌رسانی به شمال غربی سوریه ماه آینده به پایان می‌رسد. سازمان بهداشت جهانی نسبت به عدم تمدید این توافق هشدار داده و گفته چنین امری می‌تواند به فاجعه‌ای انسانی بیانجامد.

آمریکا از جامعه بین‌المللی خواست به وعده‌های خود برای کمک به مردم یمن عمل کند🔺آمریکا از جامعه بین‌المللی خواست به وعده‌های خود برای کمک به مردم_یمن عمل کند ▪️تیموتی لندرکینگ گفت که برنامه‌های انسان‌دوستانه برای یمن در معرض تعطیلی قرار خواهد گرفت، مگر آن که در چند ماه آینده کمک‌ها افزایش یابد. ⬇️بیشتر بخوانید: اين يك قدم مؤثر براى عمل به وعده ها و احترام به تعهد هاى بين المللى است. آيا اين نشانه بازگشت به برجام است.! یعنی توی آمریکا چهار تا گاو و گوسفند پیدا نمیشه بگن ما خودمون دو میلیون بیخانمان داریم چرا به یمن کمک میکنید؟

دو واکنش متفاوت به گزارش کانادا درباره حمله به هواپیمای اوکراینی | DW | 25.06.2021انتشار گزارش کانادا درباره حمله موشکی سپاه به هواپیمای مسافربری اوکراینی دو واکنش متفاوت را در پی داشته است. ایران بر 'غیرعمدی' بودن این حمله انگشت نهاده و خانواده قربانیان آن را دلیلی بر اثبات 'جنایت' ایران می‌دانند. جامعۀ بین المللی مصوبین کشتار دسته جمعی و انقراض نسل بومیان کانادا را باید به سزای اعمالشان برساند. مطمئن هستم که ایران به بومیان کانادا کمک حقوقی خواهد کرد تا حقوق بشر در کانادا احیاء شود. جنایت ایران!! یا جمهوری اسلامی Canada CanadaFP CanadianPM TravelGoC CanadaEthiopia Transport_gc CanadaGeneva CIDH JusticeCanadaEN

کیانوش سنجری، روزنامه‌نگار تهدید به بازگشت به تیمارستان شدافرادى كه خبرنگاران و مدافعان حقوق بشر و محيط زيست...را كه به تيمارستان تهديد ميكنند ،بدانند روز محاكمه انها به زودى خواهد رسيد!!!نابود باد حكومت اخوندى و سپاهى مافيايى🤮🤮🤜🏻🤜🏻

.انگ اجتماعی » مفهوم مهم دیگری است که مصادیق آن در گفته‌های اکثریت زنان مشارکت‌کننده در پژوهش آمده است .استان‌وایر- «عباس لسانی» زندانی سیاسی محبوس در زندان مرکزی اردبیل، روز سوم تیرماه ۱۴۰۰، برای انجام آزمایشات به دلیل بیماری قلب خود، به کلینیک درمانی «امام علی» اردبیل منتقل شده است.حمل کمک‌های سازمان ملل به شمال غربی سوریه توافق یک ساله شورای امنیت برای ایجاد کریدور کمک مستقیم از خاک ترکیه به شمال غربی سوریه، ماه آینده به پایان می‌رسد.

به علاوه وی ۷ ماه پس از شکست در انتخابات ریاست جمهوری، پیشاپیش کاندیداتوری خود برای انتخابات ۲۰۲۴ را طرح می‌ریزد. دونالد ترامپ روز جمعه به شبکه محافظه‌کار نیوزمکس گفت: «حمایت‌های بسیار بزرگی از ما شده است. یکی دیگر از زیر طبقه‌ها مربوط به « تبعیض اجتماعی » است، به‌طوری که اکثریت این زنان عنوان کرده‌اند در نهادها و سازمان‌های مختلف تجربه انواع تبعیض و بی‌عدالتی را نسبت به حق و حقوق خود و همچنین فرزندانشان که حاصل ازدواج موقت بوده، داشته‌اند . دموکرات‌های دروغین و آن‌هایی که به استیضاح من رای دادند، چنین چیزی نگرفتند. عباس لسانی به دلیل تحمل شکنجه، اعتصاب‌غذاهای متعدد و حبس‌های طولانی‌مدت، به فشارخون بالا، تپش بالای قلب و درد مزمن زانو و دیسک کمر مبتلا است.. یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های مشارکت‌کنندگان پژوهش وجود چالش‌های قانونی موجود در ثبت ازدواج موقت و همچنین دریافت حق و حقوق در ازدواج موقت مطرح شده که این امر در برخی از مشارکت‌کنندگان منجر به بروز مشکلات مختلفی جهت اقدام قاطع قانونی شده بود .. گفته می‌شود که هر ماه ۱۰۰۰ کامیون حامل مواد خوراکی و همچنین دارو و از جمله واکسن‌های مقابله با کرونا از طریق باب الهوی، واقع در مرز مشترک دو کشور ترکیه و سوریه به این منطقه ارسال می‌شود.

.» بسیاری از زنان مشارکت‌کننده در این پژوهش تجاربی از احساس ناکامی و شکست در تأمین نیازها و خواسته‌های خود را در طول ازدواج موقت را بیان کرده‌اند؛ به طوری‌که این احساس ناکامی به علت مشکلاتی همچون رهاشدگی و فریب‌خوردگی و عدم حمایت از سوی همسر موقت، وابستگی‌های عاطفی یک‌طرفه، احساس بی‌ارزشی و عدم تامین نیازها در طول ازدواج موقت به آن ‌ ها دست داده بود . همچنین عباس لسانی به همراه هفت‌تن دیگر از زندانیان سیاسی محبوس در زندان‌های اردبیل و اوین، از روز ۲۲ خردادماه ۱۴۰۰، به مدت سه روز دست به اعتصاب‌غذای دسته‌جمعی زده بود. فکر کنم خیلی از آن‌ها مسیرشان را تغییر داده اند که چیز خوبی است. من به مخالفانشان کمک خواهم کرد..» در جریان استیضاح اول دونالد ترامپ به اتهام سوءاستفاده از قدرت در ماجرای تماس با رئیس جمهوری اوکراین، تنها میت رامنی، سناتور جمهوریخواه با دموکرات‌ها هم رای بود. این زندانی سیاسی در حال سپری کردن حکم ۱۵ سال حبس تعزیری در زندان مرکزی اردبیل است. اما در استیضاح دوم که در پی ماجرای حمله ششم ژانویه به ساختمان کنگره در واشنگتن دی‌سی برگزار شد، ۱۰ عضو مجلس نمایندگان و ۷ سناتور جمهوریخواه در کنار دموکرات‌ها قرار گرفتند. به کانال اینستاگرام دویچه وله فارسی بپیوندید  گیر پدرسن، فرستاده ویژه سازمان ملل در امور سوریه نیز نسبت به ادامه جنگ داخلی در این کشور هشدار داده است.

هر دو استیضاح با شکست پایان یافت و از قرار معلوم دونالد ترامپ همچنان بر کمپ جمهوریخواهان حکم می‌راند. راهپیمایی شنبه در کلیولند اوهایو برای حمایت از مکس میلر برگزار می‌شود که آنتونی گونزالس، ستاره پیشین رقابت‌های فوتبال آمریکایی (ان‌اف‌ال) و یکی از جمهوریخواهان هوادار استیضاح ترامپ را به چالش کشیده است. ترامپ یک روز پیش از خضور در اوهایو برای شرکت در این راهپیمایی به نیوزمکس گفت: «درباره چگونگی شرکت در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۴ به زودی و نه در آینده‌ای طولاتی بیانیه خواهد داد و ابراز اطمینان کرد که هوادارانش از نتیجه انتخابات بعدی، بسیارراضی خواهند بود.» جمهوریخواهان امیدوارند در انتخابات میان دوره‌ای کنگره در سال ۲۰۲۲، اکثریت مجلس نمایندگان و سنا را باز پس گیرند. بازگشت ترامپ به صحنه سیاست رسمی ایالات متحده با وجود محرومیت وی از استفاده از فیس‌بوک و توییتر همزمان با ادامه تحقیقات قضایی و کیفری از وی و همقطارانش صورت می‌گیرد. در همین زمینه:.

گاردین می‌گوید بسیاری از صاحب‌نظران آمریکایی معتقدند همانطور که مشکلات قضایی مانع از ورود ترامپ در سال ۲۰۶ به کاخ سفید نشد، در آینده هم لزومی ندارد که تخلف و تعقیب، جمهوریخواهان را از رای دادن به وی منصرف کند. پروانه وکالت رودی جولیانی، وکیل مدافع و متحد جدی ترامپ و شهردار پیشین نیویورک هفته پیش به دلیل ماجرای دروغ‌های کارزار ترامپ در انتخابات اخیر تعلیق شد. آقای ترامپ به مکس‌نیوز گفت وی و هوادارانش با دولت پنهان و چپ‌های رادیکال می‌جنگند: [دشمنان] «دنبال من، رودی،شاید شما و شاید همه هستند.» براساس نظریه توطئه محور دولت پنهان، همیشه کابینه‌ای متشکل از دیوان‌سالاران و مجریان عالی‌رتبه در ایالات متحده در پی ضربه زدن به دیگران [خوب‌ها] نظیر ترامپ است.» استیو بنن، مدیر کارزار پیروز دونالد ترامپ و یکی از نظریه‌پردازان شامخ این تئوری می‌گوید من ۵ سال و نیم با این دولت پنهان جنگیدم.

.. آن‌ها دیگر به شکل جدی وجود ندارند.» ترامپ بیشتر دوره ۶ ماهه پس از خروج از کاخ سفید را در دم و دستگاه شخصی فلوریدا یا زمین گلف نیوجرسی گذرانده است. او به نیوزمکس گفت نه‌تنها به سختی مشغول کار برای انتخابات ۲۰۲۴ است بلکه به شدت برای افشای تخلفات انتخاباتی سال ۲۰۲۰ هم کار می‌کنند و پس از آن «خواهیم دید چه پیش می‌آید.

» هم‌رسانی این مطلب: .