ترافیک صبحگاهی تهران ۳۰ درصد افزایش یافت/ اجرای مجدد طرح ترافیک از امروز

15/01/1401 08:34 ق.ظ

رییس پلیس راهور تهران: *ترافیک صبحگاهی تهران ۳۰ درصد افزایش یافت *پیش‌بینی‌های لازم برای این افزایش ترافیک انجام شده بود *گرچه با افزایش حجم تردد در معابر مواجه بودیم، اما تردد پرحجم و روان بود

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از افزایش ۳۰ درصدی ترافیک صبحگاهی در معابر پایتخت خبر داد. وی با بیان اینکه اینکه پیش‌بینی‌های لازم برای این افزایش ترافیک انجام شده بود، گفت: ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی در نقاط مختلف شهر و به خصوص شبکه معابر و بزرگراهی پرتردد مستقر شده و نسبت به روان‌سازی و مدیریت ترافیکی اقدام کردند.

همچنین ماموران پلیس در اطراف و معابر منتهی به مدارس نیز حضور داشتند.

حمیدی ادامه داد: در نتیجه اقدامات انجام شده گرچه با افزایش حجم تردد در معابر مواجه بودیم، اما تردد پرحجم و روان بود. رییس پلیس راهور تهران بزرگ با بیان اینکه علاوه بر استقرار ماموران در معابر، مرکز هوشمند کنترل ترافیک نیز اقدام به رصد جریان ترافیک از طریق دوربین‌ها کرده است، گفت: پلیس راهور آمادگی لازم را برای بازگشایی مدارس و مراکز آموزشی اتخاذ کرده است.

حمیدی با بیان اینکه بازگشایی مدارس و مراکز آموزشی بیشترین اثر خود را در ترافیک صبحگاهی نشان می‌دهد، اظهارکرد: تحلیل آمار ترافیک امروز نشان می‌دهد که در بازه حدود ساعت ۷:۴۵ تا ۹ صبح امروز بیشترین افزایش حجم ترافیک در معابر را داشتیم و به حدود ۳۰ درصد افزایش رسیدیم. headtopics.com

وی از رانندگان و به خصوص والدین دانش آموزان خواست که زمان رفت و آمد خود را در ساعات صبحگاهی مدیریت کرده و اگر برای رساندن فرزندان خود به مدرسه با وسیله نقلیه شخصی اقدام کرده‌اند، از توقف دوبل یا توقف در محل های غیرمجاز در مقابل و اطراف مدارس پرهیز کنند.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

تغییر ساعت ورود به طرح ترافیک/ احتمال افزایش ۲۵ تا ۳۰ درصدی ترافیک طی روزهای آیندهمعاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از تغییر ساعت اجرای طرح ترافیک از ساعت ۷:۳۰ به ساعت ۶:۳۰ از ۱۵ فروردین خبر داد و گفت: طبق رصدهای صورت گرفته امروز در طول معابر حدود ۳۵ درصد ترافیک بیشتری نسبت به همین زمان در سال گذشته مشاهده می‌شود.

طرح ترافیک از فردا به طور کامل اجرا خواهد شدرییس پلیس راهور تهران بزرگ از آغاز دوباره اجرای طرح ترافیک پایتخت از ۱۵ فروردین ماه خبر داد و گفت: طرح ترافیک از ساعت ۶:۳۰ صبح آغاز شده و تا ساعت ۱۷ اجرا خواهد شد.

زمان اجرای طرح ترافیک در ماه رمضان اعلام شدزمان اجرای طرح ترافیک در ماه رمضان اعلام شد معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از اجرای طرح ترافیک از ساعت ۶:۳۰ تا ۱۷ عصر در ماه رمضان خبر داد.

وضعیت وخیم «زمان آموزش» دانش‌آموزان/ افزایش شکاف یادگیری با طولانی شدن تعطیلی مدارسیک پژوهشگر و عضو هیئت علمی پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش با بیان این مطلب که «بیاییم از بازگشایی مدارس با روی گشاده و آغوش باز استقبال کنیم و در فرایند کار، رایزنی‌ها و مداخلات اصلاحی را انجام دهیم» گفت: دوره‌های طولانی تعطیلی مدارس می‌توانند نابرابری‌ها و شکاف‏‌های یادگیری در بین دانش‏ آموزان را افزایش دهند. سلامتی مهمتره تا نحوه آموزش !! باید سیستم آموزش از راه دور تقویت میشد نه جمع کردن بچه ها و دانشجوها در مدرسه !!

استفاده از مخازن زیرزمینی پسماند در پایتخت/ افزایش تمایل به جمع‌آوری زباله در پی مشکلات اقتصادیمدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران از احتمال تغییر در شیوه جانمایی مخازن پسماند خبر داد و گفت: در حال بررسی هستیم که اگر امکان‌پذیر باشد، مخازن را به مبادی تولید ببریم و یا از مخازن زیرزمینی استفاده کنیم.

جو بایدن: زیردریایی اتمی «یو‌اس‌اس دلاویر» امنیت آمریکا را افزایش می‌دهد🔺جو بایدن: زیردریایی اتمی «یو‌اس‌اس دلاویر» امنیت آمریکا را افزایش می‌دهد ▪️جو بایدن، رئیس جمهوری ایالات متحده، روز شنبه طی مراسمی زیردریایی اتمی «یو‌اس‌اس دلاویر» را در اسکله‌ای در شهر ویلمینگتون، مرکز ایالت دلاویر، بهره‌برداری کرد. ⬇️ بیشتر بخوانید: تا موقعی که به امنیت دیگران احترام نگذاری و اهمیت ندی امنیت برایتان حاصل نمی شود چطور میخواهی همه جا جنگ راه بیندازی بعد خودت امن باشی سازگار با جهان هستی نیست . قائده این است احترام بگذار احترام ببین دشمنی کن دشمن ببین راهش این است همه را به صلح دعوت کنی و منابع جهان را نخواهی کم کم داره سریال جنگی می سازه این پیرمرد چهل کیلویی 😂 Wie is gevaarlijk. Rusland of VS?