ترامپ مقصر اصلی توقیف نفتکش‌ انگلیس در آب‌های تنگه هرمز است

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

جرمی کوربین:ترامپ مقصر اصلی توقیف نفتکش‌_انگلیس در آب‌های تنگه_هرمز است

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اینترنتی روزنامه دیلی میل، «جرمی کوربین»، رهبر حزب کارگر بریتانیا، گفت که تصمیم «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهوری آمریکا، برای خروج از برجام باعث توقیف نفتکش‌ در آب‌های تنگه هرمز شد که روز گذشته -جمعه- روی داد.

کوربین با اشاره به این قضیه در عین حال مدعی شد: «توقیف این نفتکش‌ غیرقابل‌ قبول است و باید آن‌ را آزاد کرد. این خطر وجود دارد که تنش‌ها به درگیری‌های شدیدتری بینجامد.»رهبر حزب کارگر بریتانیا گفت: «برقراری مجدد توافق هسته‌ای از خلال سازمان ملل برای کاستن از تنش‌ها و خنثی کردن تهدید جنگ در خلیج فارس ضروری است.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ویدئو؛ جشن شراب در سوئیسجشن شراب در شهرک «ووه» در غرب سوئیس در حال برگزاری است. احسنت، به این میگن پیشرفت
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

'حمله پهپادی به پایگاه حشد شعبی در شمال عراق'خبرگزاری رویترز به نقل از منابع نظامی وشبه نظامی در عراق از حمله یک پهپاد ناشناس به پایگاهی در شمال عراق که متعلق به گروه حشد شعبی است، خبر داده است. این گروه از حمایت ایران برخوردار است. ارتش عراق هم در بیانیه‌ای از مجروح شدن دو نفر خبر داده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

ایران تصاویری پخش کرد که مدعی است توسط پهپاد مورد نظر ترامپ ضبط شده استساعاتی بعد از تکذیب ادعای آمریکا مبنی بر سرنگون کردن یک پهپاد ایرانی، سپاه پاسداران تصاویری منتشر کرد که می‌گوید سند رد ادعای واشنگتن است. در این تصاویر که از رسانه‌های مختلف از جمله تلویزیون انگلیسی‌زبان پرس‌تی‌وی پخش شد، کشتی‌های مختلف از جمله یک کشتی جنگی و چند نفتکش دیده می‌شوند که در دریا در حال حرکت هستند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

احمدی‌نژاد در گفتگو با نیویورک‌تایمز: ترامپ مرد عمل استمحمود احمدی‌نژاد، رییس جمهوری پیشین ایران، با طرح پیشنهاد مذاکره مستقیم میان تهران و واشینگتن، درباره دونالد ترامپ، رییس جمهوری آمریکا گفت: «ترامپ مرد عمل است». معاهده ی مودت بین ایران و آمریکا بود. نتیجه اش رو دیدید! بیانیه ی سعدآباد بین ایران و اروپا بود. نتیجه ی اوون رو هم دیدید! برجام بین ایران و 5+1 متشکل از آمریکا و اروپا بود. نتیجه ی اوون رو هم می بینید! مذاکره با کشورهایی که به هیچی پایبند نیستن خسارت محض و کلا بی فایده ست
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

آیا عربستان در فکر خروج از یمن است؟رسانه های ایران امروز سخنان نماینده عربستان در سازمان ملل را بازتاب داده اند که به امکان حل اختلاف کشورش با ایران از راههای دیپلماتیک اشاره کرده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

توقیف نفتکش انگلیس مطابق با قوانین بین‌المللی است/انگلیس از شراکت در تروریسم اقتصادی دست برداردوزیر امورخارجه ایران توقیف نفتکش انگلیسی را کاملا مطابق با قوانین بین‌المللی کشتیرانی برشمرد و خطاب به لندن تاکید کرد که این کشور باید دست از شریک (جرم) بودن در تروریسم اقتصادی آمریکا بردارد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »